Vakcīnu un potēšanas problēmas

aizkraukliite

Slēdza Cāļa Spogulis: "lapu limits. taisiet jaunu tēmu".
aizkraukliite
[b]river[/b] [i]tur arī paliek. aknās, nierēs, smadzenēs[/i] Tieši par to jau arī runa! Pietam paliek līdz pat pusaudžu un pieaugušo vecumam, atstājot dažam labam smagas sekas.

"There is no expedient to which Man will not resort to avoid the hard work of thinking." Thomas Edison

[b]aizkraukliite[/b] [i]ļausim viena otrai mierīgi dzīvot[/i] :D:D:D es iru VIŅŠ :D:D:D vari mani dēvēt par vīrieti-cūku... jo cūkas taču arī ir jāmīl, vai ne? ;)

Dzīve ir liels kartupeļu lauks, kurā vislielākā cūka izrok visvairāk...
[b]diegs[/b] [i]tur arī paliek. aknās, nierēs, smadzenēs [/i] Tavs viedoklis?

[b]sandra9[/b] mans viedoklis šoreiz sasaucas ar [b]river[/b] viedokli: aknās, nierēs, smadzenēs - kā kuram laimējas vai nelaimējas, jo taču mūsdienās ir pilnīgi neizbēgami dzīvot bez smago metālu klātbūtnes savā organismā. Kā saka - te nu mēs esam! Citam vairāk citam mazāk.

Dzīve ir liels kartupeļu lauks, kurā vislielākā cūka izrok visvairāk...

a ko metaali izraisa ? nu saprotu, ka tas viss ir individuaali, bet nu vismaz dazh' piemeer' :rolleyes:

[b]sandra9[/b] autisms, aknu mazspēja līdz pat transplantācijas nepieciešamībai, nervu sistēmas traucējumi, epilepsija.ai, palasi pošu instrukcijas, tur visas blaknes ir :D

Hoc est vivere bis, vita posse priore frui
[b]diegs[/b] sasaucaas Tavs viedoklis ar [b]river[/b] shajaa jautaajumaa?

[b]sandra9[/b] tieši tā - SASAUCAS. jo šajā lietā neesmu īpaši kompetents, lai strīdētos vai apgalvotu. tik, cik zinu, un no kā mans viedoklis veidojies, tas ir līdzīgs kā [b]river[/b] teiktajam. vnk, viņa to prot noformulēt, bet es nē... :)

Dzīve ir liels kartpeļlauks, kurā vislielākā cūka izrok visvairāk...
[i]Kas attiecas uz smagajiem metāliem, tad tie tiek TIKAI DAĻĒJI izvadīti no organisma, tur ir pilnīga taisnība. Bet nevar teikt, ka ar katru poti bērns tiek piepičkāts ar jaunu indīgu vielu kopumu, kurš arī organismā nemainīgi paliek. [/i] :rolleyes::rolleyes: nu nez...nafig man labpraatiigi jaauznjem smagie metaali, kas izraisa visus ieprieksh nosauktos briesmonjus....? un tomeer tad sanaak, ka mees poteejoties, dziivojam ar smago metaalu noteiktu daudzumu....no kuriem vispaar nevar attiiriities???:rolleyes:

[b]aizkraukliite[/b] Kā pošu "problēma" saskan ar tādām teorijām, ko apraksta, piemēram, Lūle Vīlma un Siņeļņikovs? Vai tās slimības tiešām izraisa potes, vai varbūt tām nav nekāda sakara ar potēšanu un vienkārši sabiedrība aizvien nepareizāk sāk domāt un tāpēc kļūst slimāka?

Kāpēc dzīvot kā var, ja var dzīvot kā grib?
Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
8275773