Vakcīnu un potēšanas problēmas

aizkraukliite

Slēdza Cāļa Spogulis: "lapu limits. taisiet jaunu tēmu".
[b]zanzi[/b] Nu mūsu famīlijā, piemēram, ja kādam kas sakaitas, atveru Siņeļņikovu un apskatos, kas par to tēmu ir... Nu praktiski par 90% viss mats matā:rolleyes: Un par bērna veselības saistību ar vecāku attiecībām - reiz pat bija gadījums, kad bijām sastrīdējušies, bērnam uzkāpa liela temperatūra. Mēs izskaidrojāmies, bērns mierīgi aizmiga un pamodās - vesels:up: Daktere bolīja acis un neprata neko izskaidrot:p


[b]aizkraukliite[/b] [i]Mani tavā jautājumā samulsināja tas, ka tu saki tikai atsevišķi par difterijas poti.[/i] Nu es biju domājusis kombinēto, tā pēc arī liku daudzpunktu aiz komata - [i]difterijas,... [/i]. Potēšanās kalendārā rakstīts: difterija, stingumkrampji, garais klepus, poliomielīts un b tipa Haemophilus influenzae infekcija. Gan jau ka šo arī potēja. [i]Pēc tiesas un taisnības, pat pēc vakcīnu instrukcijām ņemot, nedrīkst potēt nākošās potes, ja ir bijušas nevēlamas reakcijas uz iepriekšējām. [/i] diemžēl diezvai atradīsies ārsts, kurš apstiprinās, ka šīs problēmas ir saistītas ar to poti. Ir tik grūti pieņemt tādus lēmumus. Ai kā gribētos, lai kāds to izdara manā vietā, bet diezvai man no tā paliktu vieglāk.

aizkraukliite
[b]Jotula[/b] Tās uzskaitītās ir tikai slimības, pret kurām domāts vakcināt. bet vakcīnām bez tam ir arī nosaukumi, piemēram, Pantaxim, Infanrix. Infanrix polio, Infanrix penta, un tml. Katrai no viņām ir sava instrukcija. Vajadzētu tomēr to precīzo nosaukumu zināt, lai sameklētu internetā atbilstošo instrukciju. Tikai piemēra pēc citāts no vienas instrukcijas: Infanrix hexa ir vakcīna bērnu imunizācijai pret sešām slimībām: difteriju, stingumkrampjiem, garo klepu, B hepatītu, poliomielītu (polio) un b tipa Haemophilus influenzae. Jūsu bērnam var būt: ♦ sāpes vai nepatīkama sajūta injekcijas vietā vai arī jūs, iespējams, ievērosiet: ♦ apsārtumu vai pietūkumu injekcijas vietā. Tomēr šie simptomi parasti izzūd dažu dienu laikā. Var rasties arī citas blakusparādības: ♦ apetītes zudums, ♦ paaugstināta temperatūra (vairāk par 38°C), ♦ miegainība, uzbudināmība, neparasts raudulīgums, nemiers. Ja šie simptomi saglabājas vai pastiprinās, informējiet par to ārstu. Tāpat kā visām injicējamām vakcīnām, pastāv ļoti niecīgs alerģisku reakciju risks. Tās var atpazīt pēc: ♦ niezošiem izsitumiem uz rokām un pēdām, ♦ pietūkušas sejas un acīm, ♦ apgrūtinātas elpošanas vai rīšanas. Šādas reakcijas parasti rodas jau pirms iziešanas no ārsta kabineta. Tomēr Jums jebkurā gadījumā nekavējoties ir jālūdz medicīniska palīdzība. Citas blakusparādības, kas reģistrētas ļoti reti (mazāk nekā 1 gadījums uz 10000 vakcīnas devām) dažu dienu laikā pēc vakcinācijas ar Infanrix hexa, ir šādas: ♦ kolapss vai bezsamaņas vai samaņas zuduma epizodes, ♦ krampju lēkmes, ♦ ciets mezgls vai plaša un difūza pietūkuma reakcija injekcijas vietā. Ievadot B hepatīta vīrusu vakcīnas, ļoti retos gadījumos radās asiņošana vai vieglāka zilumu rašanās nekā parasti. --------------------- Tās nu tad ir oficiālās blaknes, bet cik vēl ir tādu, kuras reāli eksistē, bet kuras tiek cītīgi noliegtas. [s][Papildināts: 29:10:2007 22:07:40][/s] Un te vēl viens teikums no tās pašas instrukcijas: "Neuztraucieties par šo iespējamo blakusparādību uzskaitījumu. [b]Iespējams[/b], ka vakcinācija Jūsu bērnam nekādu blakusiedarbību neradīs." Komentāri???:mad: [s][Papildināts: 29:10:2007 22:12:26][/s] Vēl citāti: Infanrix hexa aktīvās vielas ir neinfekciozas vielas no difterijas un tetanusa baktērijām, attīrīti proteīni no stingumkrampju baktērijām, B hepatīta vīrusa virsmas proteīns (iegūts no [b]ģenētiski modificētām[/b] rauga šūnām), inaktivēti poliomielīta vīrusi un neinfekciozs ekstrakts no b tipa Haemophilus influenzae baktērijām, kas saistīts ar tetanusa toksoīdu. pārējās sastāvdaļas ir: bezūdens laktoze, nātrija hlorīds (NaCl), fenoksietanols (2,5 mg), [b]alumīnija hidroksīds (Al(OH)3), alumīnija fosfāts (AlPO4)[/b], šķīdinātājs 199, kas galvenokārt satur aminoskābes, minerālsāļus, vitamīnus un ūdeni injekcijām. -------------- Izcēlu boldā tās lietas, kas nu īpaši nesimpātiskas, ja neskaita pašus vīrusus un baktērijas.


"There is no expedient to which Man will not resort to avoid the hard work of thinking." Thomas Edison
[b]aizkraukliite[/b] Piemetu tev informāciju par vējbaku vakcīnu. Diezgan interesanti. It īpaši šis teikums. [i] Waning of immunity is of particular public health interest because it may result in increased susceptibility later in life, when the risk of severe complications may be greater than that in childhood[/i] http://content.nejm.org/cgi/content/full/356/11/1121 Un kāds paradokss - brakthrough vējbaku biežums 8 gadus pēc vakcinēšanas palielinājās vairāk kā 12 reizes. Taču vakcīnu ražotāji nevis atzīst, ka vakcīna diez ko labi nedarbojas, bet gan gatavojas "iešaut" vēl vienu devu (ar visiem tiem mēsliem). Tā vietā, lai ļautu bērniem vienkārši šo slimību izslimot. Jeb nu neizslimot, ja spēcīgāks organisms.


[b]Alumīnija hidroksīds[/b] Pharmacologically, this compound is used as an antacid under names such as Alu-Cap, Aludrox or Pepsamar. The hydroxide reacts with excess acid in the stomach, reducing its acidity. This decrease of acidity of the contents of the stomach may in turn help to relieve the symptoms of ulcers, heartburn or dyspepsia. It can also cause constipation and is therefore often used with magnesium carbonate, which has counterbalancing laxative effects. This compound is also used to control phosphate levels in the blood of people suffering from kidney failure. Aluminium hydroxide is included as an adjuvant in some vaccines, since it contributes to induction of a good antibody (Th2) response. [b][i]However, it has little capacity to stimulate cellular (Th1) immune responses, important for protection against many pathogens (Petrovsky and Aguilar, 2004). Because the brain lesions found in Alzheimer's disease contain aluminium, there is [u]concern[/u] that consumption of excess aluminium compounds may cause or contribute to the development of this and other neurodegenerative diseases (Perl, 2006, Kawahara, 2005). In addition, elevated aluminium levels in blood, resulting from kidney dialysis with well water containing high aluminium, result in dementia that is similar to but probably different from that of Alzheimer's disease (Carpenter, 2001). [u]However, this hypothesis is controversial.[/u][/i][/b] [b]Alumīnija fosfāts[/b] There is evidence that aluminum phosphate (AlPO4) contained as an adjuvant in conjugate vaccines enhances the immune response in infants. There is no data so far evaluating whether this also applies to adults. --- Wikipedia.com :) neredzu neko ĀRPRĀTĪGU. liecies mierā, aizkrauklīt! grrrr... :p


Dzīve ir liels kartpeļlauks, kurā vislielākā cūka izrok visvairāk...
atkaartoshos Kas attiecas uz smagajiem metāliem, tad tie tiek TIKAI DAĻĒJI izvadīti no organisma, tur ir pilnīga taisnība. Bet nevar teikt, ka ar katru poti bērns tiek piepičkāts ar jaunu indīgu vielu kopumu, kurš arī organismā nemainīgi paliek. (citaats iz diega) nu nez...nafig man labpraatiigi jaauznjem smagie metaali, kas izraisa visus ieprieksh nosauktos briesmonjus....? un tomeer tad sanaak, ka mees poteejoties, dziivojam ar smago metaalu noteiktu daudzumu....no kuriem vispaar nevar attiiriities???

NU tak nenocietos! Par smagajiem metaaliem muusu organismos un celjiem kaa tos uznjemam. Shobriid daudz kur, man shkjiet, arii Latvijaa ginekologi gruutnieceem un barojoshaam maaminjaam (ar kruuti) iesaka NELIETOT uzturaa treknas zivis un zobenzivi, haizivi (peedeejaas divas ir ekskluziivas Baltijas valstiis), bet no treknajaam ir lasis kaa piemeers. JO shiniis ziviis peedeejo 5 gadu laikaa ir uzraadiita vislielaakaa smago metaalu klaatbuutne. UN aarsti iesaka gruutnieceem un ziidiitaajaam lietot sinteetiski razhotas Omega taukskaabes, lai izvairiitos no lieka daudzuma sho metaalu, kas paarsvaraa uzkraajas nevis maates organismaa, bet gan mazulja. Un vakciinaas, saliidzinoshi ar paartiku un uudeni, ko apeedam shie metaali faktiski ir maz. Ja nemaldos, bija gadus desmit atpakalj un ik pa laikam paraadaas skandaali par beernu paartikas tiiriibu - maaksliigo pienu, biezeniishiem. Ja nemaldos, tas bija HIPP organiski audzeeto daarzenju sakaraa. Tas pats sakaams par radioaktiivajiem starojumiem un piesaarnjojumiem dabaa un ne tikai. Shie visi kopumaa ljauj un veicina smago metaalu uzkraashanos organismaa. Padomjlaikos bija mazs skandaals aarstnieciibas augu sakaraa, ka tajos tikai atrasts liels daudzums svina un benziina sadegshanas rezultaataa radushos produktu ( dikti indiigi, tagad tos sauc par kancerogeeniem produktiem). Mani tas skaara, jo mees paaris meitenes bijaam rajona labaakaas aarstnieciibas augu vaaceejas (dikti gribeejaas tikt uz ARTEKu), katru nesumu saaka laboratoriski paarbaudiit. Un deelj paaris tantinjaam, kas savus augus vaaca celjmalaas... Tas iisumaa... [s][Papildināts: 29:10:2007 23:19:42][/s] Un ir jau labi, ka mammas ruupeejas par saviem beerniem, peetot vakciinas, bet ir veel jau viss paareejais - galja, piens, maize, zivis, citi paartikas produkti, kas tiek razhoti negodpraatiigi. Netiirs uudens, maza beerna putrinjas, nekvalitatiivi losjoni, shampuuni, matu kraasas, citi produkti, kuru sastaavaa nereti atklaaj taadu vai citaadu biistamu vielu klaatbuutni. Piemeeram, shampuunu un kondicionieru un paareejaas kosmeetikas sastaavaa ir kjiimiska viela, kas bremzee vai pat padara neaugliigas olshuunas, spermatozoiidus. [s][Papildināts: 29:10:2007 23:25:30][/s] Labi, pretvakcineetaaji. Tad KO juusu avoti iesaka dariit, lai PASARGAATU beernu no saslimshanas ar vakcineetajaam slimiibaam BEZ vakcinaacijas paliidziibas? Kur ir Kotoka noraades, kur citu peetnieku noraades. Un KO DARIIT, ja beerns TOMEER saslimst ar shiim slimiibaam? Kur ir kaads taads avots, no kaa smelties gudriibu? Ja jau visi te tik gudri, iesakiet konkreeti - KO DARIIT sho slimiibu gadiijumaa?

[b]sandra9[/b] nu, tādēļ vien [b]labprātīgi[/b], ka savādāk NAV iespējams mūsdienās. šitos smagos bleķus var atrauties kautvai no zivīm (skat. [b]zakjenes[/b] rakstīto) - jā, varbūt vajag iemest še arī kādu linku uz OFICIĀLIEM aprakstiem, koa? ja jau visi grib redzēt ko vairāk par blablabla... :p - jā, par tiem smagumiem turpinot, potējoties mēs uzņemam, salīdzinoši, smieklīgi mazu devu ar visiem bleķveidīgajiem, nekā dzīvojot šai "ideāli tīrajā" pasaulē. īstenībā, smagie metāli mūsu - pieaugušo - uzturā ir krietni vien vairāk kā jebkurā potē. un jaunās māmiņas savas dzīves laikā ir uzņēmušas jau tik daudz smago metālu, ka, barojot bērnu ar krūti, sīkajam tiek kudiš lielāka bleķa deva nekā no potēm. man šķiet tas ir pašsaprotami kā 2x2=4... ;)


Dzīve ir liels kartpeļlauks, kurā vislielākā cūka izrok visvairāk...
aizkraukliite
[b]zakjene[/b] Pretjautājums tavam komentāram par smagajiem metāliem: [b]vai tu zini, kāda ir atšķirība starp to, kas notiek, tiem nokļūstot organismā ar ēdienu, un to, kas notiek, tiem nokļūstot organismā ar vakcīnu?[/b] Ja varēsi uz šo jautājumu sakarīgi atbildēt, varbūt noticēšu, ka esi medicīnu studējusi ;) [b]diegs[/b] Par [b]alumīnija sāļiem[/b] eksitē arī radikāli atšķirīga informācija: [i] Alumīnija nosēdumi organismā var kļūt par cēloni, piemēram, hroniskām sāpēm muskuļos (miaļģijām), kuras ārstēšanai pakļaujas tikai ar lielām pūlēm (Gherardi R.K. et al. Macrophagic myofasciitis lesions assess long-term persistence of vaccine-derived aluminium hydroxide in muscle, Brain, September2001; 124(9):1821-1831, un arī BrennerA., Macrophagic myofasciitis: a summary of Dr.Gherardi’s presentations, Vaccine, 2002 May 31; 20 Suppl 3:S5-6), un iespējams, spēlēt arī lomu izkaisītās sklerozes attīstībā (Authier F.J. et al. Central nervozus system disease in patients with macrophagic myofasciitis, Brain 2001 May; 124(Pt 5):974-83). Paši pēdējie pētījumi saista tā saucamo kara sindromu Persijas līcī (smagu saslimšanu, kas noved pie invaliditātes, un kas atgādina hroniska noguruma sindromu, kāds attīstās daudziem koalīcijas spēku kareivjiem, kuri ņēmuši dalību 1991.gada karā) ar daudzajām potēm, kuru sastāvā ietilpst alumīnija sāļi, un kuras kareivji saņēmuši pirms kampaņu sākuma (Gherardi R.K. Lessons from macrophagic myofsciitis: towards definition of a vaccine adjuvant-related syndrome, Rev Neurol 2003 Feb; 159(2):162-4). Pētījumi parāda, ka ilgstošs alumīnija sāļu kontakts ar galvas smadzeņu audiem noved pie mācīšanās nespējas un demences, kā tas tika demonstrēts eksperimentos ar dzīvniekiem. Pie tam pētījumos tika parādīts arī tas, ka ar potēm ievadītais alumīnijs nonāk smadzenēs un kādu laiku tur paliek (Redehead K. et al. Aluminium-adjuvanted vaccines transiently increase aluminium levels in murine brain tissue Pharmacol Toxicol 1992 Apr; 70 (4): 278 – 80.). Alumīnijs tika konstatēts smadzenēs no Alceimera slimības mirušajiem. Eksistē dati, kas liecina, ka alumīnijs izsauc smadzeņu gliālo (?) šūnu pārmērīgu aktivāciju, kas var novest pie liela daudzuma glutamāta izdalīšanās no hinolīnskābes, kas iznīcinoši iedarbojas uz smadzenēm. Bez tam, nesenā pētījumā tika demonstrēts alumīnija un dzīvsudraba sinerģētiskais toksiskums, tas ir – savstarpējā toksisko efektu pastiprināšanās vienam otra klātbūtnē: “Alumīnija klātbūtne krasi palielināja tiomersāla ietekmē bojā gājušo neironu skaitu. Tādejādi, alumīnija un tiomersāla kombinācija vakcīnās veido toksisku maisījumu, ko nevar salīdzināt ar situāciju, kad toksiski iedarbojas tiomersāls viens pats.” (Kirshman J. D., Dunne L. J. Nutrition Almanac 1984, p. 65. Cit. no Diodati C. J. M. Immunization... p. 71. Skat. arī: Bilkei-Gorzo A. Neurotoxic effect of enteral aluminium Food Chem Toxicol 1993 May; 31(5): 357 – 61) [/i] [b]sabe[/b] Paldies par info! Pievienoju kolekcijai ;) [s][Papildināts: 30:10:2007 00:36:52][/s] [b]zakjene[/b] [i]KO juusu avoti iesaka dariit, lai PASARGAATU beernu no saslimshanas ar vakcineetajaam slimiibaam BEZ vakcinaacijas paliidziibas? Kur ir Kotoka noraades, kur citu peetnieku noraades. [/i] Lai rastu atbildes uz šo jautājumu, iesku pastudēt par asins pH līmeņa nozīmi organismā (piem., kaut vai šo: http://www.relfe.com/health_natural/pH_human_body_balance_health_level_1.html - tas tāds īss aprakstiņš), svaigēdāju (raw food, living food) lappuses internetā, un arī grāmatas par svaigēšanu, kā arī Natural Hygiene speciālistu ieteikumus (http://www.healthfullivingintl.com/philosophy.html - īsiņš ievadraksts, kas tā Dabiskā Higiēna tāda ir). Kopsummā - literatūras ir ļoti daudz, bet vajag tikai zināt, ko tieši meklēt. [s][Papildināts: 30:10:2007 00:41:32][/s] Vēl par ačgārno loģiku komentārs... Daudzkārt dzirdēts arguments - ko te brēkāt par vakcīnām, ja eksistē vēl kaudze citu piesārņojuma avotu. Vai tad tas būtu attaisnojums vakcīnu lietošanai? Manuprāt loģiskāk būtu tā: ja reiz eksistē piesārņojuma avoti, no kuriem grūti vai neiespējami mūsdienās izvairīties, tad vēl jo īpašāka nozīme būtu jāpiešķir katrai iespējai izvairīties no tā piesārņojuma, kura nokļūšana mūsu organismā ir brīvās izvēles jautājums - kā tas ir ar vakcīnām un jebkuriem citiem medikamentiem, kuri VISI veicina skābas vides veidošanos organismā, kas ir obligāts priekšnosacījums slimību veidošanās procesiem.


"There is no expedient to which Man will not resort to avoid the hard work of thinking." Thomas Edison

[b]aizkraukliite[/b] Sveika, sekoju vairaak vai mazaak taviem komentaariem par vakciinaam un nu ir radies jautaajums. Mazais nav poteets, bet nupat uzzinaaju, ka viiramaates braalis ir slimojis un maasiica pat nomirusi no difterijas( ja nejaucu pati kaut ko), kaa arii viirateevam ir bijusi difterija. tad nu aizdomaajos... Vai manam beernma nevareetu buut kaadas sekas no taa, ka rados kaadam kaut kas taads ir.? un vispaar- kaadaa veidaa var saslimt ar shiim slimiigaam- tuberkolozi, hepatiitu. poliomieliitu u.c. slimiibaam, pret kuraam ir jaapoteejas...:confused:

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
8275773