Vakcīnu un potēšanas problēmas

aizkraukliite

Slēdza Cāļa Spogulis: "lapu limits. taisiet jaunu tēmu".

zbriedis
Ir stipri mazāk pierādījumu, ka cilvēks saviem spēkiem var tikt galā, piem., ar ērču encefalītu. Ir gadījumi, tā sauktās "anekdotes". Statistikas nav. Eskperimenti nav veikti. Nu, varbūt vajadzētu iesākumam savākt vismaz 7 brīvprātīgos naturālistus un 7 sapotētos un aplaist viņus visus ar encefalītu - tad mēs patiešām varētu jau sākt šo to secināt
Nu gluži uz 0 viss par ērču encefalītu nav. Lūk viena it kā statistika (pašā apakšā):
http://www.ercem-ne.lv/ercu_encefalits.html
Pēc tās izriet, ka 2/3 ĒE pārslimo apmēram kā gripu. Ņemot vērā, ka ārstēšana ir simptomātiska, domāju, var zināmā mērā teikt, ka organisms var tikt galā pats. Nereti pat ārsti saka, ka bērnībā ĒE iespējams izslimot nemanot.

2/3 ĒE pārslimo apmēram kā gripu

Nu 1/3 nav maz.

Un no tā neizriet nekādi secinājumi saistībā ar potētajiem/nepotētajiem.

Es arī negribu iesaistīties nekādos disputos, man nav ne jausmas, kā ir "īstenībā". Es domāju, ka kodols vienmēr ir kaut kur apmēram pa vidu :)

Papildināts 08.11.2008 14:10:51:

Patiesībā arī vīrusi nepavisam šobrīd man nav aktualitāte. Man ir bail gan no potēm, gan enc., tāpēc mani bērni mežā nemaz neiet :D Bet citas problēmas man ir. Un es laprāt izmantotu visādus tur aizkrauklīštipa ārstu pakalpojumus, tikai tādu ārstu jau Latvijā nav. Ir brīva niša, tā sacīt :) Meklēju ārstu, kas palīdzētu sistemātiski pielietot dzīvē visas tās interneta gudrības - uztaisītu visas analīzes, kuras parādītu/neparādītu slaveno saindēšanos, nozīmētu konkrētu diētu, konkrētu attīrīšanu. Nu, nav man iekšā izlasīt salkanā, teroristiskā valodā sarakstītu grāmatu un akli tai sekot.

zbriedis
Vot, manūprāt, pa īstam vērtīgi būtu pētījumi, kas noskaidrotu, kāpēc tās 5 nepotētās peles nesaslimst vispār

Līdz šim zinātnieki it kā stāsta, ka arī mūsu platuma grādos gaļas ražošana prasa vairāk resursu un pabaro mazāk cilvēku nekā jebkura cita pārtikas ražošana.

Piekrītu, ka mūsu platuma grādos masveida 100 svaigēšana ir nereāla. Tomēr ieviest savā ēdienkartē iespējami vairāk svaigu produktu ikvienam ir tā vērts.

Tagad, cik zinu, arī uz tropiem ar lidmašīnām piedāgā kaut kādu šim reģionam galīgi netipisku paiku, humanitārā palīdzība zinies ārprāts. Labāk būtu sagalabājuši viņu iespējas pašiem sevi pabarot. Bet nē, izdevīgāk tak izcirst mežus, ierīkot tur plantācijas, kurās eiropiešiem audzē banānus un kafiju, bet ieziemiešus barot ar humanitārajiem rīsiem...sviests.

Mūsu tradicionālā maltīte ir piedzīvojusi taaadas izmaiņas. Šobrīd tā ir neveselīgākā nekā jebkad. Mūsu vecvecmāmiņas lietoja tikai pilngraudu miltus, putras ar taisīja no veseliem graudiem un bez piena. Nevar ne salīdzīnāt, kādreiz pie savas mājas audzētā kvalitāti ar mūsdienu ķīmisko lielražošanu.

Es piekrītu, ka dzīvesprieks ir svarīgākais resurss cilvēka dzīvē. Bet dažreiz efektīvāk izrādās iemācīties gūt dzīvesprieku/atbrīvoties no stresa kādā veselīgākā veidā, nekā turpināt jau ierasti postošo.

Papildināts 08.11.2008 14:24:46:

zbriedis
Oi, kā es tevi saprotu. Man ar ļoti gribētos, lai kāds mani paņemtu aiz krāgas
Varu ieteikt nestresot Dari to, ko šobrīd vari izdarīt un nepārdzīvo par to, ko nevari. Vadies pēc savām iekšējām sajūtām
Mani, piemēram, tik vien kā gaļas izslēgšana no uztura (pirms 8 gadiem), uzreiz atbrīvoja no ikgadējiem bronhītiem. Es sevi galīgi nebiju spiedusi to darīt, organisms mani pats piespieda, varētu teikt pat neatstāja man izvēles Tāpēc neiespringstu, zinu, ka tad, kad vajadzēs, viss sanāks pats no sevis

Mainīja magnoliya, 08.11.2008 14:26:28
Papildināts 08.11.2008 14:34:41:

Pat termiski apstrādātu kartupeli var pagatavot dažādi, un ir milzu atšķirība ietekmē uz veselību starp mcdonalda frī, uz pannas ceptiem, vārītiem bez mizas, ceptiem krāsnī ar visu mizu.

осознав, что сам создаёшь свою жизнь, научись принимать её такой, какая она есть...

magnoliya

Nē, es nebūt nesaku, ka visi cilvēki bija vai nebija potējušies, kas ar šo saslima. Bet tie kurus es redzēju nebija potējušies 100% un iestādē, kurā es pabiju, bija tā saucamais "trako nams" kur nu tie cilvēciņi eksistē vai velk savu dzīvi līdz pēdējai stundiņai.

Vot es tagad nesaprotu, ko darīt?!?! Potēties vai nē, pret encefalītu.....?!?

Vai tomēr saslimšanas gadījumi nepotētiem ir daudz lielāki, nekā tie kam komplikācijas no potes - jeb šu nē?

Žēl, ka mums nav tādas statistikas :( Tad cilvēkiem, būtu daudz vieglāk izlemt - vismaz man :)

Gribēju šodien nopirkt puikam pamperus. Veikalā ņēmu jau ierasto pamperu paku, pēkšņi skatos - savādāks uzraksts - par katru nopirkto paku Unicef nosūta (laikam uz Āfriku) vienu vakcīnu bērniem. Padomāju, palika žēl to bērnu, un tā arī nenopirku pamperus :D

Kāpēc dzīvot kā var, ja var dzīvot kā grib?

Ms.fengshui

Visu nelasīju, bet viedoklis ir sensenos laikos lasīju, ka lielākā daļa slimību, pret kurām iesaka vakcinēties, pieder pie karmiskajām- tās vienkārši nopelna... un vienīgais risinājums- dzīvot tā, lai nesaslimtu! Man arī bail no ērcēm, bet mežā eju... un katru reizi domāju, ka es taču gana labi uzvedos, lai nebūtu nopelnījusi ērču encefalītu mazo meitu arī neesmu vakcinējusi, pēdējo reizi, kad viņai galvā bija milzu ērce, atteicos gan no globulīna, gan no ērces pārbaudes... Daktere uz mani skatījās, kā uz ārprātīgu

ask more to learn more

Sveikas!

Man ir jautājums par kombinēto vakcīnu dif/tet/pert/Hib/pol.

Mums konkrēti vakcinēja Infanrix, lapiņu no zāļu kastītes nepalūdzu un tagad nevaru atrast info ar sastāvu. Vai šim sastāvā ir tiomersāls???

Man meitiņa kļuva ļoti nervoza un šorīt pat sanervozējās tik tālu, ka trīcēja rociņas un galviņa. Tiomersāls rada milzīgu slodzi bērna nervu sistēmai. Rozentāle it kā intervijā bija teikusi, ka LV iepērk dārgākās vakcīnas bez tiomersāla. Varbūt kāda zinātāja zinās konkrēti par Infanrix? Un vai slogs nervu sistēmai ir paliekošs jeb īslaicigs??

Aya
Man šķiet, ka Infanrix sastāvā nebija tiomersāls, bet tas diemžēl nav vienīgais, kas var izraisīt neiroloģiskus simptomus :(
vai slogs nervu sistēmai ir paliekošs jeb īslaicigs??
To nevar zināt, cik bērna organisms izturēs. Var blaknes it kā izzust pāris dienu laikā, bet var arī būt paliekošas sekas.

zbriedis
Nu 1/3 nav maz. Un no tā neizriet nekādi secinājumi saistībā ar potētajiem/nepotētajiem.
Bet toties parāda, ka organisms var tikt galā ar ĒE arī bez smagām sekām. :)

Aya
šeit. formaldehīds gan tur ira un kontrindikācijas smukas.

Не очаровывайте всех подряд! Сами будете потом разочаровывать. (с)

aizkraukliite

Aya
Aluuminija saalji, kas ir gandriiz visaas vakcinaas, ir tikpat slikti, kaa tiomersaals. bet par tiomersaalu - esmu lasiijusi pashu razhotaaju tekstus, ka nev NEVIENAS vakciinas, kas buutu briiva no tiomersaala - kaut arii pashi publiski deklaree, ka esot.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
8275773