Vakcīnu un potēšanas problēmas

aizkraukliite

Slēdza Cāļa Spogulis: "lapu limits. taisiet jaunu tēmu".

river
Neesmu redzējusi un negribu redzēt un negribu arī strīdēties..., katram no mums ir savs viedoklis.

Vismaz man šķiet, ka tādu, kas nomirst vai smagi saslimst pēc potes ir ārkārtīgi maz, tie ir izņēmuma gadījumi, bet savukārt tādu, kas nav potējušies un saslimst, krietni, krietni vien vairāk. Var nomirt arī iegriežot pirkstā, ja sākas asins saindēšanās, arī pie visvienkāršākās operācijas mirst...

Mana meita pret ērču encefalītu nebija potējusies, bet ērci dabūja tepat mājās, dārzā un tā bija inficēta. Loģiski, ka potējām imūnglobulīnu, jebšu labāk bija gaidīt, kad viņa saslimst un nonāk slimnīcā

Mans darba kolēģis saslima ar A hepatītu mēnesi atpakaļ un vēl joprojām ir pasmagā stāvoklī slimnīcā.

Long Way to Happy...

Paldies!

Es tikai nesaprotu, kamdēļ tie formaldehīdi un sāļi ir vajadzīgi??? Lai uzturētu labvēlīgu vidi vakcīnas sastāvdaļām (uzglabāšāna)??? Vai tad organismā aizsargreakcijas neveidojas tāpat??

Papildināts 09.11.2008 16:47:30:

river

Un polio un Hib pievieno atsevišķi??? Infanrixam tikai 3 sastāvdaļas..

Aya
nesaprotu, kamdēļ tie formaldehīdi un sāļi ir vajadzīgi???
konservē.

Un polio un Hib pievieno atsevišķi??
polio pilina mutē, dzīvā vakcīna. LV poliomielīta nav vispār, Krievijā reģistrēts tikai vakcīonizraisītais.

Belmonda
Vismaz man šķiet, ka tādu, kas nomirst vai smagi saslimst pēc potes ir ārkārtīgi maz, tie ir izņēmuma gadījumi, bet savukārt tādu, kas nav potējušies un saslimst, krietni, krietni vien vairāk.
es lasu statistiku, jo uz savām sajūtām nepaļaujos.

Papildināts 09.11.2008 16:54:33:

Aya
kas tas Hib ?

Не очаровывайте всех подряд! Сами будете потом разочаровывать. (с)

river
es lasu statistiku

Es arī, pie tam esmu redzējusi daudzus piemērus iz dzīves.

Nu pasaki, ko Tu darītu, ja Tavam bērnam iekostu inficēta ērce un viņš nebūtu potējies. Ja no imunglobulīna atsakies, tad ko pasāktu - barotu ar remantadīnu jebšu gaidītu, kad slimība uzliesmo.

Long Way to Happy...

Belmonda
barotu ar C vitamīnu un labām emocijām. slimībai nemaz obligāti nav jāuzliesmo.
zini, manu bērnu doka ir ļoti pošu tendēta, bet pat viņa atzīst, ka piekodusies inficēta ērce vēl nav garants saslimšanai. viņa pat ieteica ērci nebaudīt, lai nav lieki jāpsiho. imunoglobulīnu tok teica, lai neiedomājos špricēt, no tā var dabūties daudz lielākus mēslus, kā vidēji statistiski izslimots encefalīts. pat, ja izslimots, nu un, ja viņu nesajauc ar gripu.

es esmu paranojiska uz bērnu slimošanām, tiešām, bet no potēm es baidos vairāk.

Papildināts 09.11.2008 17:48:04:

ak jā, vēl tāds sīkumiņš, mēs esam 6 ģimenē. visus sapotēt, ta man kādā nedrošā bankā aizņēmums jāpaņem :D

Не очаровывайте всех подряд! Сами будете потом разочаровывать. (с)

river

Long Way to Happy...

Belmonda
Starp citu, kad manam dēlam iekoda ērce, Vienības gatves ārste ieteica rīkoties tāpat kā saka river (gadījumā, ja ērce izrādītos inficēta).

ExBandita
Nu jā..., mēs braucām uz LICu.

Long Way to Happy...

Belmonda
Es toreiz pazvanīju uz LIC. :D Tur tiešām uzreiz ieteica potēt (bija brīvdienas, pat neieminējās, ka vajadzētu ērci iepriekš pārbaudīt). Bet abas iestādes it kā tradicionālas "oficiālās" medicīnas praktizētājas ...

river

polio pilina mutē, dzīvā vakcīna.

Tev ir novecojusi informācija jau sen vakcīnu pret poliomelītu nepilina mutē,bet vakcinē i/m

Dvēselē esmu musulmane,bet šinī dzīvē kristiete...
Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
8275773