Vakcīnu un potēšanas problēmas

aizkraukliite

Slēdza Cāļa Spogulis: "lapu limits. taisiet jaunu tēmu".

zbriedis

Savā ziņā arī indīgos gardumus mēs varam uztvert kā resursu - tie, iespējams, samazina dzīves ilgumu, padara ķermeni neveselāku, bet tajā pat laikā dod citus "labumus", uzlabo mūsu subjektīvo dzīves kvalitāti. Mēs gūstam garšas baudu, izjūtam prieku, ka esam kādam ko garšīgu pagatavojuši, izjūtam prieku no tā, ka gatavojam pēc vecmāmiņas receptes, dalāmies tradicionālā maltītē ar tuvākajiem. Galu galā, vismaz zināmā mērā cilvēki to domā nopietni, kad saka, ka labāk pīpēt, dzert un izbaudīt dzīvi, nekā dzīvot ilgi, veselīgi un bez prieka.

Tici vai nee, bet arii veseliigaas paartikas piekriteeji izjuut prieku par to, ka pagatavojushi kaut ko garshiigu, gatavo peec vecmaaminju recepteem, dalaas tradicionaalaas maltiitees ar tuvaakajiem ( te gan nav domaats shashliks, kursh tagad ir uzskataams par latviashu nacionaalo eedienu, arii karbonaade nav vecmaaminju eediens) un ir tiiri prieciigi un jautri ljautinji, jo papildus tam visam nav jaadomaa par tiem briizhiem, kad kjermenis ir kljuvis nevesels. un pietiekoshi daudz ir cilveeku, kuri piipee, dzer un izbauda dziivi, tikai kaut kaa nemanu apkaart to laimee starojoshos.....

Mēs varam, piem., teorētiski zināt, ka labāk būtu pārtikt no augļiem, sēklām un asniem, un teorētiski mēs arī tos pat varam iegūt visu gadu, bet šāda uztura sistēma būs pārāk dārga, tā nebūs ilgtspējīga, nebūs realizējama plašām masām.

Tevis piemineetaa sisteema galja/kartupelji tagad ir papildinaata ar baltmaizi un kolu + gastriits jau beernudaarzniekiem.

Papildināts 10.11.2008 00:16:47:

Asni ir pieejami visu gadu lielvaikalu plauktos, kaa arii tos var diedzeet katrs pats, seeklas - kjirbju, saulespukju, linseeklas, kanjepes - visu gadu, svaigi daarzenji (ne tikai kartupelji) liidz veelam pavasarim, ogas - saldeetaa veidaa - liidz jaunaji razhai, auglji - liidz pat pavasarim, ogas un daarzenji ir nopeerkami arii zhaaveetaa veidaa; sulas - visu gadu, graudi - visu gadu. Starpposma, kad shkjiet - nav ko esst - parasti ir marta beigas - maija saakums


Princa
nu zini, 2,5 gadus atpakaļ manam bērnam vēl pilināja mutē, tā ka ļoti sen tas nevar būt gan. lai gan protams kkas varēja pa šiem gadiem, kopš bērnus vairs nevakcinēju, mainīties.

par veselīgas ēšnas dārdzību, jokaini, bet iekļaujos tajā pašā summā, pat mazākā (jo viens ģimenes loceklis + ), jo bērni vairs netrīc pēc snikeriem un co.
neticu savām acīm, bet mani bijušie ņergas tagad prasa putras, diedzētus asnus ēd kā agrāk končas, un mandeles vispār ir sātīgākas un garšīgākas par gaļu :D


Не очаровывайте всех подряд! Сами будете потом разочаровывать. (с)

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
8275773