Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Veģetārs uzturs, lai uzbarotos

Saranda

Pēdējā laikā stresa dēļ esmu ļoti nokritusies svarā - augums 162cm, sveru 39-40 kg. Pamazām sāku izskatīties visai anorektiski, bet ēdiens īsti labumā neiet - ar analīzēm viss ok, parazītu nekādu nav, vienkārši palieku arvien kalsnāka. Ko varētu ēst no veģetāriem ēdieniem, lai atkal sāktu izskatīties pēc cilvēka, ne kaulu kambara? (Neēdu gaļu, olas, piena produktus, baltmaizi, no dzīvnieku valsts produktiem tikai zivis)

Sopor fratrem mortis est.

Avokado, rieksti, sēklas, pākšaugi, kartupeļi. Pagaidām viss, kas man ienāk prātā.

I'll give you anything, everything if you want things.
Graudaugi kā auzu pārslas, griķi, savvaļas rīsi jau arī ir tīri ok, vai ne? Riekstus šodien iepirku. :)

[b]Saranda[/b] Pirmām kārtām jau vajadzētu mazināt stresa cēloņus, sakārtot savu dzīvi, jo veselība jau tomēr svarīgāka. Tas, ka analīzes uzrāda, ka viss ir kārtībā, nenozīmē, ka viss tiešām kārtībā! Kādas tad Tu analīzess vispār taisīji? :confused:

Nu, jā, neko dižu :gigi: - asins, lai pārbaudītu, vai dzelzs un visa pārējā līmenis ok, jo bija baile par mazasinību. Stress vēl kādu brīdi būs neizbēgams, lai arī protama lieta, ka vispirms tas būtu jānovērš... Pagaidām piestrādāšu pie uztura, lai vienu rītu nepamostos beigta. :laugh:

susums
[b]Saranda[/b] varbūt vēl aizdari salātus ar kādu garšīgu eļļu bagātīgi! Oi, es labprāt izēstu veselu kokosriekstu eļļas pudeli njammmmmm Jā, rieksti nu noteikti naaks par labu! A ko tu vispar ēd? un kā strādā vairogdziedzeris? un kā ar cukuriem sastāv asiniis?

[b]Saranda[/b] kapec need piena produktus??? tad vel tev paliek ari putras,graudaugi,sojas siers(ja protams tu ed),pupinas,rieksti,zavetie augli.putras es piem varu ieks sojas piena,ta sanak satigak. es pats ir vegetarietis,needu galu un zivis.bet edu visu ko citu,kas nekustas:gigi:...

Ēdu zivis, daudz dažādu dārzeņu un augļu, no piena produktiem tikai skābpiena - jogurtus un kefīru, ļoti reti kādu sieru, jo viss pārējais vienkārši negaršo. Riekstus, domāju arī sēklas mēģināt, linsēklas esot labas... Soja sen nav ēsta, paldies par atgādinājumu, agrāk reizēm no tās kaut ko uztaisīju, bet tad vienkārši aizmirsu... :D Ar cukuriem asinīs viss ok - tēvs diabēta slimnieks, ik pa brīdim ar viņa aparātiņu pārbaudu sev drošības labad.

ja...un ko varat ieteikt cilvekam kas grib uzbaroties un ed visu?

Varetu pameginat pec edienreizes apest bananu-tad vins uzbaro! Vel varetu est dateles uz nebedu-ari uzbaro! Viss parejais jau tika pieminets:)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
8277790