Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kārtīga lauku plīts un krāšņu meistari

Saulii

Kur iespējams tādu nopirkt? Ar riņķiem, cepeškrāsni, stienīti dvieļiem - nu tādu vecmodīgu?


[b]Saulii[/b] tādas metāla var nopirkt centrexā, jotulā - bet teikšu tā- FUFLO tās ir. Nekas nav salīdzināms ar uzmūrētu podiņkrāsni- bet tur ir nepieciešams labs meistars

Uzprasi wheelsman, viņš noteikti zinās, man viņš ieteica, kādu plīti laukos labāk

wheelsman
Kur iespējams tādu nopirkt? Ar riņķiem, cepeškrāsni, stienīti dvieļiem - nu tādu vecmodīgu? Viena kaut kāda atradās www.siltumaeksperts.lv Ir OK?


Tās taču neizskatās pēc plīts siltumekspertā, drīzāk pēc... neizteikšos, pēc kā (nu, protams, tās ir individuāli tikai manas domas). Tas ir mūrējams no smukiem podiņiem - protams, podiņi ir pieejami plašā klāstā. Kā viens no piemēriem ir redzams šeit: http://www.helmiksr.lv/products/19.htm


wheelsman Atvaino, ja jautājums dumš, bet vai tā bilde ir tapusi Latvijā? Ja jā, tad atļauj minēt- tas nav Usmā gadījumā? Piedošanu par off.

Protams, tā ir brīnišķiga plīts. Bet man šoreiz vajag lauku exkolhoza dzīvoklītim, vienkāršu.

Morra
Nē, drošivien tā kaut kur tālu Vācijā. A kaut kas līdzīgs man laukos Ugālē.
Saulii
Tad tas būs tas, kas domāts Jums
http://www2.220.lv/product?p=27474&lang=LV&ccy=LVL&host=220&ob=name
Vai arī var meklēt kaut kur pa būvmateriālu plačiem podiņu plītis uz kājiņām, tikpat viegli uzstādāmas.
Vai nu uz Jāņa Asara ielas pretīm Grīziņkalnam ir viss nopērkams, kas saistīts ar plītīm, krāsnīm.


[b]wheelsman[/b] Bet kā labāk ieteiksi - vai pirkt šo pa 168 vai pielikt 200-300 klāt un pirkt citu (nu tepat iepriekšdtajā saitā ir tāds, tad vēl apbraukāju vairākus Rīgas veikalus, kur ir plītis ap 500 Ls). Jautājums ir tieši par kvalitāti. Kā uzskati-vai cenu starpība ir dēļ vārda un izskata vai arī dēļ kvalitātes? Mums arī laukos, tā ka izskatam otrs''kirīga nozīme, bet kvalitātes dēļ es varētu samaksāt 2x dārgāk.


[b]wheelsman[/b] Vai tu arī mūrē plītis? Man lauku mājā iepriekšējie saimnieki ir nojaukuši plīti, bet sildmūri atstājuši. Gribētu to plīti atkal atmūrēt atpakaļ. Vai tu to varētu izdarīt un cik tas aptuveni varētu izmaksāt? Gribētu plīti parasto - mūrēto ar riņķiem, cepeškrāsni un kublu ūdens sildīšanai - nu tādu, kāda ir visās lauku mājās.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
8319453