Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Rutks ar medu - KĀ?

Pūķīte

[b]nopuuta[/b] Nu nau jāglabā. Bet kā tad ar to, ko pārdod veikalā? :rolleyes:

Quick definitions (dragon) noun: a creature of Teutonic mythology; usually represented as breathing fire and having a reptilian body and sometimes wings noun: a fiercely vigilant and unpleasant woman

[b]Pūķīte[/b] nu nezinu kā ar to..[s]tur drošvien kādu konservantu piemet klāt :gigi:[/s]

[i]es vienkārši nogriežu rutkam galu, kas kalpos par vāciņu un tad mīkstumā izgrebju tādu kā piltuvi. atkarībā cik liels rutks, bet nu - parasti līdz vidum vai mazliet dziļāk, tad karoti medus iekšā, vāciņu virsū un gaidu, kamēr atsulosies. medu var likt iekšā tikmērm, kamēr rutks galīgi sačākst, t.i. medus izvelk visu sulu un tas izskatās galīgi savītis[/i] Tā vēl mana vecmāmiņa darīja, mamma un es arī saviem bērniem

[b]Pūķīte[/b] Kādās proporcijās sīpols ar medu jātaisa?

[b]Sandila[/b] Palasi šo tēmu: http://www.calis.lv/aprunasimies/konf2/topic.php?id=4:8866937

Quick definitions (dragon) noun: a creature of Teutonic mythology; usually represented as breathing fire and having a reptilian body and sometimes wings noun: a fiercely vigilant and unpleasant woman
sakot ar kadu vecumu rutka sulu var dot bernam? Ja saslims gadienaa vel kaa zidainis, pec pusgadina varetu dot?

[b]apsitis[/b] Nu nezinu, labāk pajautā dr. Diezgan koncentrēts sanāk. Bez tam, medus ir ļoti alerģisks.

Par cik man meita alerģiska uz medu , tad taisu ar cukuru un pret klepu ir :ok: tas sīrups. Neglabāju ,parasti dienas laikā to šķidrumu arī izlietojam. Ja vajag , tad taisam jaunu.

[img]http://foolstown.com/sm/web.gif[/img]
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
8320795