Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Nodarbības meitenei ar palielinātu svaru

Bigmama 4

Kā lai palīdzu savai :girl: ? Paliek apaļāka ar katru dienu, bet man trūkst padoma. HELP!!! Iespējas skolniecītei Liepājā arī ierobežotas. Varbūt kāda zin padomu :dontlike:

Varbūt kādā sporta skolā var kaut ko piemērotu atrast: http://www.liepaja.lv/page.php?id=922 :up:

Liepājā ir baseins!

[b]Bigmama 4[/b] Ja bērns paliek apaļāks ar katru dienu, tad izdari 4 lietas: 1) aizved viņu pie endokrinologa; 2) pārplāno visas ģimenes ēdienkarti - uz mazāk trekniem ēdieniem, ievies vairāk dārzeņu ēdienus, visādus salātus, liesu gaļu, zivi ut. Bet našķus tikai 1 x nedēļā - piemēram, 6dienu kā našķu dienu. 3) Visa ģimene brīvdienās dariet kaut ko aktīvu - ejiet slidot, peldēt, staigāties gar jūras malu, ar riteniem braukāties utt. 4) Paseko līdzi, ko bērns dara ar kabatas naudu, ja tāda ir, iespējams - izpērk to saldumos.

Baseinu jau apmeklējam. Savukārt sporta skolās treneri ir tendēti uz rezultātu, nevis veselības nostiprināšanu. Ja kāds zin labu izņēmumu, pačukstiet. [b]Treshdiene[/b] Laba doma par endokrinologu, bet kur lai Liepājā tādu atrodu, es domāju tieši bērnu edokrinologu :confused: Ēdienkarte it kā ir daudz maz OK, bet vēl jau var piestrādāt. Zivis nevar iemānīt nekā veidā :(

Nu jaa, ar endokrinologiem laikam ir probleemas. Cik sapratu - LV ir tikai 4 beernu endokrinologi. Un tie visi ir Beernu slimniicaa ieksh Vieniibas gatves. Mekleejiet tur.

Trojēns
Man ir labs padoms Liepājā, kurš pārbaudīts ar manu apalīti un man pašai milzīgs prieks par rezultātu (bija mazs bumbulis,tagad pēc gada ir pilnigi cits bērns,protams ne balerīna, bet nesalīdzināmi labāka figūra),kaut gan sākotnēji meklēju vienkārši nodarbi bērnam. Uzraksti man uz e-pastu un izstāstīšu (uzreiz pasaku-tās nav zāles un ārsti,tas ir zirgu sports, ja bērnam tas varētu patikt un interesēt,izstāstīšu pārējo,un ar ko runāt)

Atceries-neviens nav tik melns,kā viņu mālē... [s][Paziņojums tika izmainīts: Trojēns, 10:11:2007 17:02:30][/s]
[b]Treshdiene[/b] Akurāt piekritu. Galvenokart japarskata gimenes edienkarte.

Auksti godajama Peles kundze!
Murrrkšķis
pievienojies vietējai svaru vērotāju grupai, arī ja tev pašai ar svaru viss kārtībā. tauki viņai asimilējas nevis no gaisa, bet no tā, ko tu viņai dod ēst! svara vērotājos labi iemācās tādas lietas, ko pats studējot var palaist garām! māte, tavas rokās ir ļoti daudz.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
8416029