Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Bobata vingrošana VC Elite

Lacens

Te nesen bija iedots links, kur vareeja lasiit par Bobata vingroshanu VC Elite Imantaa. Nevaru vairs atrast un vinju maajas lapaa arii neko jeedziigu neatrodu - ne kontaktus, ne darba laikus, neko! Varbuut kaada var paliidzeet ar kontaktiem VC Elite beebiishu vingroshanai?

[b]Lacens[/b] Varbūt ir domāts MC Elite? Bobats ir lpp. par rehabilitāciju: http://www.mc-elite.lv/?mode=conte&pag=33 reģistratūra 7413743, 7413792, www.mc-elite.lv pirms gada tiešais tel. bija: 7411193, bet varbūt tagad ir mainījies. Pirms 1,5 gada es gan neteiktu, ka Bobats tur bija tas labākais. Notika vienā telpā paralēli ar pieaugušajiem, ļoti novērsa bērna uzmanību un no vingrošanas aprīkojuma bez bumbas praktiski nekā nebija. Nevarēja salīdzināt ar Stabu ielas centru. Bet varbūt tagad kaut kas ir uzlabots. Toties zemūdens peldēšana tur bija laba:ok::

[b]Lacens[/b] mēs gan savu mazo bērnu vedām uz Elites bobotu jau pasen, bet neko labu teikt nevaru. Mazie vienkārši staigāja/ rāpoja apkārt pa zāli un viss, māmiņas pļāpāja. Katrā gadījumā tad nebija vērts nemaz laiku tērēt, tagad varbūt ir kaut kas mainījies.

Es nekur neaizeju. Es tikai reizēm neesmu klāt.
Uz Eliti vedu savu mazo gandrīz divus gadus .Ar pavisam maziņu pirmo gadu nodarbojās Jānis ( super atsaucīgs un zinoš puisis ) vēlāk pārgājām pie meitenes (vardu gan vairs neatceros). Nodarbība notika lielajā zālē ,ja sīcis bija pārāk aizrāvies ar apkārtnes pētīšanu un negribēja sadarboties,pārgājām uz mazo masāžas kabinetu .Aprīkojums arī bija pietiekošs,jāteic man Elitē apkalpošana patika labāk(bija iespēja salīdzināt ar Stabu ielu un VG bērnu slimnīcu ) Taisnības pēc gan jāsaka ,ka vedu mazo kā maksas klientu,varbūt tāpēc bija tā sirsnīgā izturēšanās un nebija haltūrēšanas.

Es par to vietu varu teikti tikai labāko, vedu tur abus bērnus mazus, meita vēl tagad šad tad iet uz ārstniecisko vingrošanu.

Es savu meitu vedu pirms kādiem 2 gadiem, man ar patika, bija jauka fizioterapeite Sandra. Tagad šķiet viņa ir bērna kopšanas atvaļinājumā. Un tas ka notika lielajā zālē, man tieši otrādi šķita pozitīvi, mazā daudz pievērsa uzmanību tam ko dara citi un nebija laiks niķoties un pretoties tam ko ar viņu darīja. Kad sākām iet bija kādi 5 mēn un gājam kādus 3 mēnešus. Sakumā pa maksu, beigās pienāca rinda ar norīkojumu.

skubija
[i]Jānis ( super atsaucīgs un zinoš puisis ) [/i] :yes::yes: super masieris un fizioterapeits, vedu savu puiku līdz gada vecumam - mazajam patika nodarbības un man patika nodarbību rezultāti :) [s][Papildināts: 22:11:2007 09:22:24][/s] Tās bija individuālas masāžas/vingrošanas, notika turpat lielajā zālē, bet mazajam tā pat bija interesantāk - dabūja ar meitenēm pakoķetēt :D

[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_143.gif[/img]
[i] Jānis ( super atsaucīgs un zinoš puisis ) super masieris un fizioterapeits, vedu savu puiku līdz gada vecumam - mazajam patika nodarbības un man patika nodarbību rezultāti [/i] pievienojos labajaam atsauksmeem! :ok:

grigze
Es gan pa to Jāni neesu sajūsmā. Vienu reizi ar meitiņu pie viņa bijām, bērns bija nobijies un sāka raudāt. Bet Jānis teica, ka ar tādu raudošu bērnu viņš neko nevarot iesākt. Lai nākot, kad bērns neraudās.

off topic,bet vai painteresējāties,vai zinošais Jānis vispār kkādus Bobata kursus beidzis...visa vecuma bērniem vienāda programma...piem,sēdināt uz bumbas-i 3 mēn,i 9os...nu sorrry...

http://b1.lilypie.com/jH5dp3.png
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
8426559