Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Smiekliigi atgadiijumi miegaa.

Džuljeta 5

Speciālists
[b]Zepe[/b] [i]Stulbi gan, ka tu neesi vārna[/i] [i]lai tak es ejot di....[/i] pakrituy zem galda! :) :) :laugh::laugh: :weep: :laugh::weep:

www.calis.lv - INTELģentas sarunas par seHu [i]inside[/i]

Vēl daži stāsti: 1) es gan it kā nekad neesmu bijusi mēnessērdzīga (vismaz man tā šķiet ;) ), bet no bērnības gan atceros, ka nakts vidū pamodos, piecēlos kājās, paņēmu savas drēbes, kas bija uz krēsla saliktas, - pārliku tāpat čupiņā uz galda un aizgāju atkal gulēt. Galvenais, ka no rīta šito atcerējos, ka tā bijis, bet kāpēc to darīju - vēl šodien vilks viņu zina... :rolleyes: :D 2) lasīju stāstu par spērienu pa [i] ziemeļgalu [/i] un atcerējos vienas draugu ģimenes stāstu - vīrs policists sapņo, ka ķer noziedznieku. Tas, maita, laižas, protams, bet beigās noķert izdodas tomēr, a dusma ta liela, ka tik ilgi bija pakaļ jādzenas. Tad nu šis noķer, nogāž zemē un - pa purnu. Nākamais moments jau nomodā - sieva šo uzpurina augšā un ar zilumu zem acs ķērc kā nelabais "kāpēc tu man, maita, pa aci iesiti?!" :rolleyes: :dontlike::dontlike: diez kas jau nav... ej nu pēc tam darbā vai kur iestāsti, ka vīrs pa miegam uzšāva... pēc tam sieva ņirgājās (kad zilums pārgāja...) - viss, ceļam gultai pa vidu dzelzs žogu un tad tu tajā pusē vari ķert savus noziedzniekus, kamēr pašam vai zaļš gar acīm ;) 3) vīrs pirms dažiem gadiem par mani smējās, ka es pa miegam runājot un trakākais - ja uzdod jautājumu, atbildot arī! :eek::eek: (bīstami, vai ne? :rolleyes: :gigi: ) Bet pati atceros, ka vienreiz guļu un pēkšņi saku - davai, rīt tad tās tapetes līmējam, ja? Un pati tā kā pamodusies, acis vaļā. Vīrs skatās uz mani un prasa ar ļooooti manāmu izbrīnu - kādas tapetes?! (remonts ta jau pirms gada vismaz bija beidzies :D ) Kāāāā es sadusmojos, ka viņš nesaprot, par ko ir runa!!! :eek::gigi::gigi::gigi: Nikna arī pasūtīju viņu di... un pagriezos uz otriem sāniem. No rīta šis, protams, par mani smējās gar zemi krisdams. :D

Oj, nu man lielākie murgi asociējas ar periodu, kad sīkajam bija pirmais mēnesītis un mēs tādi visi neizgulējušies, pārguruši, nu un attiecīgi murgojoši. Atceros, reiz vīrs aizmidzis, nu es arī tā kā sagurusi, līdīšu gultā, šis pēkšņi pielec sēdus, skatās uz mani un saka: pateikšu tev baigo noslēpumu, tu tikai nevienam nesaki. Es prasu - ko tad? Šis čukstus atbild: tu tikai nevienam nesaki, ka es esmu Latvijas pirmais prezidents Čakste! Bāc, kā mēs nākamajā dienā par šito rēcām, man vēl tagad atceroties spurdziens nāk, kaut gan jau 7 gadi pagājuši...:laugh:

Vīram no rīta uz darbu jāceļas, modinātājs 4.45 nozvana, šis guļ, es iebikstu sānos, prasu - cik laika. Viņš man - divkrāsains, trīskrāsains. Es prasu - kas? Viņš paceļ rādītājpirkstu gaisā un ar dziļdomīgu sejas izteiksmi - mums ir. Es atkal - cik laika? Šis man - pieci. Es saku - paskaties vēlreiz. Tad gan šis pamodās, izrādījās, ka jau piecpadsmit pāri pieciem. Ilgi gan zviedzām. Kas divkrāsains un trīskrāsains, viņš man paskaidrot nevarēja.

Riktīgi apsmējos lasīdama... :laugh: :laugh: :laugh: Man pusaudzes vecumā vienu periodu bija daži mēnersērdzīgi gājieni. Pārējos esmu aizmirsusi, bet viens bija tāds. Nakts vidū es pieceļos, pieeju pie skapja, izņemu tukšu drēbju pakaramo, aiznesu pie mammas gultas un saku, ka es nezinu, kur šito nolikt. Mamma pārbijusies savāc un pasaka, ka viņa nolikšot. Tad es apmierināta atkal aizeju gulēt.

Vecmodīga, netoleranta un politiski nekorekta.
Studentu laiki: kārtējais tusiņš iet uz beigām, visi sakrīt pa gultām un aizmieg. Nakts vidū pēķšņi pamostos no tā, ka visi smejās - izrādās viens tusiņa dalībnieks ir piecēlies kājās, novilcis bikses.. čurā :confused: virsū sienai (apakšā tam čuru slaidajam lokam vēl viens guļ, bailēs sastindzis :rolleyes: ) un vēl apmierināti ņurd kaut ko pie sevis :D Laikam lieki piebilst, kā nākamajā rītā kaunējās un tapetes berza :gigi: :D :gigi:

Don't worry be happy [img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2136.gif[/img] [img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2250.gif[/img]
Nakts viduu viirs pieleca seedus un saaka taustiities pa gultu. Es prasu, ko meklee, vins saka - beernu, prasu - kaadu beernu , vins - otro :eek: :D (tad mums nebija pat pirmaa) :laugh: Kad saaku izprashnaat konkreetaak, saaka dusmoties, ko es te piesienoties :gigi: No riita, protams, neko neatcereejaas.

Lasot visu šito, atcerējos, kā es bērnībā mēdzu pus pa miegam līst no gultas ārā un iet sarunāties ar istabas puķēm. Tad vēl laukos sīka pa nakti gāju uz virtuvi čurāt, pārskatīšanas pēc ielaidu nepareizajā traukā - piena kannā. Brāļi arī izcēlās ar runāšanu miegā. Viens no viņiem mēdza pastaigāties, un vienā šādā pārgājienā apstājās pie gultas un apcūrāja otru brāli:D

http://b1.lilypie.com/8AVrp3.png
:laugh: lasot izsmējos ritīgi. Ja runa ir par tusiņiem, atcerējos, ka sen atpakaļ redzēju kā viens čoms piecēlās, gāja uz tualeti, bet atvēra skapja durvis un jau grasījās pielaist skapi. Tā kā biju pamodusies, pielecu kājās un aiz rokas aizvilku viņu uz tualeti. :laugh: Nepaspēja apčurāt drēbes. :laugh: [b]Kristiana28[/b] [i]tu tikai nevienam nesaki, ka es esmu Latvijas pirmais prezidents Čakste![/i] :laugh::laugh::laugh: Labais. :ok:

[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2250.gif[/img] Viss, kas notiek, notiek uz labu. http://www.musicbox.lv/music_page.php?song_id=1242

Nupat pusmiegā iekodu draudzenei rokā, tad pagriezu galvu uz viena drauga pusi, pateicu - Nu gan jaunuve! - un likos atkal slīpi. :laugh:

Sopor fratrem mortis est.
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
8442836