Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Smiekliigi atgadiijumi miegaa.

Džuljeta 5

Basteta

Mans vīrietis pa nakti deklamēja: Bībele, pipele, Bībele, pipele... kamēr es sapņoju par Teoloģijas fakultāti. Apsmējos tā, ka pamodināju.

All is violent, all is bright.

God is an astronaut

Basteta

Murgi nebeidzas. Tikko radīja atkal jaunvārdus.

Pirmajā naktī šis uztrūkstas sēdus, skatās uz visām pusēm un paskaļi saka "Sisildongs!!!" Es viņam, smejoties: "Kur palika Sisildongs?" Viņš, skumji: "Nezinu..."

Pēc tam viņš aiznākamā naktī Sāk kaut ko gar mani čubināties, bet tā nesakarīgi un murmina "Fuktrīna...". Prasu kas ir ar fuktrīnu? "Tu esi Fuktrīna..."

Kur viņš rauj tādus vardus kā Sisildongs un Fuktrīna, es nezinu...

All or nothing, anything
Ecstasy's the birthright of our gang

Velvet Goldmine

Man meita arī mēdz staigāt apkārt pa miegam, acis vaļā, pēc tam neko neatceras.

Kad viņai bija kādi 7 gadi, vienu nakti ar vīru dzirdam milzīgu blīkšķi viņas guļamistabā, ieskrienam, redzam, lielais plauktu statīvs, kam kādi 5 plaukti, gar zemi.. šī stāv blakus. Izrādās mēģinājusi kāpt augšā pa plauktiem kā pa kāpnēm... Kāpēc viņa tur izdomāja rāpties, nezinu, vajadzēja ta uz tualeti.

Vienreiz tā arī ejot uz tualeti, nokārtojās tur pat stāvot pie tās durvīm, uz paklāja...stāvus.

Kādu piecu gadu vecumā, pamodināja mūs nakts vidū, sakot, ka pilna istaba zirnekļu, uzbrukšot, tad aizgāja uz virtuvi paņēma maizīti un nolika viņas istabā uz rakstāmgalda, lai zirnekļi ēd maizīti, ne viņu..

Basteta
Vai tad tu neesi Fuktrīna???

Pārtieku no ziutām

Basteta

Ja es zinātu, kas ir Fuktrīna, tad es varētu pateikt, vai es tā esmu

Nesen guļ, krāc man ausī, es šo modinu saku - nevaru gulēt, ka tu tik skaļi krāc. Patiesībā tas ļoti liels retums, nav krācējs. Viņš man - "Es taču nekrācu! Tur kaķi taisīja kaut kādu jocīgu skaņu!" Es, protams, smejos, saku - "Kaķi krāca?" Viņš tā mazliet nokaunējies: "Nu varbūt...".

All or nothing, anything

Velvet Goldmine

kristel

Basteta
Tev ir smiekligs vīrs visādus šitādus tekstus pa nakti sabīdīt...

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

Basteta

Mans vīrs ir jokupēteris gan, sevišķi naktīs

All or nothing, anything

Velvet Goldmine

Mikromemekija (2,9) nakts vidū piecēlusies gultiņā stāvus un dusmīgā tonī man: KUR IR KAFIJA???? Kamēr es paspēju pamosties, vēl pāris reizes tāpat. Paprasīju viņai, vai man jāiet kafiju taisīt, viņa: jā! un nolikās gulēt tālāk

Pārtieku no ziutām

sen atpakalj kad 9 meneshi naktsmainju darija savu, pa dienu guljot es esot piecelusies sedus un skalju uzbljavusi - aatri no kreisaa zaabaka visas avizes izvelc araa!

p.s. darbam ar zabakiem vai avizem sakara gan nebij nekada

Basteta

Man uz cirku tiešām nav jāiet.

Dusu saldā miegā, te pēkšņi mani pamodina, raustot aiz pleca, un dzirdu:

"Kas tas par kaķi???"

Paskatos, nu, sēž vīram uz vēdera mūsu Triāde. Saku: "Nemodoni taču mani augšā ar tādiem stulbiem jokiem!"

Šis: "Bet kas tas par svešu kaķi???" Un sāk glaudīt.

Saprotu, ka tie nav nekādi joki, šams galīgi jocīgs palicis. Saku: "Paskaties taču uz kaķi un mēģini pamosties!"

Šams vēl arvien runā, kas tas par svešu kaķi atnācis, un tik glauda un mīļo. Pēkšņi paskatās uz mani ar tukšu skatienu, atkal uz kaķi...

"Man likās, ka mēs esam Jēkabpilī..."

Jēga tāda - pēdējā laikā bieži nakšņojam jaunajās mājās, kur, dabiski, kaķu vēl nav, jo mēs tur vēl nedzīvojam, bet braucam remontēt un dārzu kopt pa nedēļas nogalēm. Vīram likās, ka mēs esam tur, un tur, dabiski, kaķim istabā nav jābūt. Viņam ir licies, ka kaut kāds svešs kaķis nez kā ir iekļuvis istabā un sēž viņam virsū. Viņam tas ir licies tīri jauki, tāpēc sācis kaķi glaudīt, bet mani modināja, jo īsti normāli tas tomēr nav atrast uz sevis sēžam pilnīgi svešu kaķi.

Pēc tam abi skaļi smējāmies, ka vīrs nepazīst savu paša Triksīti.

All or nothing, anything

Velvet Goldmine

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
8442836