Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Smiekliigi atgadiijumi miegaa.

Džuljeta 5

Basteta

Prieki turpinās.

Vīrs pa nakti ceļ man segu un skatās uz muguru, lai pārbaudītu, kā es tagad esmu autentificējusies, jo nav kā parasti ar garenu bildīti. Kādas 3 minūtes strīdas ar mani, ka tam tomēr ir kāds sakars ar realitāti. Tā arī aizmieg nīgrs ar tekstu, ka man "patīk izdomāt"...

We can always just fuck away our sorrows

{X}

Trushiitis

Guļam abi ar mīļoto, kaut kur ierejās suns, šis grib viņu apklusināt. Rezultātā ievelk man ar roku pa seju un saka - klusu!

Basteta

Es šodien pārlasīju kaut kādas pēdējās lapas. Secinājums tāds, ka es pinos ar pilnīgi nenormāliem vīriešiem. Nevienai te nav tik daudz vājprātīgu stāstu kā man. Tā nav lielība, bet gan smagas pārdomas par manu miega kvalitāti.

Šonakt bakstīja mani un dūca kā bite sev zem deguna...

We can always just fuck away our sorrows

{X}

Daniella

Uzdūros šai tēmai tikai tagad... Lieliska!

Mamma stāsta par tēta izteicieniem pa miegam. Šis naktī pēkšņi pilnā balsī: "Pilns vagoniņš ar zvaigznēm!" Mamma caur smiekliem prasa: "KAS?" Tētis vēlreiz, tikpat skaļi: "Nu, pilns vagoniņš ar zvaigznēm!"

Pati vienreiz kaut kādā pusmiegā sapņoju, ka kāds man dod naudaszīmi, bet nebija viss kārtībā ar cipariem uz tās. Pamodos no tā, ka balsī vīram saku: "Bet vai tad nav jābūt ar divām nullēm?"

Es agrāk miegā ritentiņu ar kājām taisīju un kājas vicināju. Mēdzu gulēt ar kājām gaisā utml Svecīti arī esmu taisījusi

Papildināts 13.04.2016 21:50:

Un vistrakāk šitā izdarīties bija vidusskolas laikā, kojās dzīvojot. Par mani rēca, es pati ar'.
Vēl man ir stāstīts, ka kāda paziņa miegā lamājoties latgaliski (dzimtā pilsēta Lūdza)

Papildināts 13.04.2016 21:51:

LUDZA!!! Kā es ciest nevaru automātisko labošanu!!!

Basteta

Ka kāds svecīti taisa miegā - to es tiešām pirmo reizi dzirdu

Touch my body, crush my soul, love!!!
Sweet Electric Love Child, Sweet Electric Love Child
Little girl wanna stay so high, reach down and touch the sky.

Steelheart

Es jau vēl neesmu no staigātājiem, par laimi, bet māsa bērnībā gan ir bijusi vaininiece pie mistiski izēsta ledusskapja (pierādījums no rīta - aizkosta desa, kas mīļi paņemta azotē, zem sedziņas )

Basteta

Vīrs: (priecīgi) Taureņi dirš! Taureņi dirš!

(un tad viltīgi) Bet smird citur...

Touch my body, crush my soul, love!!!
Sweet Electric Love Child, Sweet Electric Love Child
Little girl wanna stay so high, reach down and touch the sky.

Steelheart

Šonakt sapņoju, ka man zvana telefons, bet es vinu nekādi nevaru atrast, meklēju visās kabatās, somās, pēc tam kaut kādā pamestā mājā, bet viņš tikai zvana un zvana. Nu, protams, tas zvanītājs īstenībā bija modinātājs. Tā viņš bija nozvanījis 13 minūtes, kamēr es beidzot pamodos

Atceros, kad biju pavisam maza, mājās bija nopirkta speciāla lāpstiņa priekš kūkām. Tad nu guļot naktī, vairākas reizes esot prasījusi: mamm, nopirksim torti? Nu lūdzu, nopērkam torti!
Arī standarta stāstiņš no bērnības- sapņoju, ka baigi vajag pačurāt. Sapnī sēžu jau uz poda un domāju- nu kāpēc es nečurāju.. protams, pamodos slapjā gultā.
Tad vēl- stāsts no māsas dzīves. Šī pirmā aizmigusi, vīrs vel skatoties tv. Kaut kādā brīdī šī atvērusi acis un vīrs viņai sakot- guli,guli. Šī pretī noteikusi- pakas' kuli un tālāk guli!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
8442836