Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Smiekliigi atgadiijumi miegaa.

Džuljeta 5

Basteta

Vīram stulbs paradums turēt pie gultas un uz darba galda tualetes papīru. Nevis salvetes, bet tieši papīra rulli. Vācu viņam nost, ciest nevaru, bet viņš liek atpakaļ. Tad nu nesen no rīta šim zvana modinātājs, bet viņš neceļ. Nīgri paskatos, kas viņam ir, ko zvana tik ilgi, un redzu, ka viņš cītīgi plēš tualetes papīra gabaliņus no ruļļa nevis apklusina zvanu. Prasu vai viņš galīgi prātu izkūkojis, bet viņš cienīgi atbild, ka par viņu nav jāsmejas, jo sapnī tam esot bijusi nozīme.

Touch my body, crush my soul, love!!!
Sweet Electric Love Child, Sweet Electric Love Child
Little girl wanna stay so high, reach down and touch the sky.

Steelheart

sirdspukstiņš

Vīrs: (priecīgi) Taureņi dirš! Taureņi dirš!

(un tad viltīgi) Bet smird citur...

es no smiekliem bikses laikam piečurāšu

Mājās, kur ir bērni, pavisam tīrs var būt tikai konfekšu traukā

Basteta

Aha, šis man arī viens no mīļākajiem.

Anything worthwile is Dangerous.

/Victor Anderson

Basteta

Šonakt jūtu, ka gulta kratās. Skatos - vīrs guļ uz muguras, pacēlis rokas, bet ar nolaistām plaukstām, tādā nosferatu pozā, un uzvedas tā, it kā kāds viņu aiz tām rokām uz augšu celtu, raustās, atraujot galvu un brīžiem pat plecus no matrača. Nu skats toč, it kā dēmoni mocītu. Uzmodinu viņu, bet viņš pārmet, ka traucēju viņam "saldi gulēt".

I'm growing with the land, time has taken my hand. Transdermal celebration.

Ween

Basteta

Pēdējo gadu nekas baigi jauns nebija, viss pa vecam, bet nesen gan bija jārēšanās visu nakti. Kaut ko runā un stāsta nesaprotamā valodā. Modinu augšā. Šis man: izbeidz, tev tas ir jāredz! Es: kas jāredz? Viņš: Mans sapnis!

Un tā visu nakti, kādas 7x viņš vai nu mani modināja vai es viņu par kratīšanos, un vīrs tikai uzstāja, lai es skatos viņa sapni, lai beidzu muļķoties un taču beidzot noskatos!

Ween

Oi, man miega traucējumi jau no bērnības. Stresa situācijās bieži miegā izpildos. Bija piedzimis pirmais bērniņš, taču nosapņoju, ka mums ir vairāki bērni. Pēkšņi pielēcu gultā sēdus, sāku kratīt vīru un bļaut: "Kur ir mūsu pārējie bērni?" Vīrs tā pa mierīgo: "Mīļā, mums ir tikai viens bērns."

Vakar ap pusnakti pie durvīm tā kā klauvē, kā skrāpējas. Eju, lūru actiņā, nekā, bet skaņas ir. Aizķēdēju durvis un veru lēnām spraudziņā... kaimiņš sēž uz kāpņu apakšējā pakāpiena, galvu nolicis pats sev klēpī, rokas uz priekšu pastiepis un skrāpē/tirina manas durvis. Pa mani neliekas ne zinis, arī pēc dzēruma neož. Prasu, vai viņš garus sauc vai varbūt ko pazudušu meklē? Cilvēks salecas, satrūkstas, pēc acīm redzams, ka gulējis. Šausmīgi samulsis. Izrādās, 5 mēnešus jaunais ģimenes loceklis tik švaki guļ, ka visu laiku jāšūpo. Nu, labi, lai būtu, - un tad cilvēkam pielec OTRREIZ... Tādu sejas izteiksmi! Izrādās, vajadzējis suni izvest, apdauzījis potīti un apsēdies uz kāpnēm, lai paskatītos, vai neasiņo... suni sasaucām ne tik drīz, bija labi brīvsoli paņēmis.

Basteta

Vīram šonakt kaut kas ļoti patika. Viņš man ir jocīgs, bet nav sentimentāls vai romantisks. Tomēr šonakt viņš tādu gluži ķēmīgi pārlaimīgu seju murmināja:

Skaisti... skaisti... nu tu, skaistumiņš... skaistumiņš tu mans...

Pilnīgi interesanti, ko viņš tur redzēja, jo nomodā savu mūžu viņš tā nedūdotu.

Ween

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
8442836