Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Smiekliigi atgadiijumi miegaa.

Džuljeta 5

Tagad varu par to pasmieties, bet tad, kad tas notika smiekli nenaaca un biju pa iistam nobijusies. Draugs paeeda vakarinas pie tv un uzreiz aizmiga kreeslaa, taa kaa vins visu dienu bija smagi nostraadaajies, domaaju - atstaasu, lai kaadu stundinu pagul, tad modinaasu. Taa nu peec stundas so modinu, sis ne par ko nemostas, peec 5 minuusu aktiivas modinaasanas sis peeksni pielec kaajaas un skrien uz virtuvi. Eju pakal, skatos sis izmisiigi kaut ko meklee, skataas skapjos. Es prasu - ko tu meklee? Sis prasa - kur viss eedamais? Es - kaads eedamais? Karbonaades tu apeedi vakarinaas! Vins skataas uz mani kaa uz citplaneetieti, dusmiigi saraucis uzacis - kaadas karbonaades? kur ir desa? Kur ir visa desa? Es prasu - kaada desa? Sis peeksni saak blaut uz mani - kas tu debiila esi, DESA! Kur palika? M'es tacu 6 metri nopirkaam! Es atkaapos, nesaprotu ko dariit, jo 1.taa bija pirmaa reize 2 gadu laikaa kad vins uz mani kliedza, 2.taa bija pirmaa reize kad vins mani apsaukaaja, pie tam par debiiliki, 3. man no vina palika bail! Es t'a uzmaniigi saku - Sauliit, naac iziesim svaigaa gaisaa, uzpiipee, pamodiisies.... Sis veel dusmiigaaks - mees tacu skruuves ari nopirkaam! kur viss palika!?? Es staavu un nesaprotu ko dariit, taadu vinu nekad nebiju redzeejusi. Sis aizgaaja uzpiipeet, ienaaca atpakal un ieliida gultaa. Es ieeju gulamistabaa, prasu - viss kaartiibaa? Vins skataas uz mani un var redzeet, ka vina smadzenees kaut kas baigi notiek. Sis saka - piedod. Es saku - pamodies, bet sis tikai jociigi skataas, saacis naakt pie sajeegas, saacis saprast, ka taa esmu es, bet kaadaa sakaraa nesaprot, jo vins tacu tikko bija darbaa... Izraadaas darbaa bija nopircis 6 metri kaut kaadu materiaalu un skruuves, un tagad laikam sapnojis kaut ko sliktu sakar'a ar to materiaalu, bet kas taas par desaam vins taa ari nasaprata pats. Naakosajaa riitaa sis celas uz darbu, es saku - tikai nemeklee virtuvee 6metriigas desas...tur nav... Luuk ir rezultaats, kad cilveeks paarstraadaajas.

[i]DESA! Kur palika? M'es tacu 6 metri nopirkaam![/i]:D

http://b2.lilypie.com/n6WVp3/.png
skaa
ārprāts! izlasīju pirmo ierakstu un sapratu, ka darbā šito lasīt nedrīkstu, riktīgi smiekli nāk:ok: pati arī te ko labprāt perakstīšu:laugh::laugh:

save the planet, kill yourself!
Vienu nakti pamodos, jo draugs baigi sāpīgi bij iekniebis man krūts galiņā, es šim bļauju virsū, ko šis man kniebj! Izrādas man no krūts bij sācis piens tecēt (mazo tad ar krūti baroju, bet guļot nevilku veļu), bet viņam likās, ka pa muguru blusa rāpo un pa miegam bij ķēris šo ciet!:gigi:

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20722;28/st/20080414/k/1617/preg.png[/image] [/link]

Brālim kartupeļi spainī jānoskalo. Viņš šo svarīgo uzdevumu pildīja visai negribīgi, saulītē sasilis un samiegojies. Mamma pa virtuves logu uzsauc:"Skalo, dēliņ, skalo!" Uz ko bračka atbild:"Čalo, upīte, čalo". Un savos 9-10 gados bija biksas ar' piečalojis.

Atceros, kā pēc garas dienas lauku darbos, draudzne nakts vidū uzlēca gultā sēdus, un trīs reizes skaļi un katru reizi niknāk sauca: Kur ir mani zābaki!? Es, protams, gribēju zināt, kāpēc viņai gultā vajag zābakus, bet viņa tikai ļoti pārmetoši nošņācās: Es jau zināju, ka tu neko nesaproti! Un gulēja tālāk :) A es vēl tagad nesaprotu, kam viņai tos zābakus vajadzēja :)

Es reiz, pirms guleetieshanas Lukjanjenko salasiijies, to graamatu, kur citplaneetieshi spaarnainie rosiijaas, nakti sapnjoju, ka shitie putninji mani meegjin nolaupiit, es sleepos bazniicaa, bet visbeidzot shamie mani atrada, un tad es saaku saukt paliigaa - pieleecu gultaa staavus un breecu - help, help! Kaapeec angliski, diesvinjzin :D Viirs nesen pa miegam pazinjoja - super! un saaka applaudeet. Veelviens pavisam svaigs viira izgaajiens, bet nomodaa, nevis pa miegam - pieceelaas naktii no gultas, aizgaaja nokost gabalu no paarpalikushaas picas, uzdzeera marinaadi no daarzenjburkas, ieliida apakalj migaa un guleeja taalaak :D Esot eest sagribeejies.

skubija
Es reiz, sapnī sabiedēta, sāku skaļi blēt kā aita :D Vīrs smīn par mani vēl šodien :gigi:

[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_143.gif[/img]
[b]skubija[/b] Es gandrīz zem galada nogāzos aiz smiekliem:gigi:

ui, man jau vēders sāp no smiekliem! :weep::weep:

nenāciet klāt man rudenī, rudenī viss vienalga!
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
8442836