Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pirmklasnieku mammām 2007 - treša daļa

Gunta+

sau
[b]mēness[/b] Mums arī kādas 3 reizes bijuši dzejoļi. Man gan nemaz neliekas daudz, bet iespējams tas tāpēc, ka manējam jauneklim ir lieliska redzes atmiņa - 2 x izlasa un gatavs, tāpēc arī neliekas, ka būtu par grūtu.

[img]http://fool.exler.ru/sm/web.gif[/img]

planēta zeme
Es esmu pārbrīnījusies, manam gaisīgajam puisim ir tik glīts rokraksts (bet galvā taču tāāāds vējš, nu tāds bardaks brīžam). Burti glīti, kārtīgi kā no grāmatas, švīkājumu nav, ar dzēšanu arī nav problēmu, vienīgais nevaru iestāstīt, ka matemātikā jālieto lineāls. Tagad pilnīgi nezinu, varbūt nav jāgaida tas lūziens un varu dzīvot mierīgi. Galva viegla, dzejoļus iemācās ātri, tāpat kā [b]sau[/b] puisis. Dzejoļu nav jāmācās daudz, arī kādi 2 vai 3 tikai bijuši. Mani vairāk izbrīna fakts, ka matemātikā atņemšanas/saskaitīšanas stabiņi jāmācās no galvas (5 stabiņi, katrā 3 piemēri). Vai arī mans jauneklis dikti kaut ko jauc. :rolleyes:

I'm not Worried At All
[i]briesmiigi spiezh uz to ziimuli. liidz ar to izdzeest jau uzrakstiito, lai palabot, ir pagruuti, dzeeshot, sanaak caurums... juuseejiem ar taapat? [/i] Tieši tā un nevar iestāstīt, ka jāraksta vieglāk. Ja mēģina vieglāk, tad vispār saredzēt nevar... [i] cik reizes nedēļā jūsējiem jāmācās no galvas dzejolis?[/i] Nu 3x nav, bet diezgan pabieži - vismaz 1 nedēļā ir gan.

Prātīgiem cilvēkiem pieder labas dienas, bet vislabākās tiem, kuri uzdrošinās būt neprātīgi.
[b]mēness[/b] vakar maaciijaas dzejoli maajaas, taa bija pirmaa reize, ja pirms tam arii kaads bij jaamaacaas, tad droshi vien tika ar to galaa jau pagarinaatajaa grupaa... vinjam ar tas viegli padodas. izlasa paaris reizes, tad ar luureshanu paaris reizes meegina un tad jau no galvas maak! :) shodien eju uz sapulci, tad jau redzees ko man staastiis!

Gribu siltumu, sauli, jūru! Gribu vasaru...

Manējai ir [i]mīļie[/i] burti un [i]stulbie[/i] burti. Par dzejoļiem nav ne jausmas - ne reizi nav mācījusies. Varbūt pagarinātajā iemācās. Bet vispār arī dienasgrāmatā nav bijis ieraksts, ka būtu jāmācās:rolleyes:

Ui, man pamazām rodas pamatīgs kašķis. Vai tiešām arī Rīgā tā notiek?? Tas ir regulāri nenotiek stundas... Šodien sarakstā līdz pustrijiem, bērns jau brīvs pirms vieniem. Rīt pēc saraksta arī līdz pustrijiem, bet beigšoties jau vienpadsmitos :eek: Skolotājām gan mācības, gan kursi, gan bērni slimo, gan pat ekskursijas.... bet man bērns rīt no vienpadsmitiem viens pats klīdīs apkārt.... jo četros ir deju pulciņš. [s][Papildināts: 13:11:2007 20:30:02][/s] Bet par burtiem.... nu varbūt es veca un neko vairs nesaprotu, jo agrāk debesis tak arī zilākas bija...bet nu, piemēram, lielais z burts.... es arī to nemāku smuki uzrakstīt :D

dambo
Manējam regulāri dziesmu vārdi mūzikā no galvas jāmācas, šad tad arī dzejoļi. Rolraksts ir tuvāks vistas kājai nevis kārtīgam rakstu darbam, bet nu es centos nekreņķēt, jo pašai līdz 5 klasei bij rokraksts "kā izdreijāts", bet vēlāk manu rokrakstu ar pirmo piegājienu tik retais varēja salasīt:gigi:. Stundas notiek ganrīz vienmēr visas, bet ja kaut kas nenotiek tas netraucē, jo piuka paliek pagarinātā grupā.

Dzīvot nozīmē doties nezināmajā
[b]pepilota[/b] [i] Bet par burtiem.... nu varbūt es veca un neko vairs nesaprotu, jo agrāk debesis tak arī zilākas bija...bet nu, piemēram, lielais z burts.... es arī to nemāku smuki uzrakstīt [/i] Ir, ir tie burti daži vismaz savādāki, nekā mums mācīja

Prātīgiem cilvēkiem pieder labas dienas, bet vislabākās tiem, kuri uzdrošinās būt neprātīgi.
[b]zuziite[/b] [i]Ir, ir tie burti daži vismaz savādāki, nekā mums mācīja[/i] Es takš saku [i]ir mīļie burti un stulbie burti.[/i] :D

sau
[b]pepilota[/b] Nu mums ir stundas un pēc tam pagarinātā grupa. 16.30 - 17.00 pakaļ iet auklīte ar otru bērnu, jo mēs ar vīru vēl tajā laikā darbā. Ko darītu, ja 11 beigtos stundas un auklītes nebūtu, vispār nestādos priekšā:(

[img]http://fool.exler.ru/sm/web.gif[/img]
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
8507975