Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pirmklasnieku mammām 2007 - treša daļa

Gunta+

kimi
[b]undiness[/b] [i]KO DOD shaadas vai taadas normas? [/i] Nu, kaut vai informāciju, vai bērns pietiekami apguvis attiecīgo vielu. Ja bērns nevar izlasīt vajadzīgo vārdu skaitu minūtē, vecākiem pie šīs lietas papildus jāpiestrādā. Varbūt Tev vienalga, vai bērns skolā kaut ko iemācās vai nē, lai tikai viņš labi jūtas, man nebija vienalga. Un es esmu par atzīmēm jau no pirmās klases.

grūti būt pieticīgam, ja esi labākais

mums piem. šobrīd ir problēma matemātikas uzdevumu risināšana, nevis pati risināšana bet tas ka tas jādara uz noteiktu laiku un ļoti ātri sanāk jāizrisina uzdevums, bet manējais nu nav tik ātrs kā citi un pārbaudes darbos no 20 uzdotajiem tikai kādas piecas atbildes ir , viņiem ir jāraksta tikai iznākums stabiņos, lūk tā un dari ko gribi, bērns rēķināt prot labi bet ne zibenīgi, līdz ar to problēmas pārbaudes darbos. bet nu ceru ka uz otro gadu nepaliks, jo nu cenšas un mēs gandrīz katru vakaru papildus mājās mācamies, nu visādi mums iet bet nu pirmie divi gadi esot tie grūtākie skolā un tad atkal būšot grūtības 5. klasē,. labi vecāki, saturās!!!!{#}

Un es esmu par atzīmēm jau no pirmās klases.

es arī jo savādāk nevar saprast ko bērns ir apguvis ko nē, bet mums ir jau desmitnieks sportā !!!!!!!

planēta zeme

Visus mājasdarbus, arī dzejoļus, jaunākais mūsmājas skolnieks izmācās jau tajā pašā dienā, tādā veidā nekas netiek iekavēts, ja dzejolim ir dota nedēļa, atkārto pa bišķim visu nedēļu un nav problēmu.

Lielajam brālim pirmajā klasē mājasdarbos bija stipri vairāk uzdots, tad bija gan 5 uzdevumi matematikā, 3 latviešu val. un vēl un vēl, bet arī ļoti labi tika galā, galvenais laicīgi visu izpildīt.

Nu jā, es gan arī sekoju līdzi, lai viss būtu padarīts, lielajam līdz 4 klasei, mazajam tagad noteikti, jo gadās kaut ko aizmirst.

Jā, un puiši iet 4x nedēļā uz treniņiem.

I'm not Worried At All

Noskaidroju kā tad ir ar lasīšanu. Skolotāja teica ka 60 vārdi minūtē it ļoti ok, bet meita sajaukusi dažus vārdus, līdz ar to rezultāts varēja būt vēl labāks.

Arī es esmu par vērtēšanu, tagad es zinu, ka man abērna lasītprasme ir laba, bet ja lasītu piem 30 vārdus, tas ir par maz un b;utu daudz jāstrādā.

Un ņemot vērā, ka lasīšana ir visa pamatā, ir jāzin kā bērns lasa.

Ko dod lasīšanas normas? Sākot iet 2.klasē bērnam ir jālasa tekoši, ātri, saprotami.

Manai {#} dejās liek atzīmes un viņai ir milzīgs stimuls censties dabūt 10, bet tie x/- viņai tā īsti neko nenozīmē.

[img]http://foolstown.com/sm/gy.gif[/img]

Izrādījās, ka manējai matemātikā problēmas - lēni domā. Bija izpildījusi pusi no uzdevumiem un saņēmusi 1,5 punktus no 22 iespējamiem. {#} Būs jāpiestrādā...

Pret muļķību paši dievi cīnās veltīgi.

Manējam pirmklasniekam nav jālasa uz ātrumu, bet ir ļoti daudz uzdevumu, kad ir jāizlasa tekts un tad jālasa jautājumi zem teksta un rakstveidā ( ar pilniem teikumiem) jāatbild.

Cik tālu esat tikuši matemātikā. Es te skatos, ka manējais rēķina ar tūkstošiem????

Kriksis1

manam pirmklasniekam nav jaalasa uz laiku, runaaju par sho teemu ar vinju klases audzinaataaju, vinja ir kategoriska pretiniece shaadaam paarbaudes metodeem... lasa maneejais aatri un skaidri, bet nu tas pie kaa buutu jaapiestraadaa ir tas, ka censhaas lasiit aatru un dazhkaart neutver izlasiitaa domu! :(

matemaatikaa arii ir taapati probleema, izlasa teksta uzdevumu un nerisina, jo neizprot...

[img]http://foolstown.com/sm/kuku.gif[/img]a laiks ta iet...

2xmamma
LUUK!!!! Par to jau ir runa, ka nav jeegas lasiit uz laiku, ja cilveeks NEIZPROT izlasiitaa jeegu! Kaada tam noziime, ka izlasa 60, 100 vai 150 vaardus minuutee, ja ber tos vaardus kaa pupas un nespeej NEKO atrefereet! Vai lasa 15 vaardus minuutee un ARII nespeej neko atcereeties. ja vinjsh lasa toas 15 vaardus minuutee, bet SPEEJ atstaastiit izlasiito, tad ir panaakts tas kas bija vajadziigs. Tas arii viss.

Jaaveertee ir SPEEJA SAPRAST izlasiito. Un nav svariigs lasiishanai pateereetais laiks.

Aktieriem ir augstaaks testosterona liimenis nekaa ministriem.

Trīne

Kaut kaads jau minimaalo vaardu skaits minuutee ir, tepat kaut kad tika runaats, cik vaardi minuutee jaalasa pirmo klasi beidzot. Un meitai dienasgraamataa tika ierakstiits, ka buus lasiitprasmes paarbaude, cik vaardi minuutee.
Bulšits! Manu puiku skola vienmēr šo stulbumu ignorējusi. Skolotājas jau pašā sākumā paziņoja, ka šādu normu mūsu skolā nav. Pats galvenais, lai bērns saprot, ko lasa. Neviens bērns, kas lasa trīs vārdus minūtē nespēj saprast, ko viņš ir lasījis. Ja reiz saprot, tātad lasītprasme ir laba. Vārdu skaitīšana minūtē ir primiīvs veids lasītprasmes vērtēšanā. To piekopj tad, ja negrib skatīt prasmi kopumā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
8507975