Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pirmklasnieku mammām 2007 - treša daļa

Gunta+

Par stundām - mums skolas direktore skaidri pateica - mazajiem nebūs situācijas, ka nenotiek kāda stunda. Ja kaut kādi īpaši gadījumi - par tiem būs ieraksts dienasgrāmatā.

[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_1256.gif[/img]

[i]Ir, ir tie burti daži vismaz savādāki, nekā mums mācīja[/i] :yes: man meita citreiz prasa - vai pareizi uzrakstījusi, a man jāskatās tai DB paraugos, it kā es skolā nekad nebūtu gājusi :gigi: jā un vakar vakarā jaunkundze pati paņēma tīru burtnīcu un rakstītajiem burtiem rakstīja visu ko un sanāca pat ļoti smuki - tātad, ja grib, tad var [s][Papildināts: 14:11:2007 09:53:47][/s] [b]pepilota[/b] manējai pagājušonedēļ bija skolotāja slima, bet tāpat visas stundas notika

[img]http://fool.exler.ru/sm/gy.gif[/img] http://by.lilypie.com/0ESMp2.png http://b2.lilypie.com/010cp3.png
maneejam skolaa paarsvaraa visas stundas pasniedz klases audzinaataaja un pagarinaato grupu arii vada vinja, veel nav gadiijies, ka beernam buutu jaaiet pakalj uz skou 11, jo nenotiek kaada stunda! vakar biju sapulcee, jau runaajaam par Z/S.

Gribu siltumu, sauli, jūru! Gribu vasaru...
[i]Dzejoļu nav jāmācās daudz, arī kādi 2 vai 3 tikai bijuši [/i], nu tur jau tā lieta, ka 3 dzejoļi nedēļā. Nevis vispāar tikai tik. Turklāt ne jau četrindītes, bet riktīgi dzejoļi 3, 4 panti. Gadās arī 2 panti, bet reti. Nē, nu manējie jau arī salīdzinoši ātri iemācās, bet vai nav par biežu??? Negribētos, ka iedzen bērnam riebumu pret šitiem zvēriem... :rolleyes: [s][Papildināts: 14:11:2007 13:26:48][/s] stundas gan līdz šim notikušas visas, un ātrāk pakaļ nav jāiet. Pagarinātā līdz 16:00, man liekas. Bet tiekam pakaļ bik ātrāk.

Jūsu skolotāja laikam ir dzejas pantu mīļotāja :D. Neesmu manījusi, ka mans puika būtu mācījies dzejoļus :rolleyes:, dziesmiņas dziedāšanā gan katru nedēļu.

Nu skaidrs, tātad tās nu ir mūsu provinces skolās sliktās puses, ka vieiem liekas, ka vecāki nestrādā :D Mums pagarinātās grupas nav, kaut it kā kaut ko solīja, stundas nenotiek šad un tad. Pārsvarā gan iepriekšējā dienā tas dienasgrāmatā tiek ierakstīts, bet nu darbā tak man jābūt tik un tā. Tā nu audzinu patstāvīgo meitu - šodien vienpadsmitos atnāca no skolas, pabaroja kaķi, uzēda pati, aizgāja uz veikalu pirkt sev zīmēšanai otiņas, pēc tam pie draudzenes un četros bija skolā atpakaļ uz dejošanu. Labi, ka vismaz pakaļ tagad aizbraukšu. Viens gan skaidrs - mobīlais ir absolūti nepieciešama lieta, jo vismaz ik pa brīdim pārliecinos, kur viņa ir :D

[b]sunīte-neta[/b] Mūsējā skolotāja vispār tāda saprotoša. Reiz runājām, viņa teica, ka tā slodze šitiem mazajiem knauķiem ir tik liela, ka ja viņa uzdotu vēl vairāk, tad bērniem rastos riebums pret skolu. Tāpēc arī viņa to nedara. Tā teikt, saudzē mūsējos ;)

planēta zeme
[b]mēness[/b], jā nu jums ir ko noņemties. Ja vēl nav kaudzēm citu mājas darbu un galva viegla, tad varbūt nekas. Mūsu puisim tie dzejolīši no Zīles ir, ar vienu pantiņu. Pats ir iemācījies visas dziesmas no dziedāšanas grāmatas un tad mūs te "terorizē". :D Man jau vispār šķiet, ka to mājas darbu tā kā par maz ir. Varēja varbūt ko vairāk uzdot, bet varbūt tie citi bērniņi netiek līdzi, nezinu. Puisim mēdz būt garlaicīgi, jo "citi tik lēni lasa", "citi tik lēni raksta".

I'm not Worried At All
[b]planēta zeme[/b] maneejam shitaa bija saakumaa, bet tagad pats saak palaisties slinkumaa... taa laikam ir taa pirmaas klases nbeeda, ka naak beerninji ar dazhaadu sagatavotiibas liimeni, daudzi tik pa zilbeem lasa, bet maneejais tekoshi, kameer citi izlasa uzdevumu, vinsh jau vinju ir izpildiijis... zheel ka tagad vairs necenshas tik ljoti! :(

Gribu siltumu, sauli, jūru! Gribu vasaru...

planēta zeme
[b]2xmamma[/b], man atkal izskatās, ka mūsu puisis palicis centīgāks. Varbūt tāpēc, ka, ja ātri un galvenais kārtīgi tiek galā ar uzdevumiem iegūst šādus tādus bonusus. Tas gan netiek nekādi afišēts, ka "par tā vai šitā uzdevuma labu izpildīšanu", bet vecāku attieksme ir skaidra un puisis to apzināti vai neapzināti izmanto.

I'm not Worried At All
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
8507975