Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pirmklasnieku mammām 2007 - treša daļa

Gunta+

[b]planēta zeme[/b] mums nedaudz savaadaaka situaacija, beerns maacaas pagarinaatajaa, zinaaju, ka vinsh visu dara aatri, bet nebiju informeeta par to kaa ko dara citi beerni, un tad skolotaaja saaka staastiit, ka maneejais vairs tik ljoti necenshas, paliek neuzmaniigs... :( neskatoties uz skolotaajas aizraadiijumiem, kontroldarbaa no 30punktiem savaaca 29, par to, protams, man liels prieks! :)

Gribu siltumu, sauli, jūru! Gribu vasaru...

Mums vakar skolā bija vecāku diena, tad nu gozējos kā krējumu pārēdies runcis - skolotāja manu meitu slavēja vien. Kad es etceros tās savas asaras un puņķus par krecelīgajiem burtiem savā burtnīcā un paskatos uz meitas kārtīgajiem burteļiem, kam vienīgais, kas trūkst, ir pareizais slīpums, pašai prieks, ka laikam tēvā atsitusies. :D Mūsējiem šodien skolā svinīga diena - visiem pucapģērbs, svinīgais un katrai klasei Latvijas dzimšanas dienai par godu nopirkts kliņģeris. Man patīk, kāviņiem - tā, nedeklaratīvi, atraktīvi tiek audzināta savas valsts mīlestība. Gānīt valsti paši iemācīsies, cienīt gan jāiemāca.

Raganu pasaule - tas būtu tik jauki... Skumīgi vienai.
planēta zeme
[b]2xmamma[/b] , nu tad jau nav pamata satraukumam. ;) Mēs jau pieaugušie arī ne vienmēr visu perfekti izdaram. Pagarinātajā - ja Pēterītis ir atnesis jauno transformeru un pārējiem Ļoti Vajag Redzēt, tad tā uzmanība ir, kā ar roku aizslaucīta - visu vajag ātri pabeigt, lai var tikt pie Pēterīša un viņa jaunā transformera. :D Nujā, tikai nezko es "dziedātu" ja manam bērnam tik labi neietu ar tām mācībām. :rolleyes: Mūspuisis šodien ar sapucējies aizgāja, bet viņam tik drausmīgi nepatīk tās svētku drēbes, nu tik ļoti riebj, ka sāku domāt par kaut kādu alternatīvu. Varbūt uzšūt kaut ko tumšu, bet mazāk tradicionālu vai vienkārši savādāku tā, lai patīk. :confused: Izskatās, ka citādi manējais būs viens no tiem jaunēkļiem, kuri paaugoties svētku drēbēs nav dabonami iekšā ne sisti. A tā būtu i zolīdi, i tā, lai nav tik drausmīgi "jācieš".

I'm not Worried At All
[b]planēta zeme[/b] maneejam gan dikti uzvalks patiik, un zini kaapeec... 1.septembrii viena meitene vinjam pateica, ka vinsh smuki izskataas uzvalkaa!:gigi::gigi::gigi: muuseejiem uzvalkos bij jaaiet gan vakar gan shodien! nu lieki laikam staastiit, ka baltais krekls galiigi vairs neizskatiijaas balts:gigi::gigi: bet trageedija bija ar bikseem, kuras starpenes vietaa sapliisa! vakaraa deels atnaak no skolas un raada ka tur milziigs caurums:dontlike::dontlike: skreejaam uz tuvaako lielveikalu lai sashuj:rolleyes::rolleyes: tagad saaku domaat par obligaatajaam skolas formaam... laikam to ievieshanas gadijumaa kreklu mazgaashana vakaros un tamliidziigas izdariibas mani gaidiis katru vakaru!?:rolleyes:

[b]2xmamma[/b] [b]planēta zeme[/b] nu manējā lasa ļooooti labi, daudz labāk par man zināmajiem 10gadniekiem, bet viņai nepatīk mācīties, vnk nepatīk, tapēc visādas rakstīšanas tiek vilktas garumā cik nu var. un tas nav atkarīgs no zināšanu līmeņa, jo kontraldarbos vienmēr ļoti augsts vērtējums, nezinu, varbūt viņai vnk sen jau garlaicīgi. lai gan man liekas, ka galvā viņai tikai grāmatas (ne jau skolas), witch un datorspēles :down: [s][Papildināts: 16:11:2007 13:46:56][/s] lai gan nav jau tik traki, pēdējos 3 vakarus mājasdarbus ir izpildījusi ātri un pat diezgan akurāti. bet es nevarētu teikt, ka viņa ir no tiem, kas alkst skolā ko jaunu apgūt. vējš viņai galvā

[img]http://fool.exler.ru/sm/gy.gif[/img] http://by.lilypie.com/0ESMp2.png http://b2.lilypie.com/010cp3.png
planēta zeme
[b]2xmamma[/b] oj, nu manējam var teikt cik gribi, ka labi izskatās un citi zēni taču arī būs uzvalkos, un tas ir glīti, un gala beigās svētki taču - puisis gandrīz līdz asarām, kaut gan nav no čīkstuļiem. Vispār, nu jau esmu nobriedusi iegādāt vai sašūt tādas drēbes, lai viņam patiktu. :) Par formu runājot, man arī ir aizdomas, ka formas mazgāšana (ja tādu ieviesīs) būs jāizveic katru vakaru. :D Pieļauju, ka puisim būs grūts adaptācijas posms, lai ar tāda veida drēbēm pierastu staigāt ikdienā. Oj, par šito es labāk vēl nedomāšu! :D

I'm not Worried At All
[b]Kristiana28[/b] [i]Mūsējā skolotāja vispār tāda saprotoša[/i] :yes: piekrītu:up:. Kā Jums veicas ar mācīšanos, sāk jau iet uz labo pusi?:)

[b]zich[/b] [i]vējš viņai galvā[/i] nu beidz, vinja taksh veel mazinja! ko tu domaa, ka paareejie nez cik nopietni ir? pienaaks laiks buus arii vinja nopietna! ;) maneejais lasa vislabaak klasee, bet nu neteikshu, ka lasiishana vinjam patiik, maajaas ar piespieshanu tikai lasa... esmu izmeeginaajusi pirkt dazhaadas graamatas i pasakas i piedziivojumus i detektiivus beerniem, bet nekaa, nepatiik lasiit un viss, labaak kompi uzspeelees, un ja neljauj kompi, tad staigaa pa maaju un chiikst, ka nav ko dariit! :dontlike::dontlike: [s][Papildināts: 16:11:2007 14:57:33][/s] [b]planēta zeme[/b] nu redz, ja es vinjam teiktu, ka uzvalks tas ir smuki, tas arii diez vai iedarbotos, bet kad pasaka meitene skolaa, kura turklaat vinjam arii patiik, tad efekts ir:ok:

planēta zeme
[b]2xmamma[/b] nujā, mums meiteņu klasē vairāk nekā puišu, ir pat viena draudzene, bet komplimentus vēl nav saņēmis. Varabūt tas liecina, ka puisim štruntīgs svētku apģērbs :confused: :D Es te lasu un brīnos par kontroldarbiem, maksimālajiem punktiem, mūsu puisim nekā tāda nav bijis. Lielais brālis (6 klase) tikai atnesa starpliecību, tāda nebija redzēta, bet mazajam nekādu pārbaudījumu, nekādu lielo kopvērtējumu. :rolleyes:

I'm not Worried At All

[b]planēta zeme[/b] ir ir taadi, tik man par taadiem pastaastiija tikai sapulcee, pirms tam nebija ne jausmas par atziimeem... tik shad tad ieraksts d-graamataa paraadiijaas "malacis"!:rolleyes:

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
8507975