Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Zirgu jashana mazajiem

Jana :)

Sveikas! Man tada prob;lema, nesen vai nu MM vai Šūpulīts izlasīju par zirgu jašanu mazajiem bērniem (no gada vecuma)... ir īpašs nosaukums, bet izkrita no prata. varētu kads pateikt kur šādas nodarbības iespējamas un varbūt pat ir atsauksmes? Paldies

Reitterapija? Par nodarbībām gan neko nezināšu.

No gada vecuma gan ne, muguriņai ir jānostiprinās. Bet, kad ir jau ap četri, tad gan. Tas ir laiks, kad mēs sākām. Pagaidiet vasaru, tad variet aizbraukt uz kādu centru un inspektoram klēpī mēģināt. Tā mēs sākām, kad bija divi gadi, bet tas protams bija kā joks. Šovasar gan tā pa īstam. Viņam jau patīk ļoti, nemaz nebaidās pats sēž kā lielais milzīga zirga mugurā.

[i]No gada vecuma gan ne, muguriņai ir jānostiprinās.[/i] Reitterapiju veic pat zīdaiņiem, zem gada noteikti. Mēs gājām, kad mazajai bija divi ar pusi gadu, www,ponijs.lv

[b]Jana :)[/b] Reitterapiju var uzsākt pat ļoti maziem bērniem. tādā gadījumā zirga mugurā kāpj māte kopā ar bērniņu vai arī kāda no vietējām darbiniecē. Reitterapija notiek Vaivaros un Jaunķemeros. Vaivaros tieš pretim Vaivaru Rehabilitācijas centram ir sta''li. Vasarā nodarbības notiek ārā, pa ziemu angārā. darbadienās līdz pl.14 ir nodarbības Rehabilitācijas centra bērniem , kas ar ārsta nosūtījumu ir bezmaksas. Pēc tam var iet no malas pa maksu. Var pirkt abonentu. Brīvdienās nodarbības ir līdz pl.14-15, atkarībā no gribētāju daudzuma. Tāpēc iesaku, ja ir vēlme, noteikti brīvdienās aizbraukt uz Vaivariem un uz vietas visu noskaidrot un sarunāt, jo pat jāšana kā tāda ļoti, ļoti nāk par labu bērniem, jo tiek stiprināti visi muskuļi un mugurkauls. Arī personāls tur ļoti atsaucīgs.

[b]Amilda[/b] Cik maksā nodarbība bez nosūtījuma???

[b]Suņuks[/b] Es vairs precīzi neatceros, bet man sķiet, ka Ls 2 par 10 min. Mazam bērnam un iesākumā ar to pietiek, jo nogurst. Abonentu bija lētāk pirkt, bet to ir vērts darīt, ja var braukt tur regulāri. Var mēģināt piezvanīt uz Rehabil.centru - varbūt viņi spēj šādu info sniegt.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
8564306