Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kondensāts ķieģeļu skurstenī

Monica

Kas var būt par iemeslu tam, ka ķieģeļu skurstenī, kas pieslēgts mūrētai podiņu plītij (ar mūrīti), rodas kondensāts? Bēniņos (neapkurinātos) skurstenis ir riktīgi notecējis :( Un ko tur vispār var darīt lietas labā? :rolleyes:

protams kad rodās kondensāts.Tāpēc kad krāsnij,plītij ar mūrīti skurstenī tiek novadītas zemas temperatūras dūmgāzes.Tāpēc vēlams pēc iespējas likt skurstenī nerūsējošā tēauda čaulu ,jo savādāk ar laiku spiedīs ārā darvu.

:baby:
[b]wheelsman[/b] Jau spiež to darvu :( Bet podiņu krāsnis ar mūrīšiem tak ir jau sen, ko ta senos laikos (kad nebija nekādas metāla čaulas utt) visiem bija skursteņi notecējuši, vai? :spy: Varbūt pie vainas ir tas, ka skurstenim nav jumtiņa?

[b]Monica[/b] man liekas, agrāko laiku krāsnīm skurstenī gāja karstas dūmgāzes....nezinu, kā caur to mūrīti. Mums laukos pielika Jotul un sāka tecēt riktīgi darva. tagad ir mektāla čaula iekšā...vēl saka, ka apsi jākurina utt, bet tas neko lielu nelīdzēja

i've never been clever because neeeeeed it ...never

[b]Zaļā pļava (ar puķi)[/b] nu ja man būtu Jotul vai kāda cita no modīgajām krāsniņām, tad jau es nebrīnītos. Par tām daudz maz ir skaidrs, ka vajag speciālos skursteņu. Bet manī rada neizprarni tieši kombinācija ķieģeļu skurstenis + visparastākā mūrētā plīts + kondensāts skurstenī :spy: Ak, jā, kurinām ar lapu koku malku, laikam apse un alksnis bija :rolleyes:

Vai malka nav slapja? Vēl viens iespējamais iemesls - plīts varbūt tiek pārāk maz kurināta, skurstenis nepaspēj sasilt. Darīt iespējams tādu lietu, kā skursteni siltināt (no ārpuses, protams). Ceru, ka neko nesajaucu, to man telefoniski izstāstīja.

Mamma veselai futbolkomandai!
Mēs ielikām skurstenī metāla čaulu,ko [b]wheelsman[/b] jau ir pieminējis un vairāk nekādu problēmu! Visas lietas ar laiku nolietojās :):ok:

[b]Megita[/b] malka sausa, plīti ziemā kurina katru dienu. Ir doma, ka neapkurinātajos bēniņos skursteni vajadzētu nosiltināt. Bet kā to darīt? Un vai tagad, kad jau tas ir notecējis ar darvu, ir jēga vispār kaut ko darīt? Jeb lēnām krāt nadiņu pārmūrēšanai? [s][Papildināts: 20:11:2007 16:38:50][/s] [b]Līzīte[/b] [i]Visas lietas ar laiku nolietojās[/i] hm, nu 4-5 gadi skurstenim tā kā būtu par maz, lai varētu tā teikt :rolleyes:

[b]Monica[/b] Siltināt varot ar to vati, ko pirtīm izmanto, kam folija. Precīzāk nemācēšu pastāstīt. Nosūtīju uz e-pastu vīra tel. numuru, tad var jautāt pašam sīkāk.

Mamma veselai futbolkomandai!

hmzis
siltināt nav jēgas, tikai paliks sliktāk. čaula jāliek. siltināšana būs cīņa ar sekām. izskatās, ka samūrēts ir tiešām nepareizi un tiek ievadītas aukstas dūmgāzes. mūrniekiem pa ...

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. (c) Einšteins
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
8572714