Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

sniega vīra tērps

boije

sveikas! vai varat pamest kādu ideju, kā pagatavot bērnam sniega vīra tērpu? Turklāt svarīgi, ka viņam jābūt tāda apaļam, lai atbilst vārdam.


boije;-D

Es šūtu divas trubas:). Vienu cauruli plus mīnus uz auguma, otru - 3 reiz platāku (jo Pī ir aptuveni 3), tad to resnāko gar augšmalu, vidukli un apakšmalu pieskrokotu un piešūtu klat pie apakšējās caurules. Pa muguru diezgan garu rāvēju (te arī savienojas abas auduma kārtas. Lielākā problēma, ar ko piepildīt starpaudumu telpu, lai bērnam nebūtu pārak smagu, un lai nesakristu viss pildījums apakšā. Vai sintapons neder? Pa kārtam sadiegts kopā, pie tam veidojot tās kārtas tā, lai visbiezākais ir katras bumbas vidusdaļā. Bet nu šite prasās pēc zināmas pieredzes roku darbos.:D Varbūt meitenes ieteiks ko vienkāršāku, teiksim, no saburzītām avīzēm (čaukstes gan) utt.

traki - jo es pati nešuju. laikam būs jāmeklē kāda šuvēja -speciāliste un jāpasūta.:confused:


boije;-D
ļoti labs materiāls un arī nedārgs,ir sintepons,tas ir apjomīgs un labi padodas sašūšanai!


Zīlīte Zuze
[b]boije[/b] nu vēl laba lieta ir tāds siltināmais izolācijas materiāls. Būvmateriālu veikalos dabūjams. Tāds balts, visādas elektropreces saiņo līdzīgā, tikai plānākā, bet veikalos vajadzētu būt dažāda biezuma, bet karsti gan tādā būs, bet sinteponā arī būs karsti, bet bērnam ērtāks :rolleyes:

[b]boije[/b] Nu jā, varbūt ne gluži profesionāla šuvēja, jo neviena šuve jau tur nav jānostrādā kā priekš pārdošanas, bet jābūt iemaņām gan. Ja neko neesi šuvusi, tad nē, pašai nesanāks. Jo piegrieztnes jau te nav. Būs jāmēra bērns, jāsagriež tie auduma taisnstūri, lai pēc tam var kopā sadabūt, jāpiemeklē audums (plāns, un labi sanurcošs), jāsameklē sintapons utt. Vienvārdsakot - meklē starp draudzenēm un paziņām dāmīti, kam tas patīk. Un kam ir laiks.

Es augšā uzvilktu kaut ko baltu (kreklu, blūzi), apakšā veidotu "bumbu". Sašūtu platus brunčusi un ievērtu 3 stīpas. vidējo lielāku, augšējo un apakšējo mazākas. Piekrītu [b]Leldei[/b]- iemaņas vajag.

Varbūt izgriezt plakanu sniegavīru - priekšpusi un aizmuguri, tad kkā piemontēt. Un instruēt, lai griežas pretskatā. Tas izolācijas materiāls baigi super. Varbūt vēl ko celtniecības bodē var ieraudzīt.

Zīlīte Zuze
[b]boije[/b] Nebaidies, vajag tik sākt un sintepons viegli šujams ;) ai žēl, ka neesmu Rīgā - pieteiktos palīdzēt


ai mīļās-paldies visām par padomiem. kur to sinteponu var nopirkt?


boije;-D
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
8594247