Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

mazsāls diēta

jūlija

Nu lūk, man ieteica izvairīties no sāls lietošanas, taču man ļoti garšo viss, kas ir sāļs un ass. Ko darīt? Varbūt ir kādas garšvielas, kas organismam nekaitē, bet garšas kārpiņas var apmānīt?

[b]jūlija[/b] no sāls var atradināties un tad ēdiens pavisam citu garšu iegūst. Parasti nedēļas laikā atradinās. Kāpēc neiesaka sāli?

[s]Vai Tu vari apskaut savas skumjas, izgaršot sāli savās asarās, sākt smieties tad, kad raudi? Tas nozīmē, ka Tu esi dzīvs, un paldies Dievam, ka Tu esi šajā pasaulē... [/s]:)
[b]esenif[/b] [i]Kāpēc neiesaka sāli?[/i] Nieru un asinspiediena dēļ. Par atradināšanos -- šaubos, man ēdiens bez sāls liekas pilnīgi pretīgs. Pirmkārt, nevaru iedomāties ko īsti lai ēd, otrkārt, bail, ka "noraušos" -- atturēšo, atturēšos, un tad aprīšu kilogramu kupātu.

[b]jūlija[/b] [i] Par atradināšanos -- šaubos, man ēdiens bez sāls liekas pilnīgi pretīgs[/i] Vienkārši garšas izjūta sabojāta. Ar to sev daudz liedz.;) Es domāt veselības problēmas ir labs iemesls pacensties.:rolleyes: Ēst var dārzeņus utt. Var jau lietot veselīgu sāli, bet ja ir tik traki, ka [i]ēdiens bez sāls liekas pilnīgi pretīgs [/i], tad tas tāpat rezultēsies ar kaitīgu pārmērību. Vēl vajadzētu daudz dzert - savus 2 l ūdens dienā.

[s]Vai Tu vari apskaut savas skumjas, izgaršot sāli savās asarās, sākt smieties tad, kad raudi? Tas nozīmē, ka Tu esi dzīvs, un paldies Dievam, ka Tu esi šajā pasaulē... [/s]:)

Sāli aizvieto ar garšaugu pulveriem - pētersīļu, diļļu, utt. Radikāli atradinoties, neliela šoka terapija varētu iestāties, bet principā, es domāju, atpakaļ neiekritīsi, jo garšas kārpiņas būs jau pa nedēļu atkopušās. Pamēģini!

Vienmēr meklē gaišo pusi!
snukurs
[i]Varbūt ir kādas garšvielas, kas organismam nekaitē, bet garšas kārpiņas var apmānīt?[/i] jebkādi normāli garšaugi (dilles, pētersīļi, timiāns, baziliks, oregano, paprikas pulveris, nevar visu uzrakstīt) ķiploki, ingvers utt utjp. Ieej garšvielu veikalā. Tu esi jaunu atklājumu priekšā :ok:

[b]jūlija[/b] Es jau daudzus gadus nelietoju sāli vispār, ļoti reti - jūras sāli. Var pierast, nekādu problēmu, sākumā jālieto vairāk garšvielu - pipari, karijs, kurkuma, ingvers, raudene, timiāns u.t.t. Vienīgā probklēma, ka aizejot ciemos, nevaru neko ieēst, tipa salātus u.c. ēdienu, kur ir sāls, jo esmu atradusi. Tagad varu mierīgi ēst vārītus rīsus ar pupiņām ar neko :gigi:

[b]jūlija[/b] [i] šaubos, man ēdiens bez sāls liekas pilnīgi pretīgs.[/i] man tevis patiešām ir žēl. Es no sāls lietošanas pilnībā atteicos gadus 10-12 atpakaļ. Grūtāka bija pirmā nedēļā. Ikdienā lietoju ļoti daudz garšvielas un garšaugus, bet skatos, lai klāt nav sāls. Parasti cenšos izvēlēties, lai nav maisījumi, bet gan katrs garšaugs atsevišķi. Vienīgais, ko no maisījumiem lietoju ir dikti iecienīts mūsu mājā "Anniņas garšaugu maisījums bez sāls" :ok: Kad braucu no LV, tad man somā kādas 20 paciņas, puse man, otra puse maniem islandiešu radiem, jo arī viņi ir kā traki uz šo mantu :D

[url=http://www.myjane.ru/lines/][img]http://lines.myjane.ru/rules/72362.png[/img][/url]
Paldies par ieteikumiem! Izmēģināšu, un centīšos noturēties!

Mīļās neticu, ka var atradināties no sāls pavisam, jo ir ēdieni, kas bez sāls ir vienkārši neēdami, lai tur kādas garšvielas liktu. Ir mēģināts n-tās reizes un visādas garšvielas ir mēģinātas, pat vairāk kā nedēļu taistot visu bez sāls- rezultāta nav. Varēt varu apēst bez sāls daudz ko, bet garša ir pavisam cita tāda pliekani ūdeņaina- rīsiem man sāls vispār neliekas vajadzīgs un pupiņām vārītām arī nē, bet piemēram putru bez šķipsnas sāls un cukura nav iespējams iedabūt- tik pretīga garša. Nevajag daudz to sāli, bet pavisam bez nē. :no:

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
8621589