Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Auklītēm un māmiņām

klak-klak

Ierosinu šo tēmu, lai apspriestos ar Jums par bērnu nodarbībām, ko darīt mājas apstākļos. Lai bērni, kuri netiek vai neiet bērnudārzā var darboties mājās kopā ar auklīti vai mammu. Man ir :girl: 5 gadi un auklēju :girl: 2,5 gadi. Dzīvojamies pa māju un gatavojam aplikācijas, interesanti krāsojam, lokam papīru, veidojam no plastalīna utt. Es savus auklītes pienākumus uztveru kā darbu, kam iepriekšējā dienā sagatavojos, ko bērni darīs, citreiz gatavojam kopā - putras krāsas, krāsojamās "oliņas", garšīgo krāsu u.c. Pašmācības ceļā apgūstu Montesori pedagoģiju un interesējos par bērnu audzināšanu neietekmējot viņa brīvo gribu. Ja Jums ir interesantas idejas ar ko nodarbojaties un kā pavadiet laiku - padalieties.

ar rokdarbiņiem jau pilns internets, ko var taisīt. mans lielākais :boy: iet Montesori bērnudārzā, un tad man ļoti patīk, ka viņiem katru nedēļu ir kāda lielā tēma, par ko runā (piemēram, nesen bija par Latviju, Rīgu, tad par bērna drošību, par ķermni u.tml.) un tad jau arī attiecīgi vieglāk ir izdomāt tieši darbiņus un nodarbes par to tēmu.

Mees pagaidaam cepam riekstinjus- tas ir- ar sviestu smeereejam riekstinju forminjas un tad kjepinaam tur iekshaa miiklu. Veel lielaakai-4 gadniecei-patika rauga miiklu miiciit. Plaana mums cept spekja piiraadzinjus driizumaa. Maacaamies dejot putninjdeju un ezjuka dziesmai-attieciigi kusteeties liidzi. Daudz pleesham papiirus-pagaidaam gan tikai pleeshanas peec-naakamnedeelj meegjinaaism jau pleest kaadu figuuru, lentiiti. Veel staav mums visaadi kalteetie augi- no tiem driizumaa taps paarsteigums vecaakiem. Katru nedeleju-maacaamies pa diviem burtinjiem-un vaardus-kas saakas ar shiem burtinjiem. Maacaamies-arii visu vaardinjus izrunaat pareizi. Veel apguustam-kaa sauc katru pirkstinju.

[b]becinja18[/b] Mēs šodien plēsām baltu papīru, tad taisījām sniegputeni un uz zila papīra spiedām līmi haotiski (ļoti patika mazajai 2gadniecei) tad sniegputeni virsū.:) Vēl no saviem bērnudārza laikiem atceros, kā no papīra plēsām sniegavīru un līmējām. To arī devu darīt saviem auklējamiem. cepām arī rotaļlietas no sāls mīklas un rīt krāsosim. veidojām gan nenoteiktas formas, gan izspiedām ar piparkūku formiņām. Šādi labi var cept arī burtus un ciparus, kā arī vienkārši apaļas bumbiņas. Sanāk cietas un neplīst un nedrūp.

[b]kalli[/b] Vari kadu adresiti iedot?

[b]klak-klak[/b] varbuut vari ielikt recepti taj saals miiklai-atceros senos laikos taisiijaam, bet galiigi aizmirsusies taa recepte

Glāze milti, glāze smalkais sāls un nepilna glāze ūdens. Vēl nedaudz eļļu, lai cepoties nedruptu. Uz kādu laiku lieku mīklu ledusskapī, lai vieglāk tad veidojas. Bērni ir sajūsmā - mazākā ripināja bumbiņas un desiņas, ko pēc tam krāsoja ar rokām:laugh: un mana :girl: no piparkūku formiņām gatavoja rotājumus Ziemassvētku eglītei.

http://www.origami-club.com/en/

[b]pipperoo[/b] :ok:

[b]klak-klak[/b] Kad no tās sāls mīklas izveido figūriņas, pēc tam cep cepeškrāsnī? un ar kādām krāsām pēc tam var apkrāsot?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
8634836