Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ko iesākt ar meitu...

kartupeliene

Vakar b/d audzīte (ar 25 stāžu, ļoti labu reputāciju [s]daudzi vecāki pat kaukulē kad labāk laist savu :baby: b/d lai tik tiktu pie šīs audzītes grupiņā [/s] atzina, ka mana :girl: ir unikāls gadījums, ar kuru viņa netiek galā...Ne jau sliktā nozīmē...:girl: esot apdāvināta, talantīga, apķērīga, ar saviem spriedumiem (kuri nav gluži maza bērna spriedumi), nodarboties ar viņu esot viegli...bet b/d līmenis viņai par zemu...Laist skolā 4 gadīgu bērnu...nereāli un mistiski..dzīvojam latvijā, kā nekā... varbūt varat ieteikt KĀ nodarbināt efektīvi...man pašai knapi pietiek spēka visu 3 un mājas apčubināšanai...Gribētos meitu ievirzīt kādā konkrētā "sliedē"...Vārdsakot, esmu izmisusi....

Ļoti garšo kartupeļu pankūki!

[b]kartupeliene[/b] meitene ir gudrāka par visiem 7 gadīgajiem bērniem b/d jeb par 4/5 gadniekiem savā grupā?

Noklāj putna spārnus ar zeltu, un viņš nekad vairs nevarēs lidot. Tagore
te kaut kur bija teema par iipasi apdaavinaato beernu skolu, cik sapratu, nodarbiibas sestdienaas, varbuut var parunaat.

[b]kuu[/b] pameklēšu... [i]meitene ir gudrāka par visiem 7 gadīgajiem bērniem[/i] par dažu labu noteikti :yes: , bet par riktīgajiem gudrīšiem 7gadniekiem - :no: ! A pielikt pie vecākiem bērniem, vadītāja atsaka! :weep:

[b]kartupeliene[/b] Vai ir kādi ārsta iebildumi pret pārcelšanu uz vecāku bērnu grupiņu bd? Kā ar fizisko attīstību? Manējo meitu 3,5 gados pārlika pie 5 gadīgajiem, tas gan bija Rīgā un bd vadītāja palūdza nokārtot ārpuskārtas med. apskati un psih. atzinumu no poliklīnikas. Tas bija jau uzsākot bd gaitas un tāpēc meita ātri iejutās lielāku bērnu grupiņā. Pēcāk aizgāja pirmajā klasē ar knapiem 6 gadiem. Katru pusgadu med. pārbaudes un vienošanās ar skolas vadību, ka, ja pēkšņi kas mainās attīstībā, tad pastāv iespēja palikt uz otru gadu atbilstoši vecumam (pārējie klasē ir 1-2 gadus vecāki), pagaidām otrklasniece daudz neatšķiras no klasesbiedriem arī vizuāli, ir augumā "pa vidu". Manā ģimenē tas jau kurā paaudzē. Arī es nesaskatu jēgu bērnam liegt iespējas attīstīties intelektuāli.

[b]kartupeliene[/b] [i]A pielikt pie vecākiem bērniem, vadītāja atsaka! [/i] nu tas ir bēdīgi. Mums ir jauktās grupas un tad jau ir ok. Varbūt vari pameklēt bērnu dārzu ar šādām grupām. Uz skolu gan noteikti nesūti agrāk.

[b]lapssa[/b] Jauktās grupas vispār ir ideāls variants. Tomēr, ja meita jau iejutusies bd, varbūt nevajag krasas vides maiņas? Varbūt pietiks ar papildus nodarbībām?

[b]Sumpurniits[/b] es arī kādreiz domāju, ka bērnam grūti mainīt b/d, bet izrādās nekādu problēmu. Pie tam mūsu variantā no privātā ar ļoti brīvu režīmu uz parasto ar standarta rāmjiem. Toreiz, kad mainījām, cālī bija psihologa konsultācijas, un tur arī saņēmu atbildi, ka problēmām nevajadzētu būt :)

[i]bet izrādās nekādu problēmu. Pie tam mūsu variantā no privātā ar ļoti brīvu režīmu uz parasto ar standarta rāmjiem. Toreiz, kad mainījām, cālī bija psihologa konsultācijas, un tur arī saņēmu atbildi, ka problēmām nevajadzētu būt[/i] :yes: , es teiktu, ka viņai pat bija inčīgi, veco draugu zudumu vispār nemanīju! [i]Varbūt pietiks ar papildus nodarbībām?[/i] :rolleyes: kur kāds labs zīmēšanas pulciņš?

[b]kartupeliene[/b] mēs kādreiz agrāk gājām pie Dzintras Aulmanes laikam. Paskaties www.vilande.lv vai vēl ir un kad ir nodarbības, viņa tā klasiski to lietu pasniedz. Paziņas bērns iet pie Anmaņa, cik saprotu, tur tā radošāk viss notiekas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
8641155