Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ko iesākt ar meitu...

kartupeliene

Tā www neiet :( Kā pie Anmaņa var tikt? Viņš ņem visus, via kā speciāli j''abūt bērnam sagatavotam? Radošais piegājiens meitai labāk patīk! ;)

Ļoti garšo kartupeļu pankūki!

kimi
[b]kartupeliene[/b] Varbūt var mēģināt sūtīt uz pedagoģisko centru ''Eksperiments". Tur nodarbības ir pa vakariem un māca tādas visādas nestandarta lietas, kas attīsta loģisko domāšanu. Tur ir grupa arī četrgadīgiem bērniem.

grūti būt pieticīgam, ja esi labākais
Jauktās grupas vispār ir ideāls variants Piekriitu,ja grupinaa ir neliels beernu skaits. Praksee redzu,ka 24 jaukta vecuma grupaa,pie tam,kura skaitaas sagatavosanas,rezultaatu beerna sagatavosanai skolai ir loooti slikti.

[b]kimi[/b] Paldies! Uzzvanīšu viņiem!

[b]kartupeliene[/b] Drusciņ par tēmu raksts http://www.apollo.lv/portal/life/articles/114365

Mani b/d laikā arī pa grupiņām uz augšu, uz leju pasvaidīja. Trauma nekāda nemanās ;). es pati neatceros to laiku, vien pēc bildēm var redzēt, ka katru gadu cits grupiņas sastāvs.

[b]Juule[/b] Tencinu! Palasīšu šo rakstiņu! [i]es pati neatceros to laiku[/i] Es arī, atminos tikai dažas epizodes...

[b]Sumpurniits[/b] vari pastāstīt sīkāk - kas tās par med.ped komisijām,? mani nodarbina līdzīga 'problēma" puikam pašlaik 5 gadi, bet ar krietni gudrāks par vienaudžiem, ja laistu viņu skolā gadu agrāk, tad arī būtu knapi 6gadi. Bail ka netiks līdzi tieši fiziski(piemēram sporta stundās) un arī emocionāli(par šo gan mazāk šaubos) bet no otras puses būtu viņam tad ļooti forša skolotāja, kas bija vecākam ppuikam, kam veljoprojām nav problēmu ne ar mācībām ne pareizo attieksmi. [s][Papildināts: 27:11:2007 15:04:50][/s] [b]kartupeliene[/b] te tā apdāvonāto bērnu skoliņa www.abfs.lv tik tur laikam no7gadiem tomēr, bet varbūt ka ir iespējami izņēmumi, ja interesē noskaidro un tad šeit arī izstāsti:)

[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2197.gif[/img]
[b]kartupeliene[/b] [i]Gribētos meitu ievirzīt kādā konkrētā "sliedē"...[/i] Četru gadu vecumā? Priekš kam? Lai taču cilvēks paaugas un pats izvēlas. Nodarbini papildus ar sportu, mūziku, mākslu. Mana divgadniece iet orff.lv , ļoti attīstoši. :up: Ar pieciem gadiem skolā gan nelaid, viņa tāpat nebūs tāda kā septiņgadnieki.

[b]Berta[/b] medicīniskā komisija - tāda nosacīti komisija, pareizāk būtu nosaukt par ārpuskārtas vispārējo medicīnisko apskati ar vērtējumu par atbilstību attīstības pakāpei fiziski un psiholoģiski. Manējai novērtējuma izrakstus deva ģimenes ārsts (pediatrs) tur bija arī atsauksmes par imunizāciju, izslimotajām slimībām, vispārējo veselības stāvokli (meita ļoti maz slimoja, salīdzinājumā ar grupas biedriem); neirologs (bija aizdomas par hiperaktivitāti, kas neapstiprinājās); ķirurgs (pārbaudīja locītavas, stāju, bija novērtējuma ieraksti par to, vai vecāko grupiņu aktivitātēm nav nosakāmi kādi fiziskie ierobežojumi); acu ārsts; LOR (tur bija atsevišķs cirks, sākotnēji diagnosticēja vājdzirdību, jo pārbaudīja tikai vienu ausi, bet tai bija, kā vēlāk noskaidrojās, iesnu rezultātā daļēji nosprostojies dzirdes kanāls, bet, atkārtoti pārbaudot pēc nedēļas, viss bija atbilstoši normai abām ausīm); psiholoģisko novērtējumu deva bd audzinātājas (bija atbilstoša kvalifikācija, nevajadzēja meklēt citur). Jebkurā gadījumā uzskatu, ka noteicošais pozitīvam lēmumam bija ne tik daudz intelekts, cik fiziskā atbilstība un emocionālais briedums (cik nu tāds var būt šajā vecumā). Ja meita nevarētu fiziski nosēdēt mierā un ar interesi garākas nodarbības vecākajā grupiņā, tad ne par kādu pārcešanu nebūtu vispār runas. Tāpat arī skolā, vienmēr jārēķinās, ka nekādas "atlaides" mazāks vecums nedod, jo īpaši fizkultūrā un starpbrīžu "brīvā stila kustībās", bet zēniem tā jo īpaši ir sāpīga tēma, ja klasē vairums puikas ir jau gandrīz 8-gadīgi "zirgi", tad 6-gadniekam diezgan pagrūti. Meitenēm tomēr vieglāk tādā ziņā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
8641155