Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vieta bērna jubilejai

Selma

Ķekavā, Bebē. Kontakti atrodami bija www.bebe.lv. Arī vadītājus var pasūtīt, ja nepieciešami. Un ir ko mazajiem sadarīt, ka arī lielajiem.


Viss, kas notiek, notiek uz labu

Kādas ir cenas Pasaku namā, vai viņiem mājaslapa nav?

Puisim kā tiko dzimšanas dienu nosvinējām Čilli picā, atsauksmes no vecākiem un arī no bērniem vislabākās. It kā nebij nekādas īpašās rota''las, ja neskaita zīmēšanas konkursu un vēl šo to, bet jubilāram pašam bij jācep dzimšanas dienas pica, bij nelieli konkursiņi, kur bērni varēja dabūt mazas balviņas ( dabūja visi:) ) un vēl šis tas, bet visi palika ļoti apmierināti un BIJA patiešām savādāk nekā parasti bērnu centriņos.


Kā būtu - ja nebūtu...
Vislabāk patika Gustiņā, kur vadītāja Pepijas izskatā spēja savākt un aizraut bērnus garās rotaļās:ok: Jampadracī ir bijuši gan labi pasākumi, gan tādi ne visai. Džungļos vadītājs bija nekāds. Vēl patika sparģelītī.


Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

Rullē "Laiva" un "Konfetti", nerullē "Čirka".

[b]pece[/b] Nu, es pēc meitas 3 gadu jubilejas svinībām arī varu teikt tikai to labāko par Gustiņu. Man patika gan telpas, gan vadītāja (arī Pepija). Neviens no bērniem labprātīgi mājās iet negribēja:laugh:


Galvenais nezaudēt paniku!!!
Trīne
Spices bērnu pilsētiņā aiz Lidiņa.

Ķīpsalā bērnu trennažieru zālē. Nekā TĀDA jau tur nav, bet bēriem patika.


Noklāj putna spārnus ar zeltu, un viņš nekad vairs nevarēs lidot. Tagore
es neiesaku BeBe, bijām uz draugu meitiņas gada jubileju Iļģuciemā, telpa atbaidoša, galds :down:, lācis - losis (vispār tā arī nesapratu par ko piķi paņēma), cena tam visam neadekvāta un lielais punts - prusaki glāzēs un uz sienām :dontlike:


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2133.gif[/img] Mūsu prieks un laime [img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2362.gif[/img] http://b1.lilypie.com/aEd5p2.png

[b]pece[/b] Kur var dabūut info par šo vietu?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
8647508