Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vieta bērna jubilejai

Selma

[b]Fricija[/b] [i]varbūt kāda jubileja ir Mazulītī Rū svinēta?[/i] Vasarā puikam svinējām 2. dzimšanas dienu. Cena bija tieši uz pusi zemāka nekā citur (zāles dekorēšanu, ielūgumus un dāvaniņas nepiedāvā). Pasākums notika bērnudārza zālē. Tikai pirms pašas ballītes meitene pajautāja, cik un kāda vecuma bērni būs. Vinnijs Pūks centās, taču pasākumam trūka dinamikas. Vislabāk mazajiem patika šļūkšana no slidkalniņa bumbās.


[b]bitiite[/b] mēs tomēr riskēsim :), zāli dekorēsim paši un svētkus arī centīsimies uzorganizēt paši, vēl mums ruksīts būs palīgos, tā kā domāju ka būs oki doki :)


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2133.gif[/img] Mūsu prieks un laime [img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2362.gif[/img] http://b1.lilypie.com/aEd5p2.png
[b]Fricija[/b] Mazulītī Rū svinējušies esam vairākas reizes, pēdējo reiz pirms pāris mēnešiem. Viss ir vairāk vai mazāk Ok, bet viena lieta pēdējā reizē man nepatika. Bija salikuši tās bērnu ballītes precīzi ik pa 2 stundām - 12.00, 14.00, 16.00 (vai bija arī 10.00 un 18.00 es nezinu), bet nu mums bija 14.00. Stāvējām ārā ar saviem ciemiņiem un gaidījām tieši konkrēto laiku, jo iepriekšējie protams līdz tiem 2iem bija samaksājuši un svinējās, tad nu 2os protams sākt nesanāca. Bet tai pašā laikā, nākošie nāca telpās iekšā pirms 4iem, kad mēs vēl nebijām izgājuši. Nu tas tā drusku nepatīkami. Es vēl pirms tam pa telefonu jautāju, vai tad tiešām 1/2h nevajag vēlāk ielikt. Bet nē, liekot ik pa 2 h. Iepriekšējās svinēšanas reizēs šitādi varianti nebija. Nu bet varbūt tikai mums tāds "konveijers" gadījās. Bet bērni bija apmierināti ...:)


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2280.gif[/img]
[b]Fricija[/b] Man nebija iebildumu pret pasākumu kopumā (turklāt, ņemot vērā cenu). Taču iesaku apspriest ar org. dažus jautājumus: 1) vai spēlēs netiks izmantota viena karotīte, kas veselai komandai būs jābāž mutē (gripa sākas); 2) ņemot vērā [b]kenga[/b] teikto, vai jums būs laiks dekorēt telpu un visu novākt; 3) vienoties, kādā veidā bērni un vecāki tiks aicināti paviesoties pie uzkodām (apēd ļoti maz, iesaku nepārcensties :) ). Jauku ballīti un daudz laimes jubilāram! :party:


Pastāstiet, kādas atsauksmes par to Spices Lido bērnu ballītēm! Redzēju, ka tur visādas princeses bija ( manai tagad aktuālais vecums)....


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2420.gif[/img] Sirdij ir savi argumenti, par kuriem prāts neko nezina (B. Paskāls)
[b]ccirka[/b] http://www.gustins.lv/


Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!
http://www.tase.lv/?m=5

Nu gan cenas :rolleyes: Bet par cik man arī šis jautājums ir aktuāls, jautājums sekojošs - vai ir kāda vieta kur piedāvā arī uzkodas (loģiski par atsevišķu samaksu)?

[b]Mamā[/b] par kādām cenām tu domā? Man arī šis jautājums kļūst aktuāls :)


[b]Juhuu[/b] Telpu īre plus vadītājs pie Ls100 :rolleyes: 6-gadīgam bērnam!!!!! Vēl klāt uzkodas, suliņas protams bez bērnu šampanieša arī neiztikt jau vairs:laugh: Nu un sanākušos vecākus ar gribējās ar kaut ko pacienāt !Neko daudz bet tā, lai pieklājīgi izskatītos jāšķiras sanāk no kādiem Ls 150:rolleyes:

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
8647508