Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vieta bērna jubilejai

Selma

[b]incīt[/b], jā - boulingi ir :ok:. Paturu prātā šo arī, pld!


Late hours should be cut otherwise geht's nicht.

[i]bet tagad netā atradu to Konffetii ballonu balle-kāda diez tā ir? [/i] Nesen svinējām bērnam 5 g. jubileju kopā ar [b] [/b]Konffeti[b] [/b]. Solīja labu labo, piekritām, samaksājām. Domājām, ka visi būs apmierināti kā parasti tas ir ar Jampadraci. Bet pasākums izgāzās, jo nebija laba vadītāja. Meitene (diemžēl viņas vārdu neatceros) nemācēja un nevēlējās ieinteresēt bērnus, nebija īsti sagatavojusies... nekādas pašatdeves, tikai gaidīja, kad ātrāk beigsies tas laiks. :down::down::down: Atklāti sakot man vēl sāp sirds, ka tā sanāca! :dontlike: Pati, meklējot vietu, veidojot un sūtot ielūgumus, gatavojot svētku cienastu, ieguldīju daudz vairāk. Bet rezultāts nekāds. Saprotu, ka te nevar runāt par visu Konffeti, bet par konkrētu cilvēku, kurš neizdarīja savu darbu.:nono:

[b]Vinny[/b] [i]Jampadracis", "Laiva" un "Konfetti" derētu?[/i] šie te ir elastīgi = programmu piemēro bēnru vecumam ;) Par čilli picu, es pirms gada interesējos Alfas čilli picā , bet ieraugot dzīvē, ka tur vispār nav kur mazajiem izkustēties vien apēst picu ar kādu dzērienu, izdomāju, ka nafig.


Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!
Paldies, [b]pece[/b]! Izskatās pēc jampadračošanās ;)


Late hours should be cut otherwise geht's nicht.

Vai kāda varētu iemest kādu kontaktu Jampadracim Burtneiku ielā? Guglis piedāvā Jampadracis, kas Ķeizarmežā - viņiem vieni telefoni, uz kuriem zvanīt?

Jampadracim Burtneiku ielā - 29122211, 29100011:D

[b]salda[/b] Super, liels paldies! :ok:

Mazulitis Ru - jaa, bija leeti, 5gadniekiem it kaa patika, tomeer gadiijas loti inerta vadiitaaja, beigaas pati keeros pie rotalu vadiishanas, kameer vina krasoja sejas kaadu stundu, jo citaadi visi berni aizbeega sluukt pa slidkalninu.

[i] kameer vina krasoja sejas kaadu stundu[/i] šis manuprāt pēdējā laika ballītēs jau ir klasika, ja vadītāja ir :down: tas nozīmē ka viņa tjipa zīmē sejas, bet pārējais aiziet pašplūsmā, šādu variantu es redzēju paziņas :girl: BeBe rīkotajā jubilejā


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2133.gif[/img] Mūsu prieks un laime [img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2362.gif[/img] http://b1.lilypie.com/aEd5p2.png

Nedetalizēts pārskats: telpas Burtnieku ielā 33 ir ok, ja bērnu ir ap max. 8 un 7-8-gadīgi. Lielākiem un, ja bērnu ir vairāk, varētu būt par šauru. Pirātu programma jauka. Pirātmeitenes ir uzdevumu augstumos. Ļoti patika, ka pāris balamutes (a la - jūs jau neesat īstas, jūs esat meitenes...)... :gigi: lieliski "atšuva" un iegrozīja pasākuma gaitu sliedēs. Izvilka nazīti un: "Vēl pīkstēsi?" Balamutes: "N...nē...!" Pirāts: "Nu, tad aizver muti!" :laugh: Un vēl tādi gājieni no balamutēm un pirātmeitenēm bija :up: Radoši, profesionāli un cienījami : ) Ēdiens: frī ir daudz, dod 2 reizes. Var izvēlēties arī dārzeņu/augļu plates (par papildu samaksu). Izdzenā visus 2 h pamatīgi, miers tik tad, kad "rij" (jā, pirātu valoda tur valda, pirātu tikumi) : ) Ak, jā - sākumā foršs iepazīšanās rituāls : ) Hm... maza - pavisam maza - kritika. Varbūt vienā otrā brīdī likās, ka bērniem "uzbrauc" ar pāris frāzēm... bet varbūt arī nē, ja ņem vērā, ka viss notiek pie pirātiem. Teiksim, situācija: bērnam jautā, vai viņš lasa, atbilde - jā - daudz. Un tad pirātiņš: "Tu jau laikam tikai lasi lapas, kas ir tukšas, vai ne?" Protams, viss atkarīgs no bērna uztveres. Bet tāda tikai 1 epizode, varbūt es uztvēru ar skatu no malas un kā pieaugušais :) Katrā ziņā puika neizskatījās sadrūmis (ne gaviļnieks, bet viesis, manējais neļāvās apcelties). Varbūt mūzika disko istabiņā bija mazliet par skaļu. Un atkal - skatoties, cik lieli ir bērni. Nu, lūk.


My chances & dreams are caught in reality.
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
8647508