Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vieta bērna jubilejai

Selma

pupa

Ir kādas atsauksmes par Riharda Čerkovska rīkotajām ballītēm vai Diskodzillu?

pupa

Bijām Riharda Čerkovska rīkotajā zinātnieku ballìtē, patika, bērni sajūsmā.

pavasaris:)

Vai ir kādas atsauksmes par dzimšanas dienas ballīti baseinā? Kurā baseinā? Un vai ieteiktu? Google man piedāvā trīs opcijas- Ķīpsala, Jugla, Ķeizarmežs. Varbūt ir zināmi kādi mazi (privātie?) baseini, bet ar treneri, un ar banketa telpu?

Kaapurs

Kas jauns ballīšu jomā +/- desmitganiekiem (šoreiz - meitenēm)? Gribēju ballīti "3māsās'', diemžēl pieejamie laiki man neder. Vēlams Pārdaugava/centrs. Paldies!

Iesakiet, kur var nosvinēt nelielu ballīti - ap 10 cilvēki? Gribētos tādu vietu, kur nenāk sveši. Pārsvarā gan visur ir tikai ballīšu telpa nodalīta, bet negribas savus privātos svētkus ar neprognozējamu skaitu svešinieku dalīt..

No sirds iesaku ballišu istabu "Nāc ciemos", Stabu ielā, Nav svešu cilvēku, ir ļoti majīgi un tīri, un ir ko darīt, gan lieliem, gan maziem

Sarandiels

"Dabas zirgi", Plakanciemā - foršs zirgu priekšnesums, vizināšanās ar zirgiem, sakopta vide, rotaļu laukums, iespēja noorganizēt zupu lielajā katlā uz uguns/grilu, tradicionālās folkloras rotaļas/mūzika - priecājas gan lielie, gan mazie.

Ad noctem festinamus!

Iesaku ballīti uzrīkot "Bērnu ballīšu istabā Madagaskara " Vasaras periodā akcijas cenas Mājas lapa arī ir - www.madagaskara.lv

pavasaris:)

Pirms pusgada meklēju info par ballīti baseinā!

Nu delfīnu ballīte ir nosvinēta! Trenere ir forša, nodarbināja un izklaidēja mazos! Bērniem ļoti patika! Pēc baseina ir pieejama fitnesa zāle ar galdiņu priekš cienasta. Patika, ka baseinā bija arī svētku karodziņi, disko bumba, un arī ceļš līdz baseinam izrotāts!

Bijām Mārupē, sporta klubā Motivācija.

Esmu dzirdējusi, ka lielākiem bērniem foršas ballītes notiek kvesta istabā: https://escaperoom.lv/lv/

Varbūt kāds var uzrakstīt savu pieredzi?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
8647508