Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Literatura

zaiga

Milas maminas, kur jus smelaties informaciju par berna attistibu, piemerotam rotalam attiecigaja vecuma,esanas ieteikumiem....varbut varat ieteikt kaadu labu gramatu vai interneta adreses vai ko citu. jau iprieks paldies!!!


Pie daktera

www.bernuarsts.lv


Ja es Tevi nemiilu, tad iemaacies miileet pats sevi. Ir tachu kaadam Tevi jaamiil. [img]http://foolstown.com/sm/mar.gif[/img]
Palasu šeit, nedaudz lielajā grāmatā "Māte un Bērns", pie daktera un mammas ieteikumus uzklausu.:ok:


[b]zaiga[/b] Viena no grāmatiņām ,ko varu ieteikt - nesen iznākusi : B.Brices "Pirkstiņrotaļas"- attīsta bērna valodiņu un smalko muskulatūru ; šīs spēlītes un rotaļas bērniem ļoti patīk - pati esmu izmēģinājusi un darbojamies joprojām....:ok::)


Neko nevar skaidri zināt
kas man bija mīļākā lasāmviela pirmajos bērna mēnešos - V.Levi "nestandarta bērns". super sirsnīga, ar humoru, un vienlaikus ļoti noderīga. te nav nevienas gatavas receptes, un par to vien jau paldies. "mazais tirāns" (autori neatceros) - atradu zinātnisko pamatojumu tam, kā intuitīvi jūtu, ka jādarbojas ar bērnu (bet ko noliedz vecais spoks Spoks :) ) vēlāk vēl daudz kur sastapu iztirzājumu šajā grāmatā apkopotajam kodolam. izlases kārtībā Dž.Grejs "bērni no debesīm" - viņš tur tā ļoti amerikāniski, manuprāt, sistematizē, bet ir, ko izlobīt. ir praktiskas idejas, "instrumenti", ja tā var teikt, jau ar gataviem teikumiem... man tas likās nepieņemami (ka kāds man varētu likt mutē vārdus, ko teikt manam bērnam) - bet kad rokas nolaižas un gatavas sniegties pēc žagara, tad var sākt apsvērt :D

Neatbilst sadaļai. [i] Viss par kursiem, pulciņiem un citām ārpusskolas un b/d nodarbībām [/i] Kur pārcelt? (Jeb celšu pēc saviem ieskatiem)


[img]http://foolstown.com/sm/ma.gif[/img] http://berni.calis.lv/ vēstulēm berni@calis.lv
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
8733394