Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Logu rokturi ar fiksatoru

smaidi

Sveiki! Vai kāds nezina, kur var nopirkt plastmasa logiem rokturi ar fiksatoru (lai mazs bērns nevar atvērt).


[b]smaidi[/b] Firmās, kas izplata Roto furnitūru (SB & partneri, BN)

svešiniece
Firmā, kas izplata vai strādā ar furnitūra, kura uzstādīta Tavam logam, jo furnitūras cita ar citu nesader (gandrīz nekad) [s][Papildināts: 18:12:2007 10:43:53][/s] vispār - par kādu fiksatoru it runa? ir rokturi ar atslēgu


pasmaidi
[b]svešiniece[/b] [i]ir rokturi ar atslēgu[/i] ui, tādu nemaz nezinu :confused: pie paziņām redzēju tādus rokturus ar sarkanu podziņu, jāspiež podziņa un jāgriež rokturis, tas viss jādara kopā. Bērni to nevarot līdz ar to drošība. Bet tā firma, kas viņiem lika logus jau nobankrotējusi :( [i]Firmā, kas izplata vai strādā ar furnitūra, kura uzstādīta Tavam logam, jo furnitūras cita ar citu nesader (gandrīz nekad)[/i] a ko lai dara??? skrūvēt to roktusi nost un stiept uz veikalu???? :rolleyes:


svešiniece
[b]smaidi[/b] kaut kur tak ir kāda emblēma, uzraksts, logo ... nu kaut kas


pasmaidi
[b]svešiniece[/b] cik dzirdēts un lasīts, visi (gandrīz visi) logu ražotāji izmanto Roto furnitūru. [b]smaidi[/b] ar podziņu ērtāk (Roto podziņa ir tādā pat krāsā kā rokturis), atslēga var pazust. Šādi logi ir arī drošāki pret uzlaušanu no ārpuses.

svešiniece
[b]Pekka[/b] visi... jāsmejas, bet nu ok, ok, lai būtu un šādai sistēmai nav sakara ar drošumu, tam nolūkam izmanto citas "fīčas"


pasmaidi
[b]Pekka[/b] Droši vien ka rokturus mainīs visiem logiem un katram rokturim nāk līdzi atslēdziņa - visiem vienāda. Tā kā visas uzreiz nepazudīs. Galu galā, atslēgu var piespraust pie pārējām dzīvokļa atslēgām. Nekādu problēmu. [s][Papildināts: 19:12:2007 09:31:34][/s] [b]svešiniece[/b] Slēdzami rokturi ir viens no elementiem drošībai. Nesaku, ka galvenais, bet nav slikts. Protams, ja zaglim būs laiks un vēlēšanās, izurbs rāmi un tiks galā arī ar šādu rokturi, bet tas prasīs laiku. Tā kā dubults neplīst.


Krizdole
atrak sanaks aiziet uz galdniecibu un pajautaat peec taada,jo no izplatiitajiem pirkt,nu neielaidiisies vinji ar tewi deelj viena roktura;)


Ja Roto furnitūra, tad BN "ielaižas" arī ar pircēju, kuram vajag tik vienu rokturi. Ir rokturi tikai ar pogu vai arī ar atslēgu. Bieži cilvēki ierodas, kad jau tiek apzagti vai kad mājās uzrodas mazie zinātkārie logu mūķizeri:boy:.


attā
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
8851146