Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Logu rokturi ar fiksatoru

smaidi

Lilija
aha, un Tu tici, ka bērns neiemācīsies to pogu nospiest??? :) beidz, mēs pat nevaram iedomāties, cik berni ir apķērigi. man ir ar atslegu un ir ok.

mīlestību un prieku vēlot.

Ievce
Tikko visiem logiem samainījām parastos rokturus pret rokturiem ar atslēdziņu! Esot drošāk arī pret zagļiem. Pasūtījām MontāžnieksD, viens rokturis izmaksāja ap 7 Ls :ok:

rokturi par 7 ls nav droši pret zagļiem .sia BN šampetera ielā man parādīja kā tos uzlauž - tie der tikai bērniem. Tie kas der gan bērniem gan zagļiem maksā virs 10ls.Starp citu šogad izstādē Māja pie BN redzēju ļoti labu variantu priekš bērniem - logu var vēdināt,bet atvērt tikai ar atslēgu. Vienīgi uzlikt to laikam var tikai ja ir Roto furnitūra un cik izturīga pret zagļiem nepajautāju. [s][Papildināts: 17:03:2008 22:33:40][/s] rokturi par 7 ls nav droši pret zagļiem .sia BN šampetera ielā man parādīja kā tos uzlauž - tie der tikai bērniem. Tie kas der gan bērniem gan zagļiem maksā virs 10ls.Starp citu šogad izstādē Māja pie BN redzēju ļoti labu variantu priekš bērniem - logu var vēdināt,bet atvērt tikai ar atslēgu. Vienīgi uzlikt to laikam var tikai ja ir Roto furnitūra un cik izturīga pret zagļiem nepajautāju.

ieva
mēs logu drošībai (bērnu drošībai) uzlikām ķēdītes, tādas kā pie durvīm. Nav ne vainas.;)

[img]http://foolstown.com/sm/bird.gif[/img]

[i]Tikko visiem logiem samainījām parastos rokturus pret rokturiem ar atslēdziņu! [/i] Cik zinu, lai atvērtu vēdināšanai, arī sākumā jāatslēdz. Sanāk, ka pa māju jāpārvietojas ar atslēgu :confused: ? Jo es, piemēram, ik pa brīdim paveru kādu logu, lai pavēdinās.

Roto furnitūrai ir tas saucamais Kid-lock.Pret zagļiem nederēs,jo zagļi parasti lauž rāmi,nevis rokturus ;)

skaistām sievietēm piedod visu ;)
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
8851146