Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

sporta dejas

evens

:hi: dikti interesē viss par sporta dejām Rīgā! šobrīd meita dejo Rīgas rajonā pirmo gadu, bet iespējama pārcelšanās uz Rīgu, tādēļ gribētos ievākt info ;) kur, cik bieži, kādas cenas utt.. par kleitām - tagad 8 gadi. mums piedāvā pirkt lietotu, citi, cik dzirdēts, šuj utt. vai gatavas arī var kaut kur nopirkt un kādas vispār ir cenas? kurpes? vai ir kāda vieta Rīgā, kur var lētāk nopirkt? cik esmu pagaidām redzējusi, tad 35-40 Ls. vārdu sakot, mai interesē viss, par cik dejojam tikai pusgadu, tas viss ir jauns, un gribas pieredzējušu mammu viedokļus un pieredzi :D skolotāja mierina, ka pirmos gadus neko daudz nevajadzēšot. bet nu tomēr, jārēķinās ar diezgan lieliem izdevumiem.

http://www.calis.lv/aprunasimies/konf2/topic.php?id=50:7716171&page=1 http://www.calis.lv/aprunasimies/konf2/topic.php?id=50:8137637 Šeit nedaudz info ;)


Ar trakajiem - pa labam...
Četri vēji
[i]par kleitām - tagad 8 gadi.[/i] Nu nez, pāris gadus atpakaļ vēl pirmo klašu skolēniem bija melnbaltais variants, tā arī skolotāja teica - kleitas būs vēlāk. Ja nu jūs līdz nākamajai klasei esat uzdejojušies, tad savādāk varbūt.


Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt
lauvux
nē, ir vienkrāsainas kleitas, bez spīdumiem utml es savējai nopirku lietotu, nekāda vaina, neuzskatu, ka uzreiz jāiegulda milzīgi līdzekļi, ja tā lieta ies, tad arī domās, gatavas, liekas, ka nopirkt nevar, jo katram savas auguma proporcijas kurpes arī nopirku lietotas, nākamās gan pirkšu jaunas, maksā ap 50ls, vienkārši man uzreiz nebija tādas naudas [s][Papildināts: 24:12:2007 18:17:27][/s] Manējā (7g) dejo 3 mēnešus, treniņi 4 reizes nedēļā vakaros, skolā pēc stundām, maksa 25Ls mēnesī, brīvdienas un kavējumus neizrēķina, pasniedzēji ir ok, ir bijušas pirmās mazās sacensības, vajag, lai pierod dejot publikas priekšā, jo treniņos ir savādāk; konkrēti pēdējā reizē dejoja ar 2 puišiem - vienu pazīstamu, ar kuru bija dejojusi treniņos, otru - pirmo reizi redzēja, rezultātā "pazīstmais"- tāds baigi iedomīgais, nostājās deju plača vidū i vsjo, tik blisināja acis, knapi pamatsoli spēja izmīcīt, ar svešo bija ļoti labi. (patstāvīgais partneris tājā reizē netika)


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2349.gif[/img] nebarot un nekaitināt
Manējais dejo Niansē. Tiesa gan, vēl ne nopietni, jo pirmsskolas vecums, bet pusgada laikā apguvis diezgan daudz pamatsoļu un skolotājas arī mums abiem patīk. Taču tieši pirms mūsu nodarbības ir 2 reizes nedēļā ir 7-10 gadīgo nodarbība. Maksā 15 LVL mēnesī. Lētākās nodarbības (8 LVL/mēn), ja nemaldos, ir Skolēnu pilī Barona ielā. [i]kurpes? [/i] Stabu ielā starp Čaka un Barona ielām, bet cenā tevis nosauktā. Mums ieteica, ja pirkt, tad ietotas, jo iesācējam pietiek. Bet ni mūsu mazajiem neviens vēl tā arī nav pircis, tikai apskatītas. Kad sapatiksies nopietni, tad arī domāsim.


Saulainu dienu! http://b5.lilypie.com/50MBp2.png http://b3.lilypie.com/BzkTp2.png
[b]lauvux[/b] Kur var nopirkt lietotas kleitas un kurpes?

lauvux
Tikai tajā pašā kolektīvā, citur diez vai. Vienīgi var mēģināt ielikt sludinājumu.


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2349.gif[/img] nebarot un nekaitināt
[i]kurpes? Stabu ielā starp Čaka un Barona ielām, [/i]Ejot no Čaka ielas labajā pusē otrā māja.Reklāma labi atpazīstama


Saulainu dienu! http://b5.lilypie.com/50MBp2.png http://b3.lilypie.com/BzkTp2.png
paldies! esot diezgan daudz veikalu, kur lietotas var nopirkt, man iedeva sarakstiņu, vēlāk uzmetīšu! tad jau nodarbības diezgan lēti, es teiktu, mums laukos gandrīz vai sanāk dārgāk! [b]lauvux[/b] cik samaksāji par lietotu sākuma kleitu? mums piedāvā pa 70 Ls, man š;kiet dārgi, ņemot vērā, ka pirmajā gadā tiešām neko tādu it kā nevajaga. mums sanāk maksāt 5 Ls par indivuduālo nodarbību (no viena cilvēka) 45min reizi nedēļā, un atkarībā no tā vai iet vienu vai 2 reiz nedēļā uz kopējo nodarbību, 5 vai 10 Ls mēnesī. tātad 25-30 Ls mēnesī sanāk. [s][Papildināts: 04:01:2008 12:28:56][/s] Boa, salons - veikals Bruņinieku iela 8, Rīga tas bija viens, bet kaut kādas vēl bija adreses, cūcība, lapiņu nevaru atrast :weep:

[b]evens[/b] Grācija, vai tik nebija Gertrūdes ielā... Bet tas ir dārgāks veikals kā Boa.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
8898763