Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

sausiņi, cepumi bez piena piedevām

ferama

Manam mazajam 7,5 mēnēši, gribētos iedot viņam pazelēt kādu sausiņu vai cepumiņu, bet puikam alerģija uz piena olbaltumu un arī laktozi :(. Vai ir iespējams Rīgā nopirkt mums ēdamus cepumiņus un sausiņus? Ja tādi ir, tad kur šos kārumus meklēt?


[b]ferama[/b] http://www.schaer.com/en/products/snack/detail/415.html Schar firmai ir tādi. Maskavas ielas 108/110 veikalā varētu būt.Vari pazvanīt uz veikalu uzprasīt 67222248 Vai arī veikalā pie stacijas Gogoļa ielā 13 tālr.7503670 Varbūt arī Stokmanā pie speciālās pārtikas.

[b]ferama[/b] manam mazajam arī alergija pret piena produktiem un olām un es viņam pērku cepumiņus RIMI un Maxima veikalos kur ir produkti priekš tiem, kas ir uz diētas, tur ir cepumiņi kurus var ēst un ir garšīgi, arī pati ēdu

[b]vībeka[/b] [i] produkti priekš tiem, kas ir uz diētas[/i] Produkti tiem, kam diabēts ;)


Quick definitions (dragon) noun: a creature of Teutonic mythology; usually represented as breathing fire and having a reptilian body and sometimes wings noun: a fiercely vigilant and unpleasant woman

[b]Pūķīte[/b] sorry, taisnība ;)

[b]ferama[/b] [b]vībeka[/b] Iļģuciema maiznīcas sausiņi, Vidzemes maiznīcas sausiņi, barankas. Bez piena un olām. Veikalos un lielveikalos. Cepumus vislabāk cept mājās :)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
8934301