Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

nodarbības kā modes kliedziens?

puiša mamma

Bērnu dārzā no audzītēm saņēmu tādu kā pārmetumu, ka redz` es savu dēlu nevedot uz ārpus dārziņa nodarbībām (tipa dancošana, mākslas pulciņš, vingrošana utt.). Ļoti daudzi no grupiņas ejot, bet mans....... Tad nu palasot šo sadaļu un pārdomājot šo jautājumu netieku skaidrībā, kā ir labāk, vai pareizāk.... Manam dēlam ir biku virs 4 gadiņi. Tad, kad es augu - iztiku bez mākslas pulciņiem, mūzikas skolas un esmu izaugusi, manuprāt =), kā ļoti normāls cilvēks. Nu labi, pirmajās klasītēs uzsāku dejošanas nodarbības. Vai nav tā, ka dažādi pulciņi un nodarbības jau no ļoti agras bērnības šobrīd ir tāds kā modes kliedziens?

es arī savas 2 meitas tikai šogad (2. klase) esmu sākusi vest uz papildus nodarbībām (dejošanu). Pirms tam viņas pašas negribēja, jo pašām mājās bija "savas darīšanas". Kad sāka iet 1. klasē prasīju vai gribēs iet kaut kur dejot, viena no meitām man sacīja: "Mammu - no rīta mēs ejam skolā, tad vēl uz kori (skolā), tad uz smilšu terapiju. Ja jāiet vēl kaut kur, KAD TAD MĒS DZĪVOSIM? Bet manējās ir dvīnes un viņām mājas ir interesanti. Vienam bērna droši vien vajag sabiedrību (kaut gan, manuprāt, to viņš saņem jau b/d atliku likām). Es darītu tā, ka prasītu pašam bērnam, vai viņš grib. Ja negrib audzināt nākamo profesionālo mūziķi, dejotāju vai sportistu, nedomāju, ka būtu jāsāk jau pirmskolas vecumā.

[b]puiša mamma[/b] kāda starpība ko dara citi vecāki ar saviem bērniem. Es domāju, ka mamma pati vislabāk redz kad un kas bērnam vislabāk. Piemēram, redzu, ka manas :girl::girl: nu tik ir gatavas kādiem papildus pulciņiem, jo pašas izrāda interesi un redzu, ka vakaros pietiekami enerģija, lai domatu kur to izlikt. Viņām 4,5 gadi

Mums līdzīgs vecums. Kaut kā līdz šim domāju, ka ārpusdārziņa nodarbībām mēs vēl par mazu, bet kad dzirdēju vienas mamas sarunu ar mūsu audzinātāju, ka viņas meita šai pat vecumā spēlē jau tenisu un viņai brīvdienās nezkādi mači paredzēti šai jomā, žoklis, atklāti sakot , atkrita. Varētu vēl iedomāties, ka kādi dziedāšanas pulciņi, ja redz ka bērnam tā liet iet, peldēšana vai vingrošana veselības nolūkos, vai varbūt tautas dejas, bet tenis ..... :eek: Varbūt tiešām jau pēdējais laiks sākt domāt arī savam bērnam kādas nopietnas nodarbes :confused:

[img]http://foolstown.com/sm/box.gif[/img] Kaktuss ir dzīvē dziļi vīlies gurķis...

[b]puiša mamma[/b] Es uzskatu, ka [i]dažādi pulciņi un nodarbības jau no ļoti agras bērnības šobrīd ir tāds kā modes kliedziens[/i] tieši tā arī ir. Kā arī sava veida bizness, jo neviena nodarbība jau nav par velti! Ja ir doma [i]udzināt nākamo profesionālo mūziķi, dejotāju vai sportistu[/i], tad [i]jāsāk jau pirmskolas vecumā.[/i], bet savādāk, es uzskatu, ka tā ir tiaki bērnam papildus slodze, pie tam nevajadzīga un savā ziņā - bērnības laupīšana, jo tik tiešām, kad tad dzīvot? Cita lieta, ja bērns pats grib kaut ko darīt. Un tik tiešām katrs vecāks pats izlemj, kas viņa bērnam labāk.

Mans puika apmeklē mākslas pulciņu un dzied ansamblī. Tas viss notiek bērnudārzā. Abas nodarbes izvēlējās pats.

Fakti ir ka govis - paskaties tiem labi ciesi acis un tie aizlaidisies.
[b]puiša mamma[/b] Dīvaina audzīte Līdz šim no pedagogiem esmu dzirdējusi komentārus, ka vecāki pārspīlē ar pulciņiem, kā rezultātā veidojas pārslodze. Savējos vedu uz dejošanu, jo dejotājiem, īpaši meitenēm, jāsāk agri. Tas pats attiecas uz mūziķiem. Manuprāt, mazu bērnu jāved uz pulciņiem tad, ja viņš neiet bērnudārzā. Ja iet bērnudārzā, un nav vēlmes iesaistīties dejošanā, dziedāšanā vai mūzikā, tad nav ko pārspīlēt. Turklāt, jāizvērtē slodze. Mani bērni sāka iet bd tikai 3 gadu vecumā, puika sāka dejot 5 gadu vecumā. Meita sāka dejot ātrāk, 2 gadu vecumā: es skatījos, lai abas jaunās lietas neiekrīt vienlaicīgi.

Mees apmekleejam visus daarzinja apieejamos pulcinju, jo beernam patiik. MAn liekas-ir tikai plus, ja beerns papildus attista kaut mazliet ziimeeshanu, keramiku. Veelaak tam visam daudz mazaak laika, lai pameegjina-veelaak buus nojausma-kas patiik, kas mazaak patiik

Lexusi... saveejie sapratiis.. [b]http://lost-sofia.ru/[/b]
[i]Mees apmekleejam visus daarzinja apieejamos pulcinju, jo beernam patiik[/i] mans bērns tāpat. Īzēle ir bērnam, ārpus b/d nekur nevedu, bet b/d viņš zina, kāds ir piedāvājums, citi iet un viņam arī gribas. Jājautā bērnam, ja viņam ir labi, tad nav ko iespringt, bet varbūt viņam gribētos iet ar visiem kopā uz kādu pulciņu, kuru draugi apmeklē.

Noklāj putna spārnus ar zeltu, un viņš nekad vairs nevarēs lidot. Tagore

[i]Mees apmekleejam visus daarzinja apieejamos pulcinju, jo beernam patiik[/i] mēs tapat- man puikam 5 gadi. Dārziņā angļu valoda un ritmika. ja būtu jāved vēl kaukur ārpus- nošautos:( man jau pietiek ar lielo, ko vadāju uz sporta dejām. kad paaugsies tad jau redzēs;)

izgajis driznaks- plankumainais zālesēdājs driznaks:)
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9038203