Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

nodarbības kā modes kliedziens?

puiša mamma

[b]puiša mamma[/b] Mums bd teica tā - pirmskolas vecumā bērna darbs ir bērnudārzs, jo šajā vecumā ir jāiemācās veidot attiecības ar citiem cilvēkiem, un tas ir nopietns darbs visas dienas garumā. Pieaugušajiem darba laiks ir 40 stundu nedēļā, bērnam nevajadzētu, ka ir vairāk. Ja var vest bd laikā, un bērns nekavē bd nodarbības, tad kāpēc ne? Man gan liekas muļķīgi vest bērnu piemēram uz zīmēšanu tajā laikā, kad bd ir zīmēšanas nodarbība, kuru viņš tāpēc kavē.

[b]Hermione[/b] nezinu kaa citos, bet mums nodarbiibas notiek-tajaa laikaa, kad nav obligaataas.. visas ir peecpusdienaa.

Lexusi... saveejie sapratiis.. [b]http://lost-sofia.ru/[/b]
Mazajai ir 1,9 g.v. Peld no 2mēn., dejo un dungo Orfa studijā no 1,2g.v. [i]nodarbības kā modes kliedziens?[/i] Nē, kā nodarbības, kas viņai pašai ļoti patīk :ok:

Jo ilgāk meklē, jo ātrāk atrod!
vai jūs vedat vai nevedat bērnus ir tikai un vienīgi jūsu un bērna izvēle. vest uz pulciņiem tādēl ka "vajag" ir galīgi aplami. ja jūsu bērns vēlas ar daudz ko nodarboties, tad tik uz priekšu, bet ja tas ir kā zobu sāpes??? ir bērni kuri vēlas apmeklēt visas iespējamsās nodarbības un vēl nezko papildus, bet ir bērni, kuri negrib vairs neko. vi'niem jau mācību slodze ir pilnīgi pietiekama. un pamata pirmsskolas izglītības programma ir ļoti vispusīga, viss ir atkarīgs no bērna gribēšanasun pedagogu radošuma un ieinteresētības; (palasiet nodarbību sarakstu jūsu bērnudārzā) ja bērns neapmeklē bērnudārzu, tad gan būtu vēlamas dažādas nodarbības vispusīgai attīstībai, lai vēlāk nebūtu problēmas ar skolas slodzi. ;)

Patiesībā uz tēmas autores jautājumu [i]nodarbības kā modes kliedziens?[/i] es vismaz varu atbildēt "jā!", jo, manuprāt visa šī pulciņu padarīšana ir labākajā gadījienā modes kliedziens. Man gan šķiet, ka ir vēl sliktāk, jo esmu sastapusies ar neizpratnes pilniem skatieniem, kad cilvēki uzzin, ka mans bērns nekādus papildpulciņus neapmeklē.

[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2380.gif[/img] Ruksis ruksim draugs
Es domaju neviena mamina neved savu berninu uz kadam nodarbibam ja vinam tas nepatik, lai tik varetu kaut kur palielities. Pie tam vest bernu uz pulcinu ir papildus slodze i pašiem vecakiem. Es ari meginashu vest mazo uz dziedašanu no 3 gadiem, jo tiešam redzu ka vinai patik tas un ar bernu darzu mums parmaz. Jo atnakot no bernu darza vina vel lidz 23-24 spelejas, dzied, dejo un skraida.

Dia
[b]Laimusha[/b] Manuprāt, ka visai bieži bērni tiek vadāti uz dažādām nodarbēm, lai tieši piepildītu pašu vecāku egoistiskās vēlmes - bērni ir kā savu bērnības dienu nepiepildīto sapņu piepildītāji. Un tieši tāpēc, lai palielītos, ka mans bērns prot tā un šitā un vēl nezin kā... Diemžēl, pati esmu šādus gadījumus redzējusi. Bet nu labi, tas nu tā. Katrs dara kā grib un uzskata par pareizāku. Bet pa kuru laiku, jūs mammas, kas ved bērnus uz nodarbībām to visu paspējat? Arī es esmu domājusi šogad uz rudens pusi savu dēlu iesaistīt kādās aktivitātēs. Taču apzinos, ka pie esošās darba slodzes tas ir pilnīgi neiespējami. Kā jūs to visu dabūjat gatavu???? Mož man problēmas ar laika menedžmentu??:confused:

Mans puisis bērnudārza ansamblī vispār pilnīgi uz savu galvu iesaistījās. Vienu dienu pasaka - mammu, es tagad esmu ansambļa bērns, mums būs koncerts Pirmajā Adventē. Man :eek:. :gigi: Zīmēšanas pulciņš viņiem reizi nedēļā notiek bērnudārzā, izlēmām, ka ies, jo pats gribēja.

Fakti ir ka govis - paskaties tiem labi ciesi acis un tie aizlaidisies.
[b]Tomb raider[/b] Tavs ir aktīvists :up: Mums b-dārzā ir kancelētas visas nodarbības, kas nebija kā oficiālās, bet gan vecāku apmaksātās. Vot nevarot vairs sarunāt pasniedzējus uz nodarbībām. Tad bērniem vismaz bij` papildus ar ko nodarboties. Pieļauju, ka audzītēm tagad slinkums domāt par bērnu nodarbināšanu utt. un vieglāk ir pārmest vecākiem, ka bērns neapmeklē pulciņus.

[b]puiša mamma[/b] Vispirms, valsts bērnudārzā paredz noteiktu daudzumu nodarbību; tā kā nodarbībām (mākslā, veidošanā, vingrošanā un mūzikā) bērnudārzā ir jānotiek: painteresējies, kas kad notiek, pie kā!!! Bērna izvadāšana pa ārpusbērnudārza nodarbībām ir smags jautājums. Cik skatos dejošanā, pārsvarā ved vecvecāki, aukles vai māmiņas - mājsaimnieces. Strādājošas māmiņas vai tēti tādu greznību atļauties nevar. Ir dažas nodarbības sestdienās :ok: Lieliska iespēja strādājošiem vecākiem

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9038203