Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

nodarbības kā modes kliedziens?

puiša mamma

[b]Ivanda[/b] [i]Patiesībā uz tēmas autores jautājumu nodarbības kā modes kliedziens? es vismaz varu atbildēt "jā!", jo, manuprāt visa šī pulciņu padarīšana ir labākajā gadījienā modes kliedziens[/i] Man ir bērns, kurš labi pārzin jaunākās modes tendences :D jau 3 gados izlēma pat palikt b/d gulētpusdienslaiku, jo pēcpusdienā jāapmeklē angļu valoda.

Noklāj putna spārnus ar zeltu, un viņš nekad vairs nevarēs lidot. Tagore

Mans puika iet uz džudo nodarbībām , bet nevis tapēc lai es lielītos , re kā mans var vai citādi , bet tapēc ka viņš bija diezgan neveikls ( dārziņā audzinātāja sūdzējās ka puikam slikti "pielec"). Aizvedu , ne bremze , nekā - mierīgi vingro ar visiem kopā. Iepatikās un nolēmu , lai trenejas. Puikam sports noder , kaut pašam būs apziņa ka var kaut ko paveikt.:) un skolā būs vieglāk .

[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_595.gif[/img]
Tēma takš ir par [i]ārpus dārziņa nodarbībām (tipa dancošana, mākslas pulciņš, vingrošana utt.).[/i] nevis nodarbībām, kas iespējamas tajā pašā izgītības iestādē.

[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2380.gif[/img] Ruksis ruksim draugs
[b]Grafiti[/b] [i]Meita sāka dejot ātrāk, 2 gadu vecumā[/i] sorī autorei par offtopic, bet kā bija tādā vecumā sākt? tā kā pati esmu neārstējama uz dejām :D tad gribēju arī savu daiļavu jau agri sākt vest dejot (cik nu sākumā to vispaŗ par dejošanu var saukt ;) ) sezona kā reiz iekrīt, kad apaļi 2 gadi iestājušies, bet tagad liekas, vai nav par ātru, jo faktiski tas ir pēc ~pus gada, bet šobrīd kautko darunāt izdodas ne pārāk bieži vai arī tā v okrug da okolo. :rolleyes: [s][Papildināts: 12:01:2008 22:55:52][/s] [b]Ivanda[/b] [i]manuprāt visa šī pulciņu padarīšana ir labākajā gadījienā modes kliedziens.[/i] nu nezinu. man šķiet, ka tikai daļēji. jo arī es savā bērnībā gāju daudz un dažādos pulciņos. tad jau sanāk, ka arī 70 un 80-tajos tas bija modes kliedziens ;) p.s. man tā pulciņu būšana ļoti patika, jo b/d negāju, toties draugi bija tieši tajos pulciņos+bija interesanti pašai un kā smejies - toreiz tika ielikti pamati lietām, kuras labi protu un labprāt daru arī vēl šobaltdien. varbūt ir vērts bērnu vest kautkur, lai izaudzinātu cilvēku, kuram vienīgais atpūtas veids nav dirnēšana pie TV (vai mūsdienās PC) , jo tieši tāda tā atpūta ir lielam vairumam ļaužu, kuri bērnībā ir bijuši nodarbināti tikai ar skolu. var jau būt, ka sakritība.

http://b2.lilypie.com/6uLlp3.png

[b]teite[/b] Viņa pati rāvās; kad viņai bija nepilni divi gadiņi, un brālim bija koncerts, es viņu nevarēju noturēt, rāvās uz skatuvi, jo viņa nesaprata, kāpēc brālis un citi bērni var dejot, bet viņa ne :laugh: Interesanti tas, ka runāt viņa sāka vēlu, 3 gados, bet par dejošanu izpratne jau bija agri. Dejošanas skolotāja teica, ka viņa savos 2 gados dejošanā bija daudz saprātīgāka, nekā citi, vecāki bērni. Tā kā tas laikam ļoti individuāli, jāskatās, kā bērns reaģēs. Bija tādi bērni, kas atnāca uz pāris nodarbībām, bet neiepatikās ... tad vecāki ar skolotāju vienojās, ka vēl gadiņš jāpaaugas. Citas mammas atkal ar varu spieda raudošu bērnu zālē :dontlike:

[b]Grafiti[/b] nēnu tas jau skaidrs, ka jāgaida tas moments un jāskatās individuāli ;) viņa gan nav bijusi ne uz vienu manu konci, tā ka nezinu vēl vai raujas uz skatuves :gigi: eh. laikam man gribās, lai meitai arī ir manas bērnības PIEPILDĪTAIS sapnis :laugh:

http://b2.lilypie.com/6uLlp3.png
[i]Tēma takš ir par ārpus dārziņa nodarbībām (tipa dancošana, mākslas pulciņš, vingrošana utt.). nevis nodarbībām, kas iespējamas tajā pašā izgītības iestādē.[/i] man jau liekas, ka b/d audzinātājas ir maz informētas un viņām vairāk vai maz;ak ir vienalga, kur bērni izglītojas brīvajā laikā :rolleyes: [s][Papildināts: 12:01:2008 23:57:53][/s] es, piemēram, pati neizdomātu vest bērnu 3 gados uz angļu valodu, kaut arī b/d, ja šis negribētu.

Noklāj putna spārnus ar zeltu, un viņš nekad vairs nevarēs lidot. Tagore
Es savu 5g nekur nevedu, jo nebiju pārliecināta ka šogad neslimos. Un nožēloju. Domāju, ka bērnam ir jāiemāca apmeklēt kādi interešu pulciņi, jo diezin vai viņš izaugs līdz pusaudža gadiem un pēkšņi sāks dejot vai zīmēt. Pati neesmu nopietni apmeklējusi nevienu pulciņu, bet kad s;aku gribēt un pati varēju aiziet, trūka drosmes un uzņemšanās. Mana kolēģe katru vakaru pēc b/d ved uz nodarbībām puiku un vēl svētdienās uz skoliņu. Tas man šķiet kukū, bet viņas puika tāds mājās nesēdētājs, varbūt, ka viņam der. Vēl es satraucos, ka manējai ļoti, ļoti patīk mājās vienai spēlēties un vakari viņai vienmēr par īsu(esam mājās no 17,00), kad lai vēl uz pulciņiem staigā?

kimi
[i]varbūt ir vērts bērnu vest kautkur, lai izaudzinātu cilvēku, kuram vienīgais atpūtas veids nav dirnēšana pie TV (vai mūsdienās PC) , jo tieši tāda tā atpūta ir lielam vairumam ļaužu, kuri bērnībā ir bijuši nodarbināti tikai ar skolu. [/i] :up: Tieši tā. Vēl dzirdēju tādu teicienu: ja bērnam nepiedāvāsi visas iespējas, to vienu neuzminēsi. Protams, nevajag ar varu raudošu bērnu stumt zālē, lai viņš dejotu deju kolektīvā. Bet, ja viņš izrāda nepatiku pret dejošanu, vajag pamēģināt kaut ko citu. Un būs arī bērni, kuriem kolektīvi darboties nepatīk, viņš labāk zīmēs mājās, nevis apmeklēs zīmēšanas pulciņu.

grūti būt pieticīgam, ja esi labākais

[b]puiša mamma[/b] es savu divarpusgadīgo :girl: ārpus b/d vedu uz tautiskajām dejām, jo manīju, ka bērnam pēc b/d tāpat enerģijas atliku likām un dejošana ir blakus mājām:) Meitai patīk un par dejām runā regulāri.:baby: [i]vecāki pārspīlē ar pulciņiem, kā rezultātā veidojas pārslodze. [/i] domāju, ja ir pārāk daudz nodarbību, tad noteikti:yes: esmu redzējusi tādus bērnus.

[img]http://foolstown.com/sm/rev.gif[/img]
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9038203