Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

nodarbības kā modes kliedziens?

puiša mamma

[i]Daudz kas atkarīgs no vecākiem.[/i] Baidos ka te viss ir atkarīgs no vecākiem. Ja vecāks gribēs lai divgadnieks spēlē arfu, nekas viņu nespēs apturēt viņa muļķības lidojumu. Tikai bērna viedokli tu uzzināsi pēc gadiem 15 un tad bieži vien nāk pārsteigums - kā tā, mans bērns, izrādās, negribēja vis futeni raut, bet mācīties angļu valodu. Vai otrādi - zb viņam sēdēt keramikas nodarbībās, kad pārējie hokeju spēlē.

this is NOT for people with limited mental capacities http://lleo.aha.ru/na/le/

"ja vecāks gribēs lai divgadnieks spēlē arfu, nekas viņu nespēs apturēt viņa muļķības lidojumu":D nav jau tik traki! Divgadnieks varbūt vēl nē, bet 5 gadu vecumā manas meitas jau ļoti skaidri zināja, ko viņas NEGRIB. Grūtāk, protams, iet ar to to grib.

[i]Divgadnieks varbūt vēl nē, bet 5 gadu vecumā manas meitas jau ļoti skaidri zināja, ko viņas NEGRIB. [/i] Es te palasījos par divgadniekiem kas tiek stutēti uz slēpēm, trīsgadīgiem angļu filologiem etc. Nedomāju ka viņi ierakstās pie piecgadniekiem, kas zina ko viņi negrib.

this is NOT for people with limited mental capacities http://lleo.aha.ru/na/le/
[i]jo no savas bērnības atceros, ka visi mani draugi un radu bērni ar kaut ko nodarbojās[/i] es arī to atceros, tikai nevis no 2 vai 4 gadu vecuma, bet gan no pamatskolas laikiem:) Bija maniem vecākiem daži mēģinājumi, kā dēļ es uzsāku dejošanas gaitas 4 gados, taču viņi ātri saprata, ka jāmēģina vēlāk. Tā nu sāku dejot 7 gadu vecumā un dejotu joprojām, ja vien pastāvīgi nebūtu stāvoklī :gigi: Vismaz manā gadījumā, nedarbojās tas, ka meitenei jāuzsāk dejot 2gadu vecumā, lai kaut ko sasniegtu. Dejoju ļoti laba, prestiža TDA kolektīva pamatsastāvā, neskatoties uz to, ka sāku 7gadu vecumā!

2gadnieku protams var izrīkot kā ienāk prātā. Pāris gadus vēlāk viņam tas vai nu būs iepaticies vai arī būs manāms tas, ka viņš to darīt negrib. Cita lieta, vai vecāki vēlēsies to pamanīt... Par to, "ka meitenei jāuzsāk dejot 2gadu vecumā". Šī nu ir tā lieta, par ko šaubos. Jo pat baletskolā uzņem bērnus tikai pēc 4. klases.

Manas domas, ka bērns jau divu trīs gadu vecumā zina ko grib:D. Neatkarīgi no tā vai vecāks gribēs vai nē neviens bērnu šajā vecumā nepiespiedīs darīt, ja viņam tas nepatiks. Mani bērni vienmēr ir apmeklējuši papildus nodarbības. Nesaskatu tur neko sliktu, ja bērns pats grib, nevis viņu spiež to darīt. Piemēram savu puiku, kuram tūlīt būs trīs gadi es ne ar ko nevarētu ne piespiest nepiekukuļot darīt to ko viņš negrib. Viņam pastāv alternatīva arī neiet, ja viņš negrib.

Nu konkrēti manam bērnam mēnesi bija angļu val nodarbības par brīvu, tā teikt reklāmas nolūkos, tā kā viņam bija skaidrs, kas tur notiek un kā. Nu un pats arī izlēma iet, nu un, lai iet. Kamēr varam par to samaksāt. Teiksim es prātoju, ka varētu viņu vest kaut kur zīmēt, jo viņam patīk, katru brīvu brīdi to dara, un savam vecumam sakarīgi zīmē. Nejau nu mākslinieks būtu, bet nu lai cilvēks attīsta to, kas viņam patīk un padodas. Bet bērns negrib, nav gan reāli nekur mēģināts iet, varbūt iepatiktos :D

Noklāj putna spārnus ar zeltu, un viņš nekad vairs nevarēs lidot. Tagore
[b]Sinn[/b] [i]Es te palasījos par divgadniekiem kas tiek stutēti uz slēpēm, trīsgadīgiem angļu filologiem etc. Nedomāju ka viņi ierakstās pie piecgadniekiem, kas zina ko viņi negrib.[/i] a vot es tev paoponēšu :D Braucām visa saime uz Zhagarkalnu un mana divgadniece ieraudzīja, ka tētis uzvelk slēpes un savilka tādu ģīmīti, ka viņa arī GRIB. Un uzstutejām un berns bij sajūsmā. Un teica, ka nākamreiz arī gribēšot. Tad par ko nestutēt :rolleyes: Ja bļaus un teiks: nē, nē - neviens i nestutēs :p

ir tikai viens banāls ieteikums: pazīt savu bērnu un saprast, kas viņam vajadzīgs zinu galējību, kas savu bērnu pieteica 2 bērnudārzos, lai katrā pabūtu kādu brīdi un iegūtu labāko no abiem; + n-tie pulciņi ir mammas, kas raudošus bērnus stumj korī, dejošanā utjpr. ir vecāki, kas labāk pasēdēs paši ar bērnu mājās un padarbosies un ir vecāki, kas nedarīs neko, tik pukstēs uz tiem, kas kaut ko dara

MAn ari iet pulcinos, bet pec pasu izveles. [s][Papildināts: 21:01:2008 10:30:32][/s] Galvenais raditajs, ka nav ar asaram jaiet uz nodarbibam. Skatos ka citas mammas visadi censas pierunat, draud nedot konfetes utt....... pretigi, ka savas ambicijas izspele uz berniem. Otrs ka reizem ir slinkums.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9038203