Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Daiļslidošana Pārdaugavā

Ussa

šo to jau palasīju šeit, bet vairāk informācijas par centra puses hallēm. Kā ir Pārdaugavā, varbūt kāds ieteiks kādu labu treneri, teiksim no vecajiem. Zvanīju Volvo sporta centrā, tur laiks bērnu nodarbībām 16.00 vai 15.30. Vai bērniem tik agri visur ir?

[i]Zvanīju Volvo sporta centrā, tur laiks bērnu nodarbībām 16.00 vai 15.30. Vai bērniem tik agri visur ir?[/i] Pārdaugavā laikam vēl ir Siemens halle. Daugavas hallē izdevīgi laiki - sestdienas rītos un svētdienas vakaros. Visi treneri un visi bērni vienā laikā uz ledus - patiesībā var aiziet pati mamma un apskatīties, kurš treneris vislabāk patīk. Paldies no manas puses cālenei, kas ieteica Almu :ok:

tas vel ir velu, siemensā ir ap 14, 15; nu 'loti reti vēlāk:(

[i]Vai bērniem tik agri visur ir?[/i] es apzvanīju vai visus zināmos un nezināmos trenerus. Jā, visiem laiki ir apmēram šādi. Plus sestdienās agri nor īta un svētdienās vēlu vakarā. Viena no viņām man tā arī pateica - mīļā mammīt, aizmirstiet par daiļslidošanu`darbdienu vakaros. Iemesls: ledus īre sasodīti dārga, tāpēc tie treneri vesels bars nofraktē uz stundu ledu un katrs savā stūrī savu baru trenē, līdz ar to, protams, laikis visiem viens un tas pats. Otrs variants: individuāla nodarbība, BET: masu slidošanas laikā. Kā rāda pieredze, šajos laikos ledus izskatās kā putraskatls, kuru no augšas Dieviņš maisa ar neredzamu karoti.

Tu saki rutīna, bet es saku - ordnungs! [sub](c) A.M.[/sub]

[b]Riku Raka[/b] [i]Plus sestdienās agri nor īta un svētdienās vēlu vakarā[/i] sestdien 9:40 skaitās agri no rīta??? nu saprotu - nevar līdz 10 gulēt, bet tas nav arī 7 no rīta, pie tam satiksme sestdienās šai stundās ir tik minimāla, ka pat no sava ciema uz Daugavas stadionu aizbraucu 20 min laikā. nu jā - un pēc tam visa diena brīva, var vēl pat uz laukiem aizbraukt un atgriezties svētdien uz 18 :gigi:

[i]sestdien 9:40 skaitās agri no rīta??? [/i] jā, [u]sestdien[/u] 9:40 man skaitās agri no rīta :-) Lai stadionā būtu 9:20, no dzīvokļa jāiziet 9ņos, savukārt, lai to izdarītu, jāceļas pirms astoņiem :-( un sīkais jābaksta augšā.

Tu saki rutīna, bet es saku - ordnungs! [sub](c) A.M.[/sub]
[b]Riku Raka[/b] nu man savādāk, jo mazie tāpat uzbaksta augšā vēlākais ap 8, bet 1) [i]Lai stadionā būtu 9:20[/i] - tici man, pārģērbties un slidas uzvilkt var 5 min laikā, 2) [i]lai to izdarītu, jāceļas pirms astoņiem :-( un sīkais jābaksta augšā.[/i] a ko tik ilgi taisīties un bakstīties, mēs laikam ugunsdzēsēju pēcnācēji, jo sataisamies max 30 min laikā :gigi:

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9069769