Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

LEGO pulciņš

Stella

Stella
Mazais piecgadnieks ir padzirdējis par Lego pulciņiem un tagad saka, ka grib tādu apmeklēt. Gribēju jautāt, vai kāda no Jums ved bērnu uz šādu pulciņu un ko bērni tur dara? Vai ir vērts apmeklēt šādas nodarbības un varbūt var ieteikt kādu labu vietu, jo skatos, ka dažādās vietās ir šie pulciņi.


http://bd.lilypie.com/VVflp2.png

Zinu tikai ka Jauno tehnikju stacijaa kaut kas taads bija. Neko vairaak nemaaceeshu pateikt.

[b]Stella[/b] Kur var atrast informāciju par šiem pulciņiem?


Lai jums jauka diena
[b]Mura[/b] Rīgas skolēnu pilī ir,bet neko vairāk nezinu....mans :boy: arī izteica vēlēšnos iet.


[i] Jauno tehnikju stacijaa kaut kas taads bija [/i] :yes: puikas gāja pirms 3 -4 gadiem , atrodas pretim centrālajam pastam .Bet tik mazam :rolleyes: neatceros no kāda vecuma .

Stella
[b]Mura[/b] Es skatījos caur Rīgas domes Izglītības un jaunatnes departamenta mājas lapu, kur ir salikti visi pulciņi, ko piedāvā RD. Mazais bija ar tanti aizbraucis uz vienu jauniešu centru Sarkandaugavā un tur bija tāds pulciņš, bet man neko prātīgu nevarēja pastātīt, ko tie bērni tur dara.


http://bd.lilypie.com/VVflp2.png
http://www.rjtc.lv/clases/clases7.html Skolotāja jauka.


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_872.gif[/img]
Teikā vai Juglā nav šādi pulciņi?


Lai jums jauka diena
iekopēju no e - skolas lego Pulciņš Vecums Adrese Iestāde Dacta Lego no 6 g. Jēkabpils 19a BJC "Daugmale" Lego 4 - 6 g. Ruses 13 BJC "Zolitūde" Lego 4 -12 g. Antonijas 13 MJC "Praktiskās estētikas skola" Lego 5 - 10 g. Slokas 130 BJC "Kurzeme" Lego 8 - 16 g. Flotes 3 BJC "Bolderāja" Lego konstruktori 7 - 10 g. E.Birznieka-Upīša 4 RJTC Lego konstruktori 7 - 10 g. Skrindu 1 RJTC Lego pulciņš 3 -10 g. Sarkandaugavas 24 BJC "Laimīte" Lego pulciņš 5 - 12 g. Kr.Barona 99 BJC "Rīgas Skolēnu pils" Mans trīsgadnieks ir "Lego" atkarīgais :D būvē visādus superauto no maziņajiem klucīšiem.Apsveru domu vest uz Imantu , bet sākumā gribētos ievērtēt vai tur ver arī ko iemācīties. Labas atsauksmes esmu dzirdējusi par Bolderājas pulciņu ( notiek Lego sacensības ,labākajiem tiek vērtīgas balvas un tiek rīkotas nometnes )


Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9079467