Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Modeļu skolas.

pupiņa

Varbūt kāds var ieteikt kādu labu bērnu modeļu agentūras adresi,kas nebūtu iesaistīta pašreizējā skandālā un kurā droši varētu mēgināt iesaistīt savu visskaistāko 8gadīgo meitiņu?????

[b]pupiņa[/b] Varbūt astoņgadīgu labāk dejošanā vai teātra studijā? Un modeļu skolā pēc pieciem gadiem?

Ož pēc kārtējā māmiņu nepiepildītā jaunības dienu sapņa, varbūt lietderīgāk to laiku izmantot bērna veselības uzlabošanai- piemēram, apmeklējot sporta nodarbības, valodu apmācību u.c. veidos pilnveidot bērnu, nevis audzināt tukšpaurīti, kurai jau no bērna kājas tiek iepotēts, ka galvenais ir pareizi dibenu grozīt! :mad: _______________ Man nevajag "braukt" virsū, pati reiz tajā sfērā darbojos (pusaudžu vecumā), un zinu, ko runāju!

xxxxx
Pirms laika TVnetā bija raksts par modeļu skolām un to, kas notiek, ja vecāki rūpīgi neizlasa līguma tekstu. Šis bizness ir slidens un bieži saistīts ar visai tumšiem darījumiem, tāpēc ir jāskatās, kāda ir skolas reputācija. Obligāti ir jābūt līgumam. Un nekādā gadījumā nedrīkst parakstīt līgumu, ja tajā paredzēti lieli līgumsodi par to, ja bērns nepiedalās firmas organizētos pasākumos. Izrādās, bieži vien šie bērni ir bezmaz pārdoti verdzībā. Ja skola organizē fotosesiju, nav svarīgi, vai bērnam skola, eksāmeni vai vienkārši sesija liekas apšaubāma, nepiedalīšanās gadījumā līgumsods ir vairāki tūkstoši latu. Daudzi jau tā ir iegrābušies.

Pavasarī pa skolu klīdīs vervētāji no modeļu skolām. Man no viena tāda kantora periodiski zvana jau 2 gadus. Ja Tava meitiņa iepatiksies, gaidi zvanu:) Tikai noteikumi man nepatika, tāpēc atteicu. Un tagad esmu priecīga, ka atteicu.

Nevajag mest visus pār vienu kārti. Ja vienu 55 gadīgu veci notiesā par pedofiliju, vai turpmāk turēsim aizdomās visus vīriešus, kam 55...? Es iesaku painteresēties par Zandas Krancmanes modeļu skolu Asara ielā. Tā nav aģentūra, kas būtiski ( aģemtūrai 9 gadi tiešām ir par maz), bet jauka skoliņa tieši šādām mazām jaunkundzēm. Man pašai ļoti pozitīva pieredze.

[b]pupiņa[/b] Lai gan es pati neatbalstu tik mazu meitenīšu iesaistīšanu modeļu skolās,,, bet vienu labu skoliņu varu ieteikt gan- tā ir vacatio modeļu skola. Ieskaties www.vacatio.lv Īpašnieki ļoti atsaucīgi un godīgi. Pašiem mājās 3 mazi bērni- tā kā zin vecāku rūpes. ;)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9144211