Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

par sulām

aninna

Kādu kaiku atpakal šaja sadaļā lasīju par sulu kokteili. sarkanās bietes sula + burkānu sula + kāpostu sula+ rutku sula + medus. Vai varat palīdzēt ar proporcijām cik kā bij jaņem un cik daudz ir jādzer?

Vai tik tu nedomā to Ziņģītes kokteili?:) Paaugstina imunitāti, uzlabo vielmaiņu, iztīra no parazītiem, uzlabo asinsriti, asinspiedienu- tā rakstījusi pati Inese Ziņģīte. 1kg svaigu notīrītu burkānu 1 kg svaigu notīrītu sarkano biešu 1kg svaigu kāpostu 0,5kg svaigu notīrītu melno rutku No šiem visiem izspiež sulu, pievieno 0,5 kg medu, mazliet samaisa un liek ledusskapī. Lieto pa 2-3 ēd.karotēm 1-reiz dienā pēc brokastīm. Bērniem no 8 g. pa tējkarotei dienā! Dabīgais pārtraukums ir vasaras mēnešos.:ok:

cik ilgi šāda sula var uzglabāties ledusskapī?

Kamēr izlieto- tas ir apmēram 2-3 nedēļas.:)

[b]buzis[/b] He, es šito brūvējumu nupat pagatavoju. Tīri neko. Biju gaidījusi ko negaršīgāku. Bijusi slikta pieredze ar biešu sulu. Laikam medus dara savu :) Paldies!

The two most common elements in the world are hydrogen and stupidity [img]http://foolstown.com/sm/apl.gif[/img]
[b]krese[/b] Man prieks! :) Jau sāku domāt, kāpēc nevienam vairāk neinteresē, bet taču tik laba manta! :up:

[b]buzis[/b] nu vajadzētu gan būt labai, ka tik labs sastāvs! :) Bet kaut kādu efektu gan laikam var gaidīt pēc ilgākas lietošanas. Par sajūtām padalīšos pēc kāda mēneša. Pati arī lieto? Cik ilgi? Un kā ir? [b]buzis[/b] vesels kā rutks? :D

The two most common elements in the world are hydrogen and stupidity [img]http://foolstown.com/sm/apl.gif[/img]
[b]krese[/b] pati Ziņģīte saka, ka šo kokteili nevajagot tikai vasaras mēnešos. Es esmu to lietojusi rudenī un pavasarī. Bet tas jau nav vienīgais, no kā uzreiz laba veseliba. Man jau patīk arī viņas rīvēšanās metode, ko diemžēl vēl neesmu atsākusi pēc mazā piedzimšanas, bet gaidu, kad varēšu! Un tad vēl arī jābūt pareizai domāšanai, kas gan man pieklibo... Par veselību jau pāris gadus nevaru sūdzēties;) Lai tev veicas!:)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9144898