Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

No kaadiem zaljumiem zaljie kokteilji?

Muchinja

[b]i.k.[/b] ja pareizi saprotu, tad var kokteilim klaat pieblendereet jebkuru zaalju teeju:confused:

Starpcitu, nopirku nātru tēju ar domu iejaukt zaļajā kokčikā, bet kā izrādās to neiesaka lietot grūtniecības un zīdīšanas laikā :( Biku gan jau ka varētu piebērt, bet no tādas bikas nekādas jēgas tāpat nebūs. Bēršu tās nātres vīra kokčikā :) Es pagaidām "spiežu" nevis uz zaļajiem, bet gan uz sarkanajiem kokčiem, kas sastāv no: mellenēm+zemenēm+smilšērkšķu sulas+banāna; upenēm+ķiršiem+banāna un tamlīdzīgām kombinācijām!Īsta kulinārā izvirtība!!! Upenes un mellenes pašas lasītas, bet pārējais no veikala plauktiem. IESAKU!

[b]Muchinja[/b] [i]nātru tēju ar domu iejaukt zaļajā kokčikā, bet kā izrādās to neiesaka lietot grūtniecības un zīdīšanas laikā [/i] :eek: pilnīgas muļķības!!! Nātres ir vislabākais dzelzs avots kādu vizpās var iedomāties, kad biju stāvoklī ar pirmo un kad viņu baroju, svaigas nātres blenderēju salātu mērcītēs, :ok: dod tādu specifiskāku garšu, patīkami pikantu. Es liku dažādus zaļumus - jaunās lapiņas, kas aug pļavā... Tagad, kad gaidu otro, nu tik dikti jau kārojas tās nātres un zaļumiņi, bet vēl nav, brīžam pat nezinu ko darīt kā gribas. Noteikti vari lietot tās nātres. Es vasarā noslinkoju un nesakaltēju ziemai... Man domāt ka uz daudzām zāļu tējām ir rakstīts ka nedrīkst grūtniecības laikā, bet tās, ko tiešām nedrīkt ir tiešām ĻOTI maz!

[img]http://foolstown.com/sm/dan.gif[/img] Dzīve ir kā deja, jātver ar vieglumu, bet jāievēro soļu secība! http://bd.lilypie.com/JRkJp2.png
[b]Sana70[/b] Var blenderēt gandrīz jebkuru tēju tikai tās kam ļoti specifiska un spēcīga garša labāk mazā daudzumā. Ja lieto kādu homeopātisko līdzekli tad piparmētras labāk nelietot. Vēl izlasīju labu ideju vienā no Krievijas saitiem - iebāzt bietes vai burkāna saknes puķu podā un šķīt zaļumus kas izaug. Vēl jau tirgū var nopirkt pētersīļus, seleriju kātus un dažreiz spinātus vai salātu lapas. Tāpat var izaudzēt uz palodzes zaļus dīgstiņus no nelobītām saulespuķu sēklām uzberot tās uz paplātes ar augsni un apklāt ar otru paplāti vai papīru kamēr sāk dīgt. Un dažus dīgstiņus kaut arī ne lēti var nopirkt Ekovirtuvē un varbūt arī kādā citā vietā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9165545