Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

pirmskolas nodarbibas-apkopota info_kur?

maraz

Vai ir kada vieta internetaa, kur apkopota informacija par pirmskolas bernu pulciniem, izglitibas un laika pavadishanas iespejam? Zinu, ka ir www.vjic.gov.lv, kur ir pashvaldibu paklautiibaa esoshie pulcini(tur gan ir tikai vietas un kontakti, bet ne info, ko maaca un kaadam vecumam), ir www.kulturaskarte.lv( kur ir 2005.gada info un ne par pirmskolu), bet kaa ir ar privaataas iniciatiivas lietaam? Jautaaju, jo ir doma kaut ko taadu taisiit, bet vai tas jau nav izdariits? Tas buutu vel labak!


:ok: iecere! :) Veel vareetu arii apvienot piem. privaato bernudarzu piedaavaatos pakalpojumus un aptuvenas cenas klat!

pashlaik iecere pirmskolas limenii ir par nodarbiibaam, kas ar kultuuru saistiitas - zimeshanu, dziedashanu, deju, ritmiku utt. ja pameetaasim sheit kaadas idejas un noderiigus padomus, iespeejams, ka iecere nonaks lidz noderiigam rezultaatam.

Protams!! Jums vēl nodarbības- ko māca, kā māca...Varbūt tomēr atļausim strādāt arī profesionāļiem..Katram sava programma ,ar kuru viņš iepazīstina individuāli.


Ne tikai par bērniem: http://www.rdkp.lv/lat/inner/makslaskolektivi/kori/ http://dati.e-skola.lv/Iestades/Iestades.aspx?id=RigaIntereses


Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!
[b]pece[/b] ar valsts un pashvaldibu iestadem ir daudzmaz skaidriiba visa Latvijaa. ar privaatajam iestaadeem gan taa nav, lai gan taas ir loti daudz un interesantas. Doma ir aptvert visu spektru.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9198138