Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

bērnu istabas centrā

sarkana

Tik ļoti gribās ar vīru izrauties kaut uz stundiņu un uz kino kaut aiziet kopā, bet nav ar ko atstat meitiņu. Vai Jūs nevarētu ieteikt Rīgas centrā bērnu pieskatīšanas istabas bērniņiem no 1 gada vecuma. Zinu Savio un Mazās mīļās pēdiņas, bet varbūt ir kas vēl?


Mans dels priecajas par bernu istabu Sauleszakis, A. Caka iela. Un nakamaja nedela ies atkal. :) Darba laiks no 8:00 - 22:00 un strada ari brivdienas.

[b]Silgucis[/b] varetu lūdzu nosaukt precīzi kur tas atrodas vai kādu kontaktinformāciju, jo netaa nevaru atrast neko par šo iestādi?Un kādas cenas tur?

Ieliec google Sauleszakis un tad ari pats pirmais bus vinu majas lapa, tel nr un adrese. Sogad cenas pacela :( 2Ls/h un tad laikam no 3.stundas sakoties, jau bija letak.


atradu,paldies, bet tur bērniņus tikai no 2 gadu vecuma pieskata:(

[b]sarkana[/b] labāk jau pameklē kādu auklīti tik mazam bērnam

Mēs vedām uz "Laivu" Vecrīgā, aiz jaunās viesnīcas pretī autoostai. (Peitavas iela 4). Decembrī bija 1,5 Ls par stundu. Viņiem ir mājas lapa, kur sīkāk viss aprakstīts(www.laiva.lv).

[b]Skallija[/b] eh,,man jau liekas, ka vienreiz nedēļā uz dažām stundiņām auklīti nav vērts meklēt, tāpēc arī domāju par bērnu pieskatīšanas istabiņām. Arī tā būtu daudz ērtāk.Auklīte vienīgi būtu labs variants Torņakalnā (vai arī Ziepniekkalnā, kas tuvāk Vienības gatvei) dzīvojoša māmiņa , kura varētu pie sevis pieskatīt mazo.Bet pastavīgs darbiņš tas viņai nebūtu. [b]in81[/b Laiva---buutu labs variants, tachu tur arī mazajai vēl jāpaaugās- bērniņus tur no 1 gada un 6 mēnešiem pieskata:(

[b]sarkana[/b] Vismaz pagājušajā gadā varēja atstāt SAVIO studijā, viņiem ir arī mājas lapa, tur vari paskatīties cenas...Tur redzēju arī pavisam mazus bērniņus... [s][Papildināts: 25:01:2008 18:16:04][/s] Oi, tikko paskatījos, ka viņi tomēr savu darbību pārtraukuši...


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_1144.gif[/img]

Es varu ieteikt vienu baigi labo vietiņu - ķipars (uz Dzirnavu ielas - starp čaka un Barona ielām). Kad novembrī vedu savu 2gadnieku, tad redzēju arī pavisam mazus bēbīšus, kuri pat vēl nestaigāja. Un auklītes tur ir vienreizējas, īpaši jau Baiba :) Viņiem ir arī mājas lapa un arī cenas turpat norādītas. www.backipars.lv

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9198640