Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Jumta logi

puma

Kādi jums ir jumta logi? Gribētu atsauksmes dzirdēt par kvalitāti, smukumu un kopšanu.


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_1231.gif[/img] http://b1.lilypie.com/rk6Hp3.png

Mums ir Velux, izskatās smuki, atvērt gan var tikai pakāpjoties uz ķeblīša (tātatd bērni nemaz tik viegli nevarēs atvērt). Par kopšanu gan neko vēl nemāku teikt, jo ne reizi to neesmu darījusi. Mājā notiek visādi darbi un tur vēl nedzīvojam.


[i] [b] Zināšanas vienmēr ir ierobežotas, bet nezināšanai robežu nav [/b] [/i]
Mums akal Fakro. Man patīk labāk par Veluks, ir bijusi iespēja salīdzināt. Atvērt ērtāk. (manuprāt) Kopšana- elementāri. Ja vien nav kkur 100m augstumā. Nopirku tādu divdaļīgu kopšanas lidzekli rāmjiem, jo, lai arī kārtīgi impregnēti, tie tomēr saules pusē tā kā izdeg ar laiku. Rudenī apstrādāju vienreiz- atkal viss OK.

[b]Morra*[/b] [i]Atvērt ērtāk.[/i] Ir, ir. ja nemaldos, tad Fakro logiem atvēršana ir lejā, bet Velux augšā. Principā tā ir vienīgā atšķirība, ko manīju. :yes:


[i] [b] Zināšanas vienmēr ir ierobežotas, bet nezināšanai robežu nav [/b] [/i]

[b]puma[/b] visus 100% dodu Velux logiem, jo gan kopšanas ziņā viņi ir ērti, pieejami, gan arī izskata (koka) un kvalitātes, jo paši logi ir tik pārdomāti uztaisīti, ka nav kur piesieteies. Arī montāžas ziņā ir labāki, saku no pieredzes, jo vīrs strādā šajā firmā par jumta logu iebūvētāju.. Vienīgā atšķirība ir cenā, šie logi ir nedaudz dārgāki, bet laika gaitā tas atmaksājas, jo mums bija pirms tam Fakro logs, kurš pēc gada lielā lietū sāka laist ūdeni gar rūti. [i] atvērt gan var tikai pakāpjoties uz ķeblīša[/i] ir iegādājami speciāli štoki, lai ērtāk būtu atvērt logu, lai nav jāpakāpjas uz ķeblīšiem

Paceļu. Arī aktuāli.

Vispirms mums bija kretiniski Velux logi un ljoti normaali Fakro logi. Tagad mums ir normaalo Velux logi. Manuprat, ir svarigi, lai nevajadzetu ne kjebli, ne mietu, lai logu attaisitu. :gigi: Jaunajiem Veluxiem ari atvershana ir apaksa. Un augstums logiem ir tads, ka berns netiks klat neviena gadijuma, ja vien bernam nebus 18 gadu.

Selma
[b]puma[/b] mums ir Roto jumta logi. Kalpo jau vairāk nekā 10 gadus, ir smuki, praktiski, kvalitatīvi.Sūdzību nav.

Mums ar 1 Roto rudenii ielikts un tagad veel 4 Roto :ok:


[i]visus 100% dodu Velux logiem[/i] Es arī:yes::ok:


Long Way to Happy...
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9254299