Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

242 b/d Mežciemā info.

karīna v

Es gribētu uzzināt sīkāk par šo b/d jo taisamies iet drīzumā? Kā ar audzinātājām un attieksmi? Kā ar ēšanu? Mani interesē 5 grupa un tās audzinātājas?


Diezgan ilgu laiku atpakaļ tajā bd strādāja mana radiniece, pa šo brīdi daudz kas mainījies, bet cik zinu, tad tur vēl joprojām strādā mūzikas audzinātāja Vija, viņa gan ir :ok:


At times, Sniff feels a bit ashamed for messing things up but then he knows he is always forgiven. After all, he belongs to the family. (ex summer rain)
[b]karīna v[/b] Cik ilgi gaidījāt rindā? Mēs pieteicāmies uz 2009, bet rinda esot baisa..

[i]Cik ilgi gaidījāt rindā? Mēs pieteicāmies uz 2009, bet rinda eso[/i] mēs arī:baby::girl:


--------- elmi* :o) [img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2378.gif[/img] http://lines.planetadruzey.ru/76683.png http://lines.planetadruzey.ru/76700.png

Marite
meita gāja, bija ok, kad beidza, tad uztaisīja feinu rotaļlaukumu (viņai netika) :) šogad šajā bd ies puika. vienubrīd bija dikti enerģiska vadītāja, kas "izsita" vairāk naudas, uzreiz bija redzami uzlabojumi, par tagadējo vadītāju nezinu. ar audzinātājām - kā kura, ir jaukas un ne tik jaukas, kā jau visur.


http://line.mole.ru/metoyou/04042006_1_08_30_7_10_12_H4564676172-616d__.gif [s] [b]PROJEKTS SAULES GAISMA: http://www.freewebs.com/maritekrastina/ziedojums.htm ir noslēdzies!!! Mīļš paldies visiem atbalstītājiem :) [/b] [/s]
tagadejaa vadiitaaja, nu taada - nekaada. Ir idejas darboties bet izskataas, ka taas tik idejas un darbiibas gribeetos lai darbojas citi. Bij tiko sasaukta sapulce ar kaukaada fonda veidoshanu. Sapulce idejas apsprieshanai nu tipa citiem ir, mees ar mosh. Un tagad prasa vecakiem taisita vai nee. Ne sagatavotas planotaas izmaksas, ne konkreeti plaani. Nav skadriibas kaa tas viss straadaa utt. Nu taads nekāds iespaids palika.


http://yorg.wordpress.com

Cik grupiņu šajā b/d,kurās bērni no 1,5 g.??Un cik vienā grupiņā bērnu?

Ievy

Mazajiem bērniem ir divas grupas, katrā 12 bērni laikam


http://tac.families.com/ezb/1096302.png [url]

Espino
paldies, tad jau laikam mums daudz cerību nav tikt, bet nekas, gan jau!


Ievy, man teica, ka ir 3 mazuļu grupiņas, kurās 12 bērniu (max 14 bērni pēc saraksta, bet reāli jau ikdienā apgrozās ap desmit. Pēc tam lielākās pa 2vām, lielai meitai 23 bērniņi grupiņā.

Vadītāja tiešām iepriekšējā bija tāda apsviedīgāka :) Par šo nemāku spriest, neesmu pat redzējusi.

Bet kopumā liekas, ka DB ir labs

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9276425