Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Essene maize?

kanepe

Sveikas dāmas, vai kāda nezin, kur var iegādāties maizi Essene

Tu domā to, kas ieteikta asinsgrupu diētā? Nav ne jausmas, tacu ir dzirdets, k mulkibas visa ta dieta, un palidz tik tapec, ka neēd saldumus, baltmaizi, kartupelus utt. Es, piem., neēdu gaļu vispār un nejūtu tās trūkumu, lai gan esmu 1. asinsgrupas pārstāvis.

Laimīgais brīnumiem netic. -- Gēte
Recepte: http://virtuve.calis.lv/receptes/saldie-edieni/maize/essenes-maize/ un te ir nedaudz apraksts par šo maizi: http://virtuve.calis.lv/lielie-noslepumi/padomi-padomini/maize-tikai-no-rudzu-miltiem/

http://virtuve.calis.lv
Essene vispār ir pilsēta Vācijā.:D Bet, cik manīts, tad pie mums lielākā daļa vispār nezin, kas tas par "zvēru", kur nu vēl, kur var nopirkt. Škiet, ka nav nekur.

[s]Vai Tu vari apskaut savas skumjas, izgaršot sāli savās asarās, sākt smieties tad, kad raudi? Tas nozīmē, ka Tu esi dzīvs, un paldies Dievam, ka Tu esi šajā pasaulē... [/s]:) [s][Paziņojums tika izmainīts: esenif, 02:02:2008 22:04:08][/s]

Eu, es nemaz neiedomatos meklet, bet tagad, kad[b]Cāļa Virtuve[/b] piespeleja recepti, noteikti izmeginasu!:ok: Tikai zel, ka jagaida lidz pavasarim ta saule :D

Paldies par recepti, būs jāizmēģina.:ok:

Vai nu nemāku gatavot, bet nu rezultātā - riebīga man tā maize sanāca. Ā, un blenderēt graudus nevar gan, blenderis nokūpēja, jo visas tās ķeskas izdīgušās aptinās apkārt zobiņiem un čušš - ne uz priekšu, ne atpakaļ. Pati maize - cieta kā krams, varbūt pārkaltēju? Bet nu drūpoša, un cieta, ka skrapst zobos kā akmentiņi. Esmu bēdīga. Nezinu, vai mēģina't vēlreiz? Bet tad man vajag kādu padomu, pieredzi, jo no vienkārši izlasītā nebija skaidrs - cik ilgi kaltēt, kā to kramu pēc tam mutē iedabūt utt.

[i]Ā, un blenderēt graudus nevar gan,[/i] A kāpēvc izdomāji ka jāblenderē, varēji tač caur gaļas mašīnu izlaist, nekas nenokūpētu :rolleyes:

[b]arritta[/b] Tāpēc, ka tajā Cāļa virtuves otrajā linkā rakstīts - var malt ar gaļas mašīnu, var ar blenderi. Par cik gaļas mašīnas man nav, neskrēju uz veikalu tai pakaļ, ja jau var ar blenderi. Bet re, ka nevar vis. Bet nu uz tās maizes tiešām zobus var izlauzt. Varbūt tādēļi, ka cepeškrāsnī kaltēju. Vasarā vēlreiz mēģināšu, saulītē, tad redzēs, kā sanāks. Garša it kā būtu nekas, es pa daudz sāli piebēru, bet garšīgi.

[b]Domila[/b] maize sanāk pacieta, tapēc es ar teicu, ka lieku viņu maksimāli plānā kārtiņā un vēl arī svarīgi pēc iespējas vairāk sasmalcināt, jo cieti jau paliek izkaltušie graudi. Sasmalcināti tie nav cieti. Bet sausiņi mīksti jau nevar būt. ;) Kaltē tik ilgi, līdz izžuvusi. nav tur vienota principa - var jau arī mitru ēst. Man gan sanāca. tagad gan sen neesmu taisījusi, jo nav normālas cepeškrāsns.

[s]Vai Tu vari apskaut savas skumjas, izgaršot sāli savās asarās, sākt smieties tad, kad raudi? Tas nozīmē, ka Tu esi dzīvs, un paldies Dievam, ka Tu esi šajā pasaulē... [/s]:)
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9293365