Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Bēniņu pievien. dzīvoklim augšējā stāvā

*kisa*

Lūdzu padomu un palīdzibu, ja kāds ir izgājis šo sarežģīto procesu. Dzīvoju augšējā stāvā, bēniņu augstums ir pietiekams, lai tur ierikotu vēl telpas dzīvošanai bez lielas pārbūves. Pat īsti negribās ķerties tam klāt, bet ja būtu kāds vai kāda, kas to ju ir izgājis, un kas varētu sakarīgi pastāstīt, kas un kādā secībā ir darāms, novērtēšu. Cik saprotu, pirmais ir parakstu savākšana no kaimiņiem. Par ko īsti viniem ir jāparakstās? Vai tā ir bēniņu privatizācija, pievienošana vai kas? Cik paraksti ir vajadzīgi - vai 100 vai tikai 70%? Kurā normatīvā vai informatīvā bukletā šis process ir aprkstīts, vai varbūt kādam no jums ir apkopots? Paldies jau iepriekš paldies;)

visiem kaiminjiem savi paraksti jaapliecina pie notaara

[b]kuu[/b] varbūt gadījumā zini par tiem kaimiņiem, vai tie ir visas mājas iedzīvotāji jeb tikai manas kāpņu telpas/podjezda iemītnieki?!:confused:

man savulaik no 4. [i]podjezda[/i] nāca lūgt parakstu, ka es piekrītu lodžijas aizstiklošanai.. es biju pirmajā.. un nevienā acī nebiju nekad to lūdzēju redzējusi.. laikam jau būs [i]visas mājas iedzīvotāji[/i]..

as ir sarezhgiits process labaak aizej pie notaara - vai arii pushkina ielaa tev pastaastiis esmu izgaajusi tam cauri un laiakm ka taa arii bija peedeejaa reize daudz zinu par sho teemu man noveicaas ka neviens neprasiija naudu par beeniniem atnaaca pie notaara un [parakstiijaas - bet ir gadiijumi kad prasa samaksaat kaadas naudas un tad visus dabuut pie notaara - ak tad viens uz aarzemeem tad viens slims tad vienam tas otram tas bet negribu ar savu piemeeru nolaist tev rokas vienkaarshi jaapbrunojaas ar milzu pacietiibu un nervu devu - bet rezultaat noteikti buus labs un smuks!

[b]salaatlapa[/b] Klau, mani arī šitas jautājums ir aktuāls: 1.kā uzzināt, vai bēniņus var dabūt - vai jāraksta kāds iesniegums namu pārvaldē, vai cita iestādē, ja māja ir nodota uz privatizāciju? 2.Kāda vispār ir secība pie kā jāiet, lai uzzinātu, vai to platību varētu dabūt un, ja jā, tad kas jākārto tālāk??? Es arī dzīvoju pēdējā stāvā un ir vajadzīga papildus platība, tāpēc ir divi varianti - šito pārdot un pirkt lielāku, vai arī mēģināt dabūt vismaz vienas istabas platību bēniņos virs dzīvokļa.Ko iesaki pēc pieredzes.Dzīvoklis pašā centrā, laba vieta un visa ķēpa ar pārdošanu, pirkšanu, pārvākšanos arī ir ne visai.....Kurš variants vienkāršāks?vai prātīgāks? Galvenais, ka mājai bēniņos "kāds" vai "kādi" uzcēla pat tādu kā veselu stāvu papildus mājas vidū, izmantojot bēniņu telpas, bet neviens nenāca pie mums pēc atļaujas, vai piekrišanas, uzcēla un viss.Tā kā tajā laikā tiesājos par dzīvokli un oficiāli nebiju pilntiesīga dzīvokļa īpašniece, nevarēju protestēt, bet tagad, kad papīri un īpašumtiesības ir atgūtas, droši jau, ka neko nevaru mainīt.Bet vai tad nebija tā, ka, apakšējo dzīvokļu īrniekiem ir pirmās tiesības uz bēniņu virs viņiem iegūšanu īpašumā? Tātad man, bet mums neviens neko nepiedāvāja, nejautāja un finālā vēl mājas jaunais "papildstāvs" uzrīkoja ugunsgrēku, kura dzēšana nolēja visu māju - no 1.līdz.5.stāvam un pieprasīt kompensāciju arī nebija jēga, jo neko jau nesaņemtu, pat tie, kuriem apdrošināts dzīvoklis bija, neko daudz nesaņēma un, cik zinu, neviens arī netiesājās ar tiem "augšā"..........

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9332092